Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



1
(+1|-0)
Czy jakbyś miał fursuita...
Wysłano: 6.08.2018 8:54:02
Królik (bialy)
Anthro
Czy jakbyś miał fursuita to chciałbyś być w nim pochowany?
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

2
(+2|-0)
Re: Czy jakbyś miał fursuita...
Wysłano: 6.08.2018 10:24:42
Jeleniowaty
Anthro
Dla mnie temat z kategorii "ostatnia rzecz nad jaką bym rozmyślał", bo jak do tej pory nie widzę potrzeby typowego pochówku. Tym bardziej w fursuicie szarego jelenia ;) Nie chcę zaprzątać swoją wygasłą egzystencją głowy przyszłych pokoleń, więc moje ostatnie życzenie, któro mam nadzieję rodzina uszanuje jest takie aby spopielić moje truchło i użyźnić jakieś połacie ziemi, bo wilkiem morskim nie jestem i raczej nie będę.

1
(+1|-0)
Re: Czy jakbyś miał fursuita...
Wysłano: 6.08.2018 13:45:37
Koń
Anthro
Cóż, wyglądałoby to co najmniej komicznie.

Nie mam fursuita, na ten moment nie zamierzam mieć i na pewno nie chciałbym być w nim pochowany. Zwłaszcza, że raczej rozważam kremację.

0
(+0|-0)
Re: Czy jakbyś miał fursuita...
Wysłano: 6.08.2018 14:05:12
Husky
Anthro
Planuję mieć fursuit, ale ani razu nie przeszło mi przez myśl by być w nim pochowanym, raczej też wolę by spopielili moje ciało po śmierci. :)
Close your eyes and count to Seven, when you wake you'll be in heaven!

0
(+0|-0)
Re: Czy jakbyś miał fursuita...
Wysłano: 6.08.2018 14:25:13
Husky
Anthro
Btw, ktoś w ogóle wie co się dzieje jak fursuiter umiera? Usuwane są ich profile i zdjęcia, czy to zależy od rodziny?

Nigdy nie chciałem mieć fursuitu, ale gdybym go miał... To szczerze mówiąc nie wiem. Nie mam pojęcia co będę myślał za 50 lat, ani co będzie w tedy z furry, może stanie się bardziej mainstreamowe. Ale dziś? Nah! Tylko ludzie na pogrzebie pomyśleli by, żem jakiś dziwak i rodzina czułaby się zażenowana...
Spoiler: Chociaż z drugiej strony to byłby dobry trolling :hammer:
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Czy jakbyś miał fursuita...
Wysłano: 6.08.2018 14:27:28
Koń
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Btw, ktoś w ogóle wie co się dzieje jak fursuiter umiera? Usuwane są ich profile i zdjęcia, czy to zależy od rodziny?


W sumie to pytanie można zadać o prawie każdym, nie związanym w ogóle z furry.

1
(+1|-0)
Re: Czy jakbyś miał fursuita...
Wysłano: 6.08.2018 15:27:47
Husky
Anthro
@Koyot, niekoniecznie. Fursuiting, podobnie jak cosplay, można uznać za rodzaj performance artu, więc jest to ich dorobek artystyczny. Zatem w takiej sytuacji, o ile sam autor/najbliżsi nie zdecydowali inaczej, domyślnie powinno zostać na internetach po wsze czasy.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane