Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Ulubione filmy
Wysłano: 24.08.2021 20:20:47
PERMABAN
Cześć,
jakie są wasze ulubione filmy i seriale, co teraz oglądacie? CHyba czas utworzyć listę na zimę :D

0
(+0|-0)
Re: Ulubione filmy
Wysłano: 25.08.2021 12:59:41
Szopeł
Anthro
Ja uwielbiam Sons of Anarchy.
Obejrzałem ostatnio jeden odcinek Łasucha (Sweet Tooth) i już mogę polecić :D
Smoczy Książe jest super!
Tęsknię za czasami, kiedy fora żyły swoim życiem :-(k

1
(+1|-0)
Re: Ulubione filmy
Wysłano: 14.09.2021 17:12:13
Cytat z "Kukonia64": (Link »)
Cześć,
jakie są wasze ulubione filmy i seriale, co teraz oglądacie? CHyba czas utworzyć listę na zimę :D

Dzień dobry,

Ostatnio widziałem "Nowi mutanci" z uniwersum Marvella.

Takj jak absolutnie nie trawię ani komiksów ani ogólnie Marvela po całości tak ten film wyjątkowo przypadł mi do gustu.
Bardzo ciekawie rozwinięty motyw babki co mogła zamienać się w wilczycę (co stawiało ja zreszą ogólnie dość nisko w "hierarchi mocy"
reszty bhaterów - jacyś odrzutowi lotnicy, generacje energii, pola siłowego, tworzenie bojowych mieczy z ręki że o głównej bohaterce co wydobywała nocne lęki na rzeczywostość nie wspominając) za to cechy osobowości wilka (relacje społeczne, interpretacja zachowania ) w połaczeniu z inteligencją człowieka pozwalały znajdować załamanych, negocjować konflikty, integrować grupę. Bardzo dobrze, naturalnie jak na założenia (i wyjątkowo jak na komiks Marwela) to wyszło.

0
(+0|-0)
Re: Ulubione filmy
Wysłano: 19.09.2021 1:34:02
Pies
Anthro
Dobra no więc ja całkiem niedawno obejrzałem film konkretnie horror "Belzebub" i moim zdaniem jest to jeden z niewielu dobrych horrorów naszych czasów. Dalej jednak czekam na 5-tą część horroru krzyk który jest moim "wyznacznikiem do oceniania" OWO

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane