Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

123>>


0
(+0|-0)
znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 0:01:07
Wilk Grzywiasty
Anthro

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 0:14:24
Wilk
Anthro
...
Jeszcze gorzej.
"Zakręceni tą modą", ple ple...
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 0:41:55
Arachne
Taur
Lepiej. Nie podali żadnych namiarów¹ a i sam artykuł mało ciekawy czy wciągający oraz nie zawiera żadnych konkretów. Jakbym nie był w temacie po prostu bym go przeczytał stwierdził "heh" i go zignorował.

To nie jest "wpadka" jak ostatnim razem a jedynie jakaś wzmianka.

A sypać nikt nie musiał. Futrzaki są coraz bardziej zauważalne przez to że się nie ukrywają a wręcz organizują. A i jak to było stwierdzone w artykule przyjmuje to również czasem formę "mody", zatem łatwo się nią zarazić.

Jako przykład niech rzucę choćby 4chan/b/... do 100k postów dziennie a co piątek zmasowany atak futrzaków. Wystarczy by ktoś zainteresowany ("co to jest właściwie to furry o którym mówią") pofatygował się na google.

/edit: Z resztą po dacie artykułu (20.01.2008) widać że przeszedł on bez większego echa.

/edit2: A co do załączonych zdjęć... Nie trzeba być futrzakiem żeby gustować w kobietach ubranych tylko w farbę. A dla mnie (i mówię to jako futrzak) to wręcz nie to.
_____
¹nie grozi nam zatem nalot trolli

Anonim
0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 1:12:18
Ja bym spojrzał na ten artykuł z pozytywnej strony... napisali że furry to nie zoofile... a zazwyczaj wszyscy przeciwnicy futrzaków właśnie to im zarzucają... Więc będą nas uważać za wariatów ale nie za zboczeńców :) A tak ogółem to DarkV ma racje... 99.9% osób zignoruje tak marny artykuł.

PS nie to że uważam zoofilów na zboczeńców, jeśli kogoś tym obraziłem. To jest indywidualna sprawa kto co lubi. Póki nie oglądam tego u siebie na podwórku jest mi to obojętne :P

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 1:15:43
jestę kapibarę
Jakby ktoś był zainteresowany skąd tytułowe zdjęcie... to tutaj jest ich dużo więcej:

http://www3.catpeople.cc/v04/index.asp?kn=2&

Ktoś lubi przemalowywać ludzi na kotki :>

A artykuł dziwny. Straszy obsesjami itp, dali jedno brzydkie zdjęcie, nie podaje konkretów. Autorkę proponuję zaprosić na jakiś furmeet, może nie ucieknie z krzykiem ;P

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 1:35:30
Szeregowy Spizgalski
Tak.
po furmecie bedziemy grupką homo-zoo-dewianto-wykolejeńco-fetyszozboczeńcami bez celu w zyciu :p I do tego transwestytami (fursuity)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 2:17:03
Minotaur
Anthro
Może wy, ja będę dalej futrzakiem :P (trzeba by było jej co nieco objaśnić a nie powiedzieć żeby nas sobie pooglądała, należy tłumaczyć zachowania i nie pozwolić samemu wyciągać wnioski)

Mnie takie bohomazy malowane na ciele w ogóle sie nie kojarzą z furry, wręcz przeciwnie, mało w tym erotyzmu i zmysłowości, jeśli to ma być sztuka to rozumiem ale jeśli to ma powodować że będziesz przypominał bardziej Anthro lub non anthro to żenada ^^"
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 3:37:24
Smok Serwisowy
śmieszny artykulik :)
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 7:47:09
Przeczytałem artykuł i komentarz. Mam wrażenie, że mamy na polskich forach kreta :/

Co do zdjęć - jedyne co,to spodobała mi się fota tej kobity w paskach ;D

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 9:01:06
Smok Serwisowy
Cytat:
Koniar namazał:
Przeczytałem artykuł i komentarz. Mam wrażenie, że mamy na polskich forach kreta :/

<opluł monitor pastą do zębów ze śmiechu>

faktycznie, koniar może mieć racje !
po przeczytaniu tego absolutnie bulwersującego i obrażającego polskie fyrry komentarza nie można nie podejrzewać iż wśród polskich futrzaków czai się... ŻYD !
tak, tak moi drodzy, nie ma Żartów, ktoś stara się wplątać spokojne polskie furry w semicki spisek!. musimy odnaleźć zdrajce ! podczas nieprzespanej nocy wymyśliłem jak go rozpoznamy! otóż żydzi... SĄ KOSZERNI (i obrzezani)!
niech każdy mężczyzna i każda kobieta przedstawi na forum jednoznaczny dowód na to jakoby nie była koszerna (i obrzezana) w celu zdjęcia z siebie podejrzeń !:<
GROZA !
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 9:54:01
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat:
to nie wszystko :x słyszałem, że osoby należące do tej "sekty" spotykają się na tak zwanych "furmeetach" (spotkaniach) gdzie spędzają godziny grając w gry planszowe co jest w rzeczywistości przykrywką dla podbudowywania morale członków organizacji. krążą plotki że niektórzy z nich mają pewne powiązania z fandomem RPG. w tym także osób oddających się pierwotnym kultom słowiańskim, wampirycznym a część z nich uprawia praktyki magiczne. wiele osób o skłonnościach do "furry" można spotkać też w hermetycznym acz niezwykle licznym gronie osób interesujących się mangą i anime. na zjazdach ich loży można spotkać często osoby przechadzające się w kocich uszkach określających się mianem "NEKO" oraz osoby z doniczkami na głowach podające się za enchanterów :


Rotfl XD który sie nudzi :>
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 9:57:38
Wilk
Zwierzę
Heh. Zastanawiam się - rzucić na front kontakt 'relacje prasowe', wyznaczyć rzecznika i niech mądrze gada i nie da się redaktorom okręcić wokół palucha. I bije po łapach dzieciarnię która papla co ślina na język przyniesie.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 10:07:28
Królowa Północy
Inna forma
ten komentarz mnie rozwalił! My gramy w gry planszowe? bawimy się w RPG czy anime? wypowiedź żałosna.. -,-''

Sharpy, ludzie wierzą w to co chcą wierzyć. Nie da się zmienić ich nastawienia. Jedyne co mozemy zrobic to pokazać im się z takiej strony z jakiej oni nas zauważają. Wtedy będą mieli frajdę , ze mieli rację, a my automatycznie albo zostaniemy rozsławieni, albo skreśleni i 'wyrzuceni' ze społeczeństwa..
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 10:08:41
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
tajna organizacja żydomasońskich komunistów z Kremla próbuje wplęgnąć do naszej wspaniałej kultury, póbują zinwigilować każdy zakątek naszego mózgu aby zaplanować zmasowany atak wykorzystując nasze najsłabsze punkty. Uważam iż powinniśmy (na podób PSFu) zorganizować wiec, w jakimś oddalonym od siedzib ludzkich miejscu. Aby każdy mógł przejść test koszerności i obrzezania, kto zwymiotuje będzie "TYM"! później złożymy go w ofierze prastarym bogom, będziem pić jego krew i uwieńczymy spotkanie orgią podczas której będziem wydawać jedynie zwierzęce odgłosy.

Ostatecznie powiem Koniar, że zamiast napieprzać emo teksty na forum internetowym lepiej poodrabiaj lekcje, porób coś konstruktywnego, wyjdź na dwór i znajdź sobie znajomych, odejdź od tego cholernego kompa i najlepiej nigdy do niego nie wracaj - zdrowiej.

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 11:14:34
Kundel
Anthro
To nawet nie artykuł a wzmianka. Nic specjalnego czym powinno się interesować. Szczególnie, że pojawił się na takiej stronie (o której istnienia nie miałem zielonego pojęcia :p).
Ludziom nie będącym furry nie należy nic tłumaczyć, nic nie kazać im zrozumieć i generalnie w ogóle w ich towarzystwie najlepiej nie wspominać o tym - przynajmniej w osobistych kontaktach. Prawdopodobieństwo, że nie uznają Cię za zboczonego dziwoląga z zaburzeniami osobowości jest minimalne.

Veth, nawrzucałeś Koniarowi teraz głównie dlatego, że wspomniał o krecie czy znowu za całokształt twórczości? :|

"Człowiek jest jedynym zwierzęciem zdolnym przyjaźnić się ze swymi ofiarami, aż do chwili, gdy je pożre" - Samuel Butler, "Mind and Matter".

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 11:25:24
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
nie pojechałem, dałem jedynie dobrą radę.

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 11:36:58
Wilk
Zwierzę
Koniar: 160 znaków tekstu z czego narzekania 50 znaków, jedno lakoniczne zdanie.

Vethu: ponad 800 znaków samego narzekania na Koniara, rant całą gębą.

A więc który ma ciasne poślady?


Viven: Na tych, którzy chcą pisać to w co wierzą a nie to co jest na prawdę, nic nie poradzimy. Ale tym, którzy szukają rzeczywistej informacji, jakiegoś cienia prawdy, możemy dać szansę jej poznania. Rzetelni dziennikarze istnieją, mimo że to wymierający gatunek - a jeśli jakiś szuka info o furry to w pierwszej kolejności natknie się na jakiegoś Raaviego, Nickera, Akimoto czy innych bez pojęcia i bez asertywności, którzy powiedzą to, co dziennikarz zasugeruje a nie to co jest prawdą i istotą problemu. Trzeba dziennikarzy wykierować na osoby które wiedzą jak z dziennikarzami rozmawiać, wtedy może część tego szajsu zniknie.

Ukrywanie się nic nie da. Im lepiej będziemy się ukrywać tym bardziej kuszący cel do spekulacji będziemy stanowić i tym bardziej oderwane będą one od rzeczywistości. Trzeba stanąć twarzą w twarz z problemem a nie ukrywać się przed nim.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 11:39:26
jestę kapibarę
Vethu upodabnia się do mnie. Zaczyna dawać dobre rady XD

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 11:40:39
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "sharpy":
Koniar: 160 znaków tekstu z czego narzekania 50 znaków, jedno lakoniczne zdanie.

Vethu: ponad 800 znaków samego narzekania na Koniara, rant całą gębą.

A więc który ma ciasne poślady?

Ty

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 11:40:59
jestę kapibarę
Cytat z "Ryan":
Cytat:
to nie wszystko :x słyszałem, że osoby należące do tej "sekty" spotykają się na tak zwanych "furmeetach" (spotkaniach) gdzie spędzają godziny grając w gry planszowe co jest w rzeczywistości przykrywką dla podbudowywania morale członków organizacji. krążą plotki że niektórzy z nich mają pewne powiązania z fandomem RPG. w tym także osób oddających się pierwotnym kultom słowiańskim, wampirycznym a część z nich uprawia praktyki magiczne. wiele osób o skłonnościach do "furry" można spotkać też w hermetycznym acz niezwykle licznym gronie osób interesujących się mangą i anime. na zjazdach ich loży można spotkać często osoby przechadzające się w kocich uszkach określających się mianem "NEKO" oraz osoby z doniczkami na głowach podające się za enchanterów :


Rotfl XD który sie nudzi :>


Sądząc po stylu i zawartych informacjach to Edek? ;P


Viven, ale to o RPG i grach planszowych to czysta prawda, to że ty nie, to nie znaczy że ktoś inny też ;P

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 11:43:46
Kundel
Anthro
Nie tyle ukrywać co o nim nie wspominać. Bądźmy realistami - z każdego możliwego punktu widzenia furry można określić, najdelikatniej "bzikiem", "modą" i "subkulturą" a najdosadniej "schizofrenią", "chorobą psychiczną", "zboczeniem". Zastanawiam się czy w ogóle może powstać artykuł, który by nas w pełni zadowolił - a jeżeli tak to sformułowany w całości przez futrzaka, a nie człowieka-obserwatora.
Ja osobiście nie widzę potrzeby otwierania się z tym na świat... a w każdym razie widzę więcej strat niż zysków.

"Człowiek jest jedynym zwierzęciem zdolnym przyjaźnić się ze swymi ofiarami, aż do chwili, gdy je pożre" - Samuel Butler, "Mind and Matter".

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 11:45:17
jestę kapibarę
Btw znowu robicie z igły widły. Wszystkie komentarze pod artykułem są wasze xD
(pomijając dwie pierwsze spambotowe)

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 12:04:44
Wiewiórka
Zwierzę
"Pamiętajmy, że obsesja może przerodzić się w chorobę psychiczną. Bycie futrzakiem stanowi swoiste alter ego tej grupy osób. Stąd już krótka droga do zaburzeń osobowości."

Jesteśmy CHORZY! Potrzebujemy elektrowstrząsów i lobotomii !!

Dawno się tak nie uśmiałem jak czytając ten pseudo-artykuł.

Daje jednak dużego plusa autorce za jedno zdanie "Furry nie należy mylić z zoofilią." (!!!)
Did you know that dolphins are just gay sharks?



0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 12:10:17
Wilk Szary
Zwierzę
Nie rozumiem, czemu każda, nawet najmniejsza wzmianka o furry robi taką sensacje. Jak to napisał LV, prawie wszystkie komentarze są wasze. Rozgrzebanie tematu i drążenie go, może tylko pogorszyć sprawę. ZNOWU ! ! !

0
(+0|-0)
Re: znowu artykuł o nas - kto znowy sypnął ;p
Wysłano: 5.02.2008 12:42:35
Minotaur
Anthro
Cytat z "Arcan18":

Daje jednak dużego plusa autorce za jedno zdanie "Furry nie należy mylić z zoofilią." (!!!)


xD Nie możesz dawać plusów za to iż w swoim tekście nie potwierdza o nas jednego ze stereotypów, równie dobrze można jej dać plusa za to iż nie napisała że gwałcimy staruszki na przystankach, plusy daje się za rzetelną prawdę a nie za brak jakiejś inwektywy a poza tym już ja wiem co większość z was ma na dyskach :P (albo jakie strony odwiedza)
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

 Wątek zablokowany
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane