Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Czy czasam futrzaki nie są tak naprawde otherkinami?
Wysłano: 7.08.2018 1:18:34
Królik (bialy)
Anthro
Gdy czytam o tym że od dziecka ludzie czuli się zwierzęco i dlatego zostali furry to przypominają mi się otherkinowie. Nieludzie gdyż tak zwą ich po polsku to fizycznie ludzie którzy twierdzą że ich dusza nie należy do tego świata... A więc czy czasem furry to tak naprawdę otherkinowie?
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Czy czasam futrzaki nie są tak naprawde otherkinami?
Wysłano: 7.08.2018 2:05:54
Smok / Gad
Anthro
Niekoniecznie, furry są tez ludzie którzy doskonale sobie zdają sprawę że są ludźmi w 100% ale np. mają wypraną banie przez bajki za dzieciaka i czasami po prostu myślę sobie "fajnie by było być XYZ". :lolk: No i przez to też przy okazji nie wyrośli z artów anthro, tworzą je, rozpowszechniają itp. Jeśli ktoś z otherowanai nie wyrósł i dalej uważa że jest uwięziony w ludzkim ciele no to ma jednak bardziej skrzywioną psychikę niż ci którzy po prostu są furry. :P

1
(+1|-0)
Re: Czy czasam futrzaki nie są tak naprawde otherkinami?
Wysłano: 7.08.2018 5:12:38
Jeleniowaty
Anthro
Zdecydowanie NIE - i to mogę powiedzieć bez cienia wątpliwości po miesiącu z tym fandomem styczności ;-)k

Popędów w kierunku futer jest naprawdę wiele - od wspomnianej przez Gad'a chęci do wtopienia się w bezpieczne i odrealnione klimaty z dzieciństwa przez szukanie alternatywy dla niezaakceptowanej osobowości do ... artyzmu czy hobby związanego bardziej z tworzeniem takich kostiumów, rysunków lub innych dzieł sztuki. Poznałem sporo osób stąd, poczatowaliśmy, z kilkoma się spotkałem i jak na razie nie poznałem takiej osoby, która by szczerze twierdziła, że jest zwierzęciem uwięzionym w ludzkim ciele. Chociaż .... co brzmi paradoksalnie ... odnoszę wrażenie, że osoby w tym gronie mają bardziej ludzkie odczucia i odruchy niż w wielu innych "ludzkich" miejscach.
Ostatnio edytowany przez SzaryJelen dnia 7.08.2018 5:14:30

0
(+0|-0)
Re: Czy czasam futrzaki nie są tak naprawde otherkinami?
Wysłano: 7.08.2018 11:29:38
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "SzaryJelen": (Link »)
Zdecydowanie NIE - i to mogę powiedzieć bez cienia wątpliwości po miesiącu z tym fandomem styczności ;-)k

Sam futra śledze od ponad roku i też nie wielu takich widziałem... ale zastanawiam się (bo widziałem jak ludzie mówili że naprawdę czują się zwierzętami i wiem że to jakiś mały procent fandomu) czy ci ludzie nie pomylili fandomów bo tak naprawde powinni być u otherkinów?
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Czy czasam futrzaki nie są tak naprawde otherkinami?
Wysłano: 7.08.2018 13:00:08
Husky
Anthro
Nie, nie pomylili fandomów, po prostu często istnieje pewien overlap pomiędzy futrzakami a innymi społecznościami. Fani Sonica, czy jakiejkolwiek innej franczyzy gdzie występują anthro postacie, nie są stricte furry, ale istnieje widoczna korelacja (postacie gadających zwierząt), więc niektórzy fani Jeża są też furry, a niektórzy furry są fanami Sonica. Tak samo jest z therianami i otherkinami.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane