Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 5.04.2008 13:47:29
Cytat z "DarkV":
Ale dawało. Przestali, to się bogowie zdenerwowali i ich zmietli. ;-)k

razem z kalendarzem...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 5.04.2008 18:55:39
I gitara! Ciekawe czy jak ustalali ten ich cały kalendarz to wiedzieli że nie są sami. :P
Ja to zawsze powtarzam szkoda życia na wierzenie w jakieś bóstwa bo niema czegoś takiego jak bóg, bogowie, bożki wymyślili sobie go tak jak my. To my ich zaje....śmy i posłaliśmy ten ich cały zasr..y kalendarz razem z nimi do piachu! ;)

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 6.04.2008 17:25:52
Wilk
Zwierzę
Eno, Svornskar, w Eponę, boginię płodności nie wierzysz? :)
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 6.04.2008 18:38:11
xD Nooo może styknąć. Ale jeśli chodzi o proroctwa kościoła bądź też innych religii to mam je głęboko gdzieś, od półtora roku jestem ateistą więc w takie bajki o armagedonie nie wierzę i tyle! :D

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 6.04.2008 22:26:51
Lew
Słyszeliście o tych sekciarzam z Rosji, którzy od pół roku siedzieli w jakiejś jaskini 600km od Moskwy i czekali na koniec świata? Ich bóg powiedział im, że ma to nastapić w maju, ale ostatnio zmienił zdanie ("doznali objawienia") i zdecydowali się wyjść z jaskini. Większość w stanie ciężkiego wycieńczenia trafiłą do szpitali. Ich guru przebywa obecnie wzakłądzie dla psychicznie chorych...

To jest dobra metafora wierzenie w te wszystkie Końce Świata ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 6.04.2008 22:36:53
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Inguś, a wiesz jak mieli świadkowie Jehowy? Słyszałem ze mieli miec jakis armagedon. Oczywiscie mieli zebrac sie w jakimś tam miejscu, odziani w jakies proste szaty, wyzbywając się wszystkiego co posiadali :P No i..... okazało się ze "jednak" koniec swiata bedzie troche później. Tak ich wycyganiono pare razy. Aha- nie ma o to co pytac swiadka: ponoć wszystkiemu zaprzeczają :-Dk
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 7.04.2008 0:44:36
Wilk
Zwierzę
Heh... Armageddon w wykonaniu Epony - armie światła i ciemności scierają się w gigantycznej ostatecznej orgii, gdzie brat yiffa brata a lew spółkuje z owieczką...
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 7.04.2008 14:54:32
whhhooooaaaaaa! Spokojnie, nie tak szybko. To chyba jak na razie złe miejsce i czas na taką zabawę. :D
Ale wracając do jehowych moja znajoma z klasy jest jehowym i wszyscy z niej mają polew że do szkoły nie chodzi bo buduje bunkier z rodzicami. xF Mój idol kazik z tego co wiem jest jehowym ale i tak mam to gdzieś bo nie jestem wierzącym. :D
Innym razem słyszałem o sekcie w stanach która popełniła zbiorowe samobójstwo bo podobno kończył się świat. Policja przybyła za późno...

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 7.04.2008 18:42:16
Mephitisianin
Anthro
Cytat:
Innym razem słyszałem o sekcie w stanach która popełniła zbiorowe samobójstwo bo podobno kończył się świat.

No cóż, DLA NICH to na pewno był koniec świata. ;)
"[…]Życie jest tylko przechodnim półcieniem,
Nędznym aktorem, który swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty,
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą."

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 8.04.2008 11:37:47
Biały Tygrys
Anthro
Cytat z "Zu-Ben":
No cóż, DLA NICH to na pewno był koniec świata. ;)

Exactly...
Dla mnie jedynym końcem świata jaki nastąpi, będzie moment, w którym wydam ostatnie tchnienie. Obojętne jak zginę, dla mnie będzie to "Game Over". ;)

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 8.04.2008 12:19:21
jestę kapibarę
Cytat z "Worros":
Dla mnie jedynym końcem świata jaki nastąpi, będzie moment, w którym wydam ostatnie tchnienie. Obojętne jak zginę, dla mnie będzie to "Game Over". ;)


Żeby się czasem nie okazało że to nie będzie game over, tylko welcome in the level 2 ;P

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 8.04.2008 12:26:47
koniec świata następuje wtedy gdy nie ma internetu :P
*wyciąga wszystkie wtyczki z serwera*

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 8.04.2008 12:59:06
Cytat z "Redi":
brandtner powtarzam się ale... dla mnie koniec świata już nastąpił i jest nim szerzący się antypatriotyzm ...


Tak logicznie rzecz biorąc to nie bo to co piszesz w najlepszym przypadku dotyczy płachetka gruntu zwanego RP i to tej część populacji która się z tym utożsamia.

Ja tam się boje koncernów, źle zrozumiałej globalizacji to promującej i ogólnie malejącego poziomu IQ ludzkości połaczonego z brakiem rozwoju cywilizacji kosmicznej. Zanik granic popieram za to bezwzględnie, nigdy nie myślałem że dożyje UE (ja z troche innej generacji jestem niestety).

ps
SF - to co tam ma się stac przez ten zanik pola magnetyczne (bo w sceny z 'Jądra ziemi' to chyba nie wierzysz)?
Więcej gamma przyleci wtedy czy jak ?
Zszkodzic to może jonowo na linie przesyłowe wysokiego napięcia a nie na sprzęt procesorowy.

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 8.04.2008 14:16:38
Wilk
Zwierzę
Ogólnie w skrócie tak - więcej promieniowania gamma i wszelkich innych, co m.in. powoduje więcej promieniowania sumarycznie (nie tylko zmiana proporcji ale i ilości)

Zmiany klimatyczne przez zwiększoną penetrację promieniowaniem - ocieplenie

Efekty dziury ozonowej do kwadratu - opalanie staje się baaaardzo rakotwórcze.

Rozpierducha sporej części nawigacji bo działanie kompasów szlag trafia (z GPS znasz miejsce ale nie kierunek)

Problemy w komunikacji bezprzewodowej, zakłócona jak diabli

Zwiększona ilość mutacji wszystkiego, w tym bakterii i wirusów - ryzyko nowych chorób

Ogólnie żaden ze skutków nie jest wprost bezpośrednio katastrofalny ale jest ich dużo i każdy narobi po trochę kłopotów, niektóre (ocieplenie) w cholerę i trochę.
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 8.04.2008 17:43:11
Cytat z "sharpy":
Ogólnie w skrócie tak - więcej promieniowania gamma i wszelkich innych, co m.in. powoduje więcej promieniowania sumarycznie (nie tylko zmiana proporcji ale i ilości)


Ilość gamma może się zwiększyc jedynie poprzez mianę kształtu pęcherza atmosferycznego (pole magnetycznie nie ma
bezpośrednio wpływu na y). Ktoś to liczył jakoś konkretnie?
Masz źródła?

Na elektronikę klasy mikro szkodzi w zasadzie tylko gamma (to jest problem w satelitach).
Z reszŧa powiedzmy się zgadzam może poza mutacjami (nie wiadomo czy to szkodliwe aż tak mocno).
Pozatym te zmiany to grube dziesiątki lat jak nie więcej. Ocieplenie mnie wkurza, nie lubie gorąca. Resztą nie ma się
za bardzo co przejmować. Konkretna data w wydaniu 2012 to idiotyzm (chyba że chodiz o to że PRL zawali te śmieszne mistrzostwa, ale to nie ma się czym przejmować, wręcz będzie ubaw).

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 8.04.2008 18:04:33
fajkojot
Człowiek
Ja tam nie miałbym wiele przeciw, gdyby świat miał się skończyć 2012. Akurat miałbym 23 lata, najlepsze za sobą, po studiach, nie będę musiał zamartwiać się znalezieniem pracy czy mieszkania... idealny moment na umieranie :-Pk
A poza tym, jak dla mnie 2012 prędzej zacznie jakiś cykl zmian. Przecież świat nie pierdzielnie sobie ot tak jak przekuty balonik.
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 26.04.2008 20:40:32
Tygrys
Anthro
2012 koniec swiata. Juz conajmniej z 5 ich przezylem, kolejny nie zrobi roznicy.
Poza tym te takie oglaszane co chwila konce swiata, nijak sie maja do prawdziwego, ktory najprawdopodobniej nastapi, kiedy komos odbije i wcisnie atomowy guzik.
Co staje sie coraz bardziej prawdopodobne, w zwiazku z konczacymi sie zapasami ropy. (Jak dobze pojdzie to bedzie powtorka z Fallouta :))
Zreszta nawet jesli bedzie koniec swiata, to co?
Kazdy kiedys umrze, predzej czy pozniej, rozne sa tylko rodzaje smierci.
"Stanął w ogniu nasz wielki dom, dom dla psychicznie i nerwowo chorych"
Broni palnej nigdy za duzo

<ding dong> Do wszystkich porazonych moja ortografia: JA te bledy robie legalnie i nezaleznie od czegokolwiek <ding dong>

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 26.04.2008 21:49:41
Kangur
Anthro
Cytat z "Juraya_San":
w zwiazku z konczacymi sie zapasami ropy.


Dochodzi do tego widmo światowego głodu :/. O ile można stworzyć/wynaleść alternatywne źródła energii, to z jedzeniem może być większy problem. Brak ropy = "tylko" wojny międzypaństwowe. Brak żarcia = globalny kataklizm, panika wśród społeczeństwa.

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 26.04.2008 21:57:45
jestę kapibarę
Ej, ostatnio odkryli ropę w dwóch miejscach, w bardzo dużych ilościach...

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 26.04.2008 23:30:08
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Solaxe, samochody na wodę. Produkują wodór. 0 zanieczyszczeń. Ale nie każdy wierzy w taki cud i słusznie poniekąt. Dlaczego? Bo ludzie to tacy idioci dla których liczy sie tylko kasa. Wprowadzenie takich samochodów spowoduje drastyczne załamanie na rynku ropy.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 26.04.2008 23:46:06
Wilk Grzywiasty
Anthro
połączenie 2 atomów deuteru, powstaje hel + ogromna ilość energii, jedyną wadą jest to, że nie ma opłacalnie taniego sposobu na zrobienie tego

0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 27.04.2008 4:49:43
Lygrys Polski
Anthro
Cytat z " Solaxe":
Cytat:
Dochodzi do tego widmo światowego głodu :/. O ile można stworzyć/wynaleść alternatywne źródła energii, to z jedzeniem może być większy problem. Brak ropy = "tylko" wojny międzypaństwowe. Brak żarcia = globalny kataklizm, panika wśród społeczeństwa.


Ta.. jeśli chodzi o głód to przynajmniej rozwiąże się problem otyłości.... Wojny ? "Hura to może wygramy" :-Dk
Ale tak na serio na Ziemi jest coraz więcej ludzi, idzie za tym coraz większe prawdopodobieństwo zagłady, na początku wspomniany już głód... aż dojdziemy do przepełnienia, całkowity brak przestrzeni życiowej zarówno dla ludzi jak i innych istot mieszkających na naszej planecie...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 27.04.2008 9:03:24
Z tym przeludnieniem to sprawa jest b. skomplikowana. W krajach bardziej rozwiniętych, gdzie płynie mleko i miód (Europa, Kanada, USA, Japonia), liczba narodzin coraz bardziej maleje (niż demograficzny), a w krajach biednych, gdzie zamieszki, przewroty, wielki głód - rośnie. Paradoks O_o

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 27.04.2008 9:06:00
Jak ja nie nawidze Geografii.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Koniec Świata
Wysłano: 27.04.2008 9:26:57
Właściwie to po co o tym gadać? I tak kiedyś wszystko, mówiąc prostym językiem, pierdolnie. Pytanie tylko, kiedy.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane