Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 11.08.2018 1:18:01
Królik (bialy)
Anthro
Jak się czujecie po Quake conie? (jest to panel bethezdy na ktorym zapowiadają jak bedę rozwijac swoje gry i jakie chcą wypuścic) Mi się bardzo podobał trailer nowego dlc o wilkolakach do eso... I jak zobaczyłem hiraceina... to była masakra... świetnie to wygląda. Ucieszyłem się ze będzie jeszcze dlc o argonianach... i tyle z mojek strony
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 11.08.2018 10:55:16
Husky
Anthro
Cytat z "Lismorficzny": (Link »)
bethezdy

"Z"? Bruh.
Doom wygląda naprawdę fajnie, i w sumie to tyle jeśli chodzi o moje zainteresowania ich produktami na ten czas.
Po E3 i Gamescom'ie też będziesz zakładał tematy? xD E3 już było, ale to drugie jeszcze przed nami. QuakeCom to dość mały event w porównaniu do tamtych dwóch.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 11.08.2018 11:08:29
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd@f200490y
Po E3 i Gamescom'ie też będziesz zakładał tematy? xD E3 już było, ale to drugie jeszcze przed nami. QuakeCom to dość mały event w porównaniu do tamtych dwóch.[/quote
":


Może i masz rację... nie będę już zakładał tematów...
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 11.08.2018 12:28:19
Koń
Anthro
W sumie z E3 czy Quakecon, to najbardziej czekam na Dying Light 2, i TES VI, reszta mi obojętna.

1
(+1|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 11.08.2018 23:22:00
Rabbit
Anthro
To na TES VI poczekasz sobie jeszcze parę lat. Najpierw Bethesda musi wydać Fallouta, a potem tą grę kosmiczną, nad którą obecnie pracują, dopiero wtedy w ruch pójdzie TES. Ja nie rozumiem dlaczego ludzie się jarają tym "teaserem" i w ogóle dlaczego o niego nalegali, przecież logicznym jest, że firma, która wydawała Skyrima na wszystkie możliwe platformy nie zrezygnuje z tej serii i prędzej czy później zrobi kolejną część.

1
(+1|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 11.08.2018 23:49:06
Koń
Anthro
Nie jaram się, po prostu stwierdziłem, że czekam na te 2 gry, bo pozostałe przedstawione na E3 mnie nie zainteresowały. I nie ma znaczenia, czy gra się pojawi za 1, 2 czy 5 lat :P
Ostatnio edytowany przez Koyot dnia 11.08.2018 23:49:22

0
(+0|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 12.08.2018 10:02:02
Husky
Anthro
Nie interesuje Cię Cyberpunk 2077? o.O Nie wiem co Ci powiedzieć... Choć sam czekam na DL2, to obawiam się, że nie możemy być przyjaciółmi xd
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 12.08.2018 10:37:14
Koń
Anthro
Biorąc pod uwagę, że w DL 1 grałeś ponad 500 h (ja tylko marne 70), to domyślam się, że na DL 2 czekasz :P

Co do Cyberpunka, to większość się nim jara tylko dlatego, że polski i robiony przez twórców Wieśka (choć akurat w W3 bardzo dobrze mi się grało). Jak wyjdzie, to popatrzę na gameplaye, poczytam recenzje. Jak mi się spodoba, to kupię może. Wieśka kupiłem rok po premierze, choć koledzy w pracy na okrągło gadali o tym kto gdzie jest i jakie questy robi :P

0
(+0|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 12.08.2018 11:10:26
Rabbit
Anthro
Ja tam czekam na Battletoads po E3. Mam nadzieję, że poziom trudności będzie tak sam jak w oryginale i gra będzie równie miodna.

3
(+3|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 12.08.2018 12:38:34
Husky
Anthro
@Koyot. Z tym co powiedziałeś jest tyle rzeczy nie tak :-(k
Większość ludzie się nie jara. Czekają.
CD-P Red, to firma wybijająca się na tle gigantów branżowych, nie tylko jakością swoich produkcji ale też podejściem do konsumenta. Sprowadzanie hajpu tylko do polskości, też mija się z rzeczywistością, bo sprzedaż i popularność ich gier na zachodzie a w Polsce, to niebo a ziemia.
Czekamy na CP 2077, bo CDP posiada światowej skali reputację, na którą ciężko pracowali. 8-)k

A tak w ogóle to na E3 jeszcze podobała mi się ta gra o samurajach (ale nie ta od FromSoftware xd) - Ghost of Tsushima.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Jak tam wrażenia po Quake conie?
Wysłano: 12.08.2018 14:46:30
Koń
Anthro
No ok, ale sprowadza się do tego, że czekają, bo to ich gra. Ja im nic nie odbieram, po prostu na ten moment ta gra jest mi obojętna, czekam bardziej na inne gry po prostu :P

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane