Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 10.07.2006 15:43:46
http://us1.vclart.net/vcl/Artists/Neoneon/

tu jest yiff.. i nie tylko, zeby sie mnie ni czepiali ze zbyt adult xP

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 15.10.2006 15:18:53
ja mam troszkę inną propozycje. Jak sam poszukiwałem z zawzięciem przróżnych rysunków i komiksów weszedłem na wyszukiwarke torrentów http://www.torrentz.com/ ,albo inną i wpisałem furr, znajduje 22 pozycje z czego warto ściągnąć z 5, co i tak daje galerje o pojemności około 1 gb no i można wpisać Genus i ściągnąć dodatkowe 300 mg (nie ściągajcie pliku 688mg bo jest zabezpieczony hasłem :-/k)

no i masz bardzo wiele grafik :-Pk

ps tylko uważaj są o naprawdę różnej tematyce, niektóre są homosexualne, a niektóre są dość kipskie, ale i tak ponad połowa jest przynajmniej dobra :-)k

ps2 jeżeli komóś bardzo zależy i z jakiegoś powodu nie może/nie chce ściągnąć mogę mu przesłać DVD z przeze mnie galeriami, mile widziana możliwość wymiany :-)k

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 15.10.2006 15:46:50
Lew
Taur
zbierz wszystko co masz, zrób z tego torrent i przesyłaj futrzakom. Wiele z nich na pewno się ucieszy.
Ze jak? A co jaj jestem zeby sie podpisywac?

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 15.10.2006 20:20:52
Uncia Hortensis
Rabatka
Jeden i drugi post powinien wylecieć, plus ostrzeżenia się należą.
Jakbyście nie wiedzieli o co chodzi, to chciałbym przypomnieć, iż większość tych rysunków jest zabezpieczona prawami autorskimi i nie wolno ich kopiować ani rozprowadzać bez zgody autora.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 15.10.2006 21:05:51
Lew
Taur
Dobra masz racje, ale tylko częściowo. Na stronie internetowej nie powinno się o takich rzeczach mówić. Ale musisz od razu pisać że oba posty powinny wylecieć? Sam święty jesteś że niczego co ma prawa autorskie z internetu nie ściągałeś? Zawsze tak reagujesz?
Ze jak? A co jaj jestem zeby sie podpisywac?

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 15.10.2006 21:13:26
Uncia Hortensis
Rabatka
Jeżeli mogę używać darmowych rzeczy zamiast 'piratować' płatne, to biorę darmowe. (IE: używam linuksa)
Oczywiście nie jestem świętym itp. lecz mam na tyle taktu aby nie mówić "chodźmy napaść stację benzynową, bo takie bezczelnie drogie paliwo jest!" na forum publicznym. Od takich rzeczy są inne miejsca/programy.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 15.10.2006 21:22:52
vulpes-vulpes, czyli lis
Anthro
bez przesady... net to nie stacja benzynowa...

http://www.yiffstar.com

nie mówcie że nie ostrzegałem przed różnością tresci.

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 15.10.2006 21:30:38
Uncia Hortensis
Rabatka
Jedno i drugie kradzież. Tylko te internetowe przychodzą znacznie łatwiej, więc po co się przejmować, nie?

Bah. Tutaj chodziło raczej o scat/CP/inne_skrajniejsze_fetysze. Plus obrazki to nie opowiadania, opowiadanie można przestać czytać jak się zobaczy kategorię, obrazek natomiast odrazu cały widzisz. (chyba, że jest za duży na twoje okienko :-Pk)
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 15.10.2006 21:37:26
Fuma wiesz, ja płaciłem za stronki o tematyce furr i z tamtąd też ściągałem...

Uważam że sprzedawanie tych prac, publikowanie pod swoim nazwiskiem, edytowanie i wycinanie nazwiska autora jest haniebne, ale ściąganie ich i przesyłanie innym fanom aby mogli na WŁASNY użytek je przeglądać nie jest karygodne.

Fuma poczytałem forum i jak widzę chcesz się do mnie na starcie przypierwiastkować to jesteś na dobrej drodze :-/k zastanów się czy szukasz kolejnego wroga już na starcie...

@Chakat jeżeli dostane 5 oficjalnych, lub nieoficjalnych wiadomości o zainteresowaniu takowym torrentem to z przyjemnością go stworze i zamieszcze w miejscu gdzie będzie dostępny dla wszystkich :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 15.10.2006 22:58:49
jestę kapibarę
1) Sprawdź "fxc" zamiast "furr". Learn :-Pk
2) Korzystałeś ze stron płatnych, a czytałeś co kupujesz w regulaminie? Tam była raczej mowa, że zawartości nie możesz rozpowszechniać (alias "redistribute" ). Akurat tutaj faktycznie nie powinniście tak jawnie o tym pisać. Zaznaczam, że ja tego tematu nie tknę ze względu na to, że jest nieco śliski, ale go zablokuję, i jak zajrzy Neonus to albo wywali co uzna za stosowne, albo i nie.

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 16.10.2006 0:48:42
Gepard królewski
Anthro
Prace artysty tylko za jego zgodą, więc proponuje prędzej korzystać z listy linków z galeriami i dodawanie nowych. Jak coś się spodoba szczególnie, to spytać autora chyba, że jest o tym napisane na jego stronie.

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 30.11.2006 18:21:09
Wilk
Zwierzę
[18+++!+] tajny sajt douga wingera
http://furnication.bloobunni.com/
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 30.11.2006 18:50:22
Uncia Hortensis
Rabatka
Dude. Nawet jakby był oficjalny to nie wiem jacy chorzy ludzie na to wchodzą xP
Myr

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 30.11.2006 19:59:20
Wilk
Zwierzę
A weź zajrzyj sobie na '93, '94. Wtedy Winger zupełnie fajnie rysował.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Yiff
Wysłano: 30.11.2006 20:19:26
Uncia Hortensis
Rabatka
0.o
Rysunek na którym jest stosunkowo normalnych rozmiarów biust? Woah. A to ciekawostka xP
Niektóre rysunki faktycznie tak złe nie są, ale jeżeli chodzi o styl to obecne rysunki też złe nie są. Chodzi raczej o tematykę :-Pk
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane