Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 29.03.2008 21:54:48
Wilk
Zwierzę
Jak znam siebie to koniec świata przegapię i nawet nie zauważę że już nastąpił.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 29.03.2008 21:55:41
świat się skończył... teraz mamy IV RP :P

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 29.03.2008 22:36:17
jestę kapibarę
Ragnarok!

Nie wiem co wy z tym siedzeniem na dachu. Konkretnej godziny nie ma podanej ;P
A cały dzień na dachu... można zamarznąć. Obywatele czekając na armegeddon pozamarzają na śmierć i to będzie samospełniająca się przepowiednia ;P

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 29.03.2008 22:43:21
Mephitisianin
Anthro
Komuś się wypsło, że koniec świata nastąpi o 11:11 :-Pk

A na serio, to z tego co wiem koniec świata jako taki trwać będzie kilkanaście godzin. Przez ten czas bieguny się poprzesuwają, ziemia zacznie się fałdować, podniesie się poziom wody i pochłonięte zostanie większość kontynentów. Ale pożyjemy, zobaczymy...
"[…]Życie jest tylko przechodnim półcieniem,
Nędznym aktorem, który swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty,
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą."

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 29.03.2008 22:44:41
Arachne
Taur
Z dachu jest najlepszy widok. :-)k

Niektórzy twierdzą że ma być o 11:11 GMT.

/edit:
Cytat z "Zu-Ben":
podniesie się poziom wody i pochłonięte zostanie większość kontynentów.

Czyli faktycznie wyjście na dach może w tym momencie coś dać. ;P

Chociaż w świetle tego lepiej chyba pojechać w góry. Btw... Co powiecie na FurMeet z okazji końca świata za 4 lata w jakimś ośrodku w (nie polskich bo za niskie) górach? ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 0:04:03
koniec świata nastąpi gdy Kaczyński wygra następne wybory prezydenckie... nastąpi era mroku i zacofania...

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 0:08:02
jestę kapibarę
Cytat z "DarkV":
Btw... Co powiecie na FurMeet z okazji końca świata za 4 lata w jakimś ośrodku w (nie polskich bo za niskie) górach? ;-)k


Wiejemy w hajmalaje? :>

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 1:08:25
Lew
Stanley - ech.. msuze w koncu sobie zamowic troche Salvii ;)

Koniec świata na pewno nadejdzie teog dnia dla wielu ludzi... nie pamiętam ile tysięcy ludzi umiera codziennie, ale generalnie dla nich to będzie koniec.
Dla ludzi wierzących w koniec świata w 2012 roku w tymdanym dniu to by byłfajny "dowód". Umrą i świat się skończy. Nie będą w stanie zweryfikować czy wszyscy inni podzielili ich los czy nie.
Bardzo a'propos tego co właśnie napisałem - polecam wiersz "Koniec Świata" Wisławy Szymborskiej. Bardzo dobry, nawet dla nie przepadających za poecją (Szymborksa ma to do siebie...)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 4:20:44
Lygrys Polski
Anthro
brandtner powtarzam się ale... dla mnie koniec świata już nastąpił i jest nim szerzący się antypatriotyzm ...
nie porównuj polityki do takiej sytuacji, ja akurat na kaczorów będę glosował bo mi odpowiada ich polityka i mogę tak samo jak ty sugerować ze Armageddon nastąpi gdy prezydentem zostanie Tusk....
Nie zbaczając z tematu (nie chce rozpęta burzy zwolenników i przeciwników obu partii )
Gdyby sie jednak okazało że faktycznie coś się stanie w tym 2012, tak na kilka miesięcy przed tragedią, gdyby to zostało potwierdzone, co wtedy byście zrobili ? jakie byłyby wasze plany na te kilka miesięcy ? czy zmieniło by się coś w waszym zachowaniu i dalszym życiu ?
Osobiście nie jestem pewien jakbym sie zachował, na pewno starałbym się jakoś przygotować na ów dzień.. trudno mi jednak określi jak... ale to moje indywidualne przemyślenia :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 10:34:12
Ocelotek
Anthro
Świat, inaczej nasza planeta się skończy jak w nią meteoryt pierdolnie i rozwali na kawałki. To co ma nastąpić w 2012 to najwyżej koniec naszej cywilizacji.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 12:06:06
Redi: Tusk, Kaczyński, Olejniczak czy ktoś tam... jeden szajs tylko że w innym opakowaniu... i tak już nie głosuje, dość się na głosowałam i niewiele to zmieniło, ba nawet raz startowałam w wyborach samorządowych więc mam chyba prawo olać wybory i politykę... i proszę nie zarzucaj mi antypatriotyzmu... jestem dumna z orzełka na moim paszporcie i ze złotówek w moim portfelu, a gdy słyszę hymn to trzymam łapkę na sercu...

a w koniec świata nie wierzę... co ma być to będzie i tyle, a ja w związku z jakimiś tam przepowiedniami swoich planów nie zamierzam zmieniać...

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 13:42:44
Ocelotek
Anthro
A ja dumnie pierdolę ten jak i wszystkie inne kraje.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 16:28:24
<zjada dowód osobisty i paszport Judasa>
Żydzi na Syjon!!!!

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 16:33:42
Ocelotek
Anthro
Nie wiem czyj był ten paszport, ale na pewno nie mój...
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 23:17:41
Lew
Redi - "szerzący się antypatriotyzm" po pierwsze nei istnieje, ale nawet jeśli (możesz tak to postrzgeac, ja po prostu to inaczej nazywam) to w dużej mierze jest wynikiem działań, paradoksalnie, właśnie braci (a szczególnie Jarosława) Kaczyńskich i ich współpracowników. Formacja jaką jest PiS od mniejwięcej trzech lat ośmiesza idee patriotyczne, uważając się za jej reprezentantów (o ile w ogóle można "reprezentowac ideę" ;) ). Stają do walki nie z brakiem patriotyzmu, ale pod jego sztandarem wypowiadają wojnę współczesności, ludziom, ich zwyczajom i poglądom. Walcząc za patriotyzm ośmieszyli go w oczach milionów.
A ich polityka, o ile przez pewien czs bardzo skuteczna, niestety doprowadziła do podziałów w naszym społeczeństwie i do wielu przykrych zjawisk. Przykre, ale prawdziwe.

Judas... bez przesady z tym pierdoleniem. "jak ciebie cenić trzeba ten tylko się dowie..." Mimo, że nie lubimy takich instytucji jak np. Policja, to na codzien nie zauwazamy jak ciezko byloby bez nich. Tak samo jest z Panstwem.. Chociaz oczywiscie wiele zlego tez sie dzieje.
Osobiscie uwazam siebie za obywatela swiata, idee kosmopolityczne są mi bardzo bliskie, ale jestem również lokalnym patriotą, odczuwam zarówno wdzięczność jak i potrzebę działania dla mojego miasta. A jeśli idzie o szczebel państwowy.. tu już różnie bywa, ale w sporej mierze Polska i Polacy to naprawdę piękny kraj i wspaniali ludzie. (chociaż czasami wątpie za sprawą 'pewnych' osobników..)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 30.03.2008 23:24:27
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ingo, masz racje, ale nie dziwmy się ze jedni są maksymalnie kosmopolityczni a inni nacjonalistyczni. Jak widac ludzie są za glupi by zachowac zdrowy balans, tj. pewne rzeczy zachowac dla siebie a innymi dzielic sie ze swiatem. Dasz ludziom władzę to albo zrobi się państwo jak ze snów kaczyńskich- ksenofobiczne wyizolowane getto gdzie machamy polskimi flagami i plujemy na niemców, albo nadmierna integracja zniszczy nam język i tradycje. Więc poniekąt rozumiem Rediego, ale uwazam ze jego patriotyzm jest źle ukierunkowany. A ty mądrze godosz dlatego masz wielkie piwko <daje wielkie piwko>
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 1.04.2008 2:20:10
Lygrys Polski
Anthro
No i masz... Ingo chyba nie zrozumiał zdania "Nie zbaczając z tematu (nie chce rozpęta burzy zwolenników i przeciwników obu partii )" no ale cóż muszę sie z tobą nie zgodzić, widocznie mam inne poglądy na ten temat. Nie mam zamiaru zmieniać tematu, powiem jedynie ze antypatriotyzm istnieje i istniał nawet przed tym jak kaczyniec w ogolę sie urodzili, nie uważam ze ośmieszają patriotyzm, przynajmniej ja tego tak nie odbieram, ale macie racje, najlepiej zgnoić napluć i coś tam, coś tam... ja mam własne zdanie na temat patriotyzmu i raczej będę sie go trzymał.
To nie jest istotne, Temat dotyczy zupełnie innej kwestii i nalegam na trzymanie się jej. (choć przyznaje że dałem się ponieść emocją za co przepraszam.)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 4.04.2008 19:07:35
Jak dla mnie ten cały syf związany z końcem świata to jakieś chore wymysły obłąkańców którzy mieli dziwny sen bo byli na mszy i tak im się to we śnie zmieszało poczym powiedział że widział boga który powiedział mu że koniec świata nastąpi jutro jak otworzą warzywniak. Przybyliśmy na ten świat miliony lat temu prawdopodobnie w jakimś boku lodu jako bakterie i z czasem jako ludzie zaczęliśmy w coś wierzyć (żeby mieć co robić i mieć jakiś cel w życiu) i to przez religię ludzie zaczęli wierzyć w proroctwa jakichś obłąkańców! Przecież to takie oczywiste koniec świata nastąpi albo dzięki nam, albo jak pie...nie w nas jakiś wyku...ty meteoryt, planetoida lub nie wiadomo co.

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 4.04.2008 20:30:09
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Svornskar- to nie zupełnie tak. Zaczęło sie gdy badacze odkryli ze to ostatni dzień w kalendarzu majów. I tyle. Ludzie dorobili sobie resztę. A wszystko się rozwinęło do tego stopnia ponieważ, zaczęło się od czegoś 'naukowego' a nie od biadolenia sekciarzy- dla 'łowców' teorii spiskowych srodowisko naukowe jest wiekszym autorytetem. Tak samo jak inne teorie o końcu wszelkiej elektrycznosci na naszej planecie spowodowanego wybuchami na słońcu też ma swoich żarliwych wyznawców.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 4.04.2008 21:54:28
a więc chodzi tylko o kalendarz majów?
heh to spróbujcie w ichnich cyferkach zapisać np. 1563485532 powodzenia...
a w sumie to dal majów świat już dawno się skończył, tak więc ich kalendarz był i tak skrojony na wyrost...

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 5.04.2008 0:10:37
Lew
"a w sumie to dal majów świat już dawno się skończył, tak więc ich kalendarz był i tak skrojony na wyrost..."

Hahahahahha... powalilo mnie :D :D :D
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 5.04.2008 0:26:15
heh literki zamieniły mi się miejscami :P miało być "dla" :P

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 5.04.2008 9:24:20
Lew
E. Nawet nie zauwazylem. Wazne, ze skoro ustalili sobie "koniec swiata" na 2012 rok, a przestali istniec "nieco" wczesniej to moze znaczy, ze to wszystko o kant dupy rozbic? ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 5.04.2008 13:38:28
hmm wierzycie ludziom którzy zapewniali sobie przychylność bóstw składając tysiące ludzi w ofiarze? i zresztą nic i m to nie dało...

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 5.04.2008 13:45:51
Arachne
Taur
Ale dawało. Przestali, to się bogowie zdenerwowali i ich zmietli. ;-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane