Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...101112131415>>


4
(+4|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 12:19:19
Koto-ryba dotarła bezpiecznie do swojego akwarium :-)k

Serdeczne podziękowania, uwielbienie i ukłon ode mnie w stronę Charliego i Sorena za transport i nocleg.

Szczere gratulacje dla Bjarkiego za zwycięstwo w konkursie karaoke.

Ukłon z gratulacjami ode mnie w stronę Eddiego za pobicie mnie w Linkin Park - Breaking the Habit; nie doceniłem Cię stary :rollk:

Wdzięczność dla:

- Organizatorów - zajebista impreza, cóż więcej dodać?
- Ekipie z 19-nastki / schronu 113 (?) za melo
- Nemadurowi za fantastycznie wybicie linearta na blaszce
- Ekipie z mojego schronu (111) za wytrzymanie ze mną tych czterech dni :lolk:
- Lesterowi za gościnę
-Spoiler: "Malarzowi" za wykonanie członka z ketchupu na szybie schronu 33, który spowodował wyjazd pewnej dwójki

3
(+3|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 13:18:49
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "Noxam": (Link »)
Schron 51: osobiście mam 4 łuski, ale chyba nie odebraliśmy za konkurs rysowniczy a podobnież była. Jeżeli tak to mamy 5 łusek.

Dziękuje za wszystko, przyznam się że bałem się strasznie tej imprezy i reakcji wielu osób, ale widzę że to było bezpodstawna obawa. Atmosfera była przemiła i familijna czasami, pogodziłem się z paroma futrami. Poza tym mogłem się nieźle uśmiać, a fabuła i klimat też mi się podobał, zwłaszcza jak nocą się chodziło to wydawało się po drugiej stronie jeziorka że to na serio ostatni bastion i że to forteca jest. Ogólnie można było z każdym pogadać na luzie, nawet z osobami z którymi myślałem że nigdy nie pogadam o.o.
Dziękuje administracji za wręcz genialnie spędzony czas.

Aczkolwiek wciąż się wściekam że zepsułem mój pomysł z mostem, byłem tak blisko zrobienia zdjęcia generałowi bez użycia siły, a sprytu. Potem trolling vetha i lestera, kurde byłem wściekły ale poprawiliście mi humor poniekąd i uspokoiliście, aczkolwiek w pierwszej chwili miałem taki nastrój are you fuking kidding me? xD



Cieszę się że ci się podobało na Futerkonie. Ale ♥♥♥♥♥.. jeszcze raz się tak skujesz a własnoręcznie z Vethem nie rzucimy ciebie na łózko a wypierdzielimy przez okno.

Ba.... zostawimy ciebie w łazience byś dalej zdychał.


A piszę to dla tego bo zrobiłeś z siebie ładnego żulika. Mówiąc już po że co ty nie potrafisz wypić i było gorzej i nie takie już zgony miałeś, opamiętaj się kierwa mać, bo na Futerkon nie jedzie się nawalić tylko miło spędzić czas, owszem jest alko.. ale nie chlej tyle by się popisać ile ty nie możesz wypić....
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

4
(+4|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 13:23:23
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Dobra.. Teraz ja dziekuje

Przede wszystkim dziękuje mojemu hapfschthrungführerowi melanżu, czyli Vethowi za melo, peanut butter jelly time, i jego 20cm które uwielbiałem czuć w dłoni <3, oraz wszystkim stałym i przechodnim mieszkańcom schronu 115 za spędzanie wspólnie czasu czyli Reiowi, Tanuki, Panu Mirkowi, Kamisi, Filipowi, Savie

A dodatkowo:
-organizatorom za organizacje
-całemu kartelowi za to ze trzymał poziom i dobrze sie bawił ;)
-absolutnie wszystkim którzy byli na melo, przesiadywali pod naszym domkiem i ogolnie wchodzili ze mną w interakcje.. Bylo was za dużo żebym wymieniał każdą osobę z osobna ;)
-ekipie z ktora pojechalismy po fkonie na obiad i na małą posiadówkę u mnie

Bylo zajebiscie \o/

Cytat z "Hexwater": (Link »)

Wdzięczność dla:

- Organizatorów - zajebista impreza, cóż więcej dodać?
- Ekipie z 19-nastki / schronu 113 (?) za melo
- Nemadurowi za fantastycznie wybicie linearta na blaszce
- Ekipie z mojego schronu (111) za wytrzymanie ze mną tych czterech dni :lolk:
- Lesterowi za gościnę
-Spoiler: "Malarzowi" za wykonanie członka z ketchupu na szybie schronu 33, który spowodował wyjazd pewnej dwójki


Zapomniałeś o członku z pasty do zębow i epidemiologicznym bucie!

Uważam też, że powinniśmy uczciwie podliczyć łuski jakie zdobylismy. Po cos te zadania były wykonywane
Ostatnio edytowany przez LesterHusky dnia 12.08.2012 13:26:32

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 13:29:00
Pandeł / Lefon
Zwierzę
No to schron 114 Kartelowski zdobył 5 Łusek :-Pk
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 13:34:25
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
Dobra.. Teraz ja dziekuje

Przede wszystkim dziękuje mojemu hapfschthrungführerowi melanżu, czyli Vethowi za melo, peanut butter jelly time, i jego 20cm które uwielbiałem czuć w dłoni <3, oraz wszystkim stałym i przechodnim mieszkańcom schronu 115 za spędzanie wspólnie czasu czyli Reiowi, Tanuki, Panu Mirkowi, Kamisi, Filipowi, Savie


20cm? OH MY GODDESS o o''

Cytat z "LesterHusky": (Link »)

Cytat z "Hexwater": (Link »)

Wdzięczność dla:

- Organizatorów - zajebista impreza, cóż więcej dodać?
- Ekipie z 19-nastki / schronu 113 (?) za melo
- Nemadurowi za fantastycznie wybicie linearta na blaszce
- Ekipie z mojego schronu (111) za wytrzymanie ze mną tych czterech dni :lolk:
- Lesterowi za gościnę
-Spoiler: "Malarzowi" za wykonanie członka z ketchupu na szybie schronu 33, który spowodował wyjazd pewnej dwójki


Zapomniałeś o członku z pasty do zębow i epidemiologicznym bucie!


Ten o paście to rzeczywiście zapomniałem, ale o bucie nie wiedziałem O O'' Kto się poświęcił? Dawać mi go tu, trza piwo postawić!

Cytat z "LesterHusky": (Link »)

Uważam też, że powinniśmy uczciwie podliczyć łuski jakie zdobyliśmy. Po cos te zadania były wykonywane


W sumie też racja.
Schron 111 (Kartel) zdobył 6 łusek (startowa + strzelectwo + konkurs rysunkowy + warsztaty rysunkowe + prezentacja Kyuubiego + prezentacja Camash Red'a).
Jeśli o jakiejś zapomniałem, to wybaczcie --k
Ostatnio edytowany przez Hexwater dnia 12.08.2012 13:35:44

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 13:36:10
Hiena
Zwierzę
Święta święta i po świętach. SMUTECZEK.



Dziękuje wszystkim, którzy zasłużyli, zwłaszcza organizatorom - jesteście zajebiści :D
Szczególne dzięki dla Blajnu i Draco za te małe, prywatne melątka :D



mmmmm suck it! D:

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 13:38:45
Cytat z "Noxam": (Link »)
Schron 51: osobiście mam 4 łuski, ale chyba nie odebraliśmy za konkurs rysowniczy a podobnież była. Jeżeli tak to mamy 5 łusek.


Plus 2 zadania wykonane przeze mnie, ale za te misje z tego, co mówił Kot, nie dostawało się łusek, jedynie punkty dla frakcji.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 13:46:30
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Hexwater": (Link »)

Ten o paście to rzeczywiście zapomniałem, ale o bucie nie wiedziałem O O'' Kto się poświęcił? Dawać mi go tu, trza piwo postawić!


Postawisz mi na nastepnym meecie ;)

Nasz domek 115 miał w woreczku 9 łusek, KARTEL oczywiscie :]
Ostatnio edytowany przez LesterHusky dnia 12.08.2012 13:49:08

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 14:16:41
Pies
Anthro
Dziękuje ślicznie wszystkim za wspaniale spędzony czas :] Organizatorom szczere podziękowania za świetnie dograną organizację oraz za to, że mogłem w jakimś maleńkim procencie uczestniczyć w wątku fabularnym [który imo w tym roku miażdżył suty i skręcał je o 360 <3] Jestem ciekaw jak to będzie za rok :D
Wieeeelu futrom dziękuje za wspólne rozmowy, żarciki, wykwintne dowcipy, pastę do zębów na klamce, którą udało mi się ujebać 2 razy, mizianie, głaskanie, wspólne piwko lub fajkę, możliwość postrzelania z ASG, łuku lub wiatrówki i tak dalej i tak dalej. Żałuję tylko, że musiałem zrezygnować z konkursu karaoke :<

Dreamerowi za udostępnienie mi tego epickiego Steyra na misje specjalne <3 oraz przepraszam za tą blokadę spustu, mam nadzieje, że nic poważnego sie tam nie stało :<

Przeogromne podziękowania również dla twórców oraz uczestników najbardziej epickiego melo w jakim miałem okazje uczestniczyć <3 Nie pamiętam kiedy bawiłem się tak dobrze. Leniwca uprzejmie proszę, żeby także za rok upił mi Kyubiego xD to był przeuroczy widok :3

Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ! <33333 i do zobaczenia na sylwestra :D







Huuuuuuuuu!!.. Suck iiiiiiiit!!...

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 14:17:54
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
112 miało 15 łusek - syndykat ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

6
(+6|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 14:49:59
No to teraz podziękowania z mojej strony.

Pozwolę sobie zacytować tutaj, tajemniczą stronę z informatora, która pisałem najdłużej a która w ostatecznej wersji nie została wydrukowana przez błąd drukarni...
Konbook w wersji cyfrowej z większą ilością obrazków będzie dostępny na stronie konwentu (o wystawieniu konbooka zostaniecie powiadomieni mailowo).

W tym miejscu jako główny organizator Konwentu Futerkon 2012, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w konwent „Futerkon 2012”, a w szczególności (w kolejności alfabetycznej):

- Gabiemu za stworzenie autorskiego systemu serwisu, bez którego komunikacja z uczestnikami imprezy nie była by możliwa, jak również za poświęcenie swojego cennego czasu (okres pokrywał się z obroną Gabriela), cierpliwość oraz dyspozycyjność (mimo wcześniejszych spinek udało się dotrwać do końca!);

- Grejwowi za bardzo pozytywną energię, wytrwałość, pomysłowość, ogromny wkład w część logistyczną jak i w część „ręcznych robótek” (bounty bordy) – dodam też, że bez jego determinacji uczestnicy nie otrzymali by ani koszulek ani smyczy (były pewne problemy w produkcji tych gadżetów ale Grave im sprostał!);

- Guściakowi za pozytywne królicze ADHD, które owocowało gigantyczną ilością propozycji i wariantów różnych projektów graficznych (podkreślam tu słowo GIGANTYCZNĄ), od identyfikatorów, po layout strony, kończąc na projektach smyczy i koszulek, dziękuję serdecznie również za dyspozycyjność i cierpliwość (choćby nanoszenie i tworzenie nowych identyfikatorów na dzień przed imprezą);

- Kotu za opracowanie niesamowitego wątku fabularnego, dopracowanie wszystkich elementów programu, pełne wsparcie w momentach kryzysowych oraz otwartość i entuzjazm przy rodzących się kolejnych pomysłach urozmaicenia konwentu a ponad to za współorganizowanie całości imprezy, Twój wkład był ogromny i czasem zastanawiam się czy nie większy od mojego :D;

- Leniwcowi za kolejny rok wsparcia (to już jak tradycja), entuzjazm i gotowość do pomocy, za którą bardzo dziękuję – naprawdę bardzo się cieszę, że są jeszcze takie osoby jak on, którym można w pełni zaufać i mieć pewność, że robota będzie wykonana nie w 100% a w 150%, mimo że bardzo często robiona na ostatnią chwilę;

- Pasterzowi za wkład w ostateczny wygląd programu, zaangażowanie w wątek przewodni, płodne pióro (które zrodziło w jeden dzień ponad tuzin opowiadań), serdeczność i zawsze dobry nastrój, który jest tak ważny w momentach kryzysowych, a przede wszystkim za wsparcie Kota i jego działań, Twoja umiejętność rozładowywania spin jest niezastąpiona!;

- Solaxowi za niesamowite umiejętności artystyczne, ogromne wsparcie w proces tworzenia motywu przewodniego na rok 2012, chęć do współpracy i gotowość do działania prawie o każdej porze dnia i nocy, za wielkie poświęcenie i przepiękną umiejętność współpracy i serdeczność, a dodatkowo za gotowość do zmierzenia się z kolejną edycją konwentu, Dzięki jeszcze raz!

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, gdyby nie wasze wsparcie i ciężka praca, nigdy nie udało by nam się zorganizować tak wspaniałej imprezy!


A teraz część PO konwentowa, już nie alfabetyczna:

- Vethowi i Simbie, dziękuję bardzo gorąco za wsparcie wieczorem przy ogarnianiu bałaganu jaki i atrakcji jakie zapewnił nam jeden z nieogarniętych uczestników, gdyby nie Wasza interwencja... (nawet nie chce gdybać);
- Kotu i Pasterzowi... za wszystko, współpraca z Wami to sama przyjemność, zaangażowanie Wasze zaś powoduje, że czuje się lekko... winny - bowiem pracując nie mogliście uczestniczyć w imprezie (niestety, tak to już jest z tym byciem orgiem).
- Leniwcowi... za kociołek - czułem siłę jak Asterix, a potem spałem jak Śpiąca Królewna (tylko, że nie zostałem zbudzony przez pięknego księcia... u.u)
- Simbie dziękuję, za dostarczenie kiełbasek i chleba (To już też prawie tradycja) podobnież, najlepsze kiełbaski są na Fkonie :)
- Lesterowi za melo - choć nie wiem kto to organizował, ale zapewne to też i Twoja zasługa;
- Qnik za jak zwykle piękną prezencję - czasem przy Tobie zaczynam wątpić w swoją orientację ;D
- Wszystkim uczestnikom panelu dyskusyjnego na temat konwentu - rozmowy z Wami są dla mnie bardzo bardzo BARDZO ważne, dzięki takim spotkaniom wiem że warto jest się "męczyć" przez rok i wiele z Waszych pomysłów na bank zaimplementujemy za rok!

W tym miejscu chciałbym też przeprosić, tych, z którymi miałem pogadać/napić się czy spędzić chwile - niestety ilość zadań i obowiązków jak co roku była tak ogromna, że nie dało się pogodzić wszystkiego. A jak teraz siedzę i wspominam to cały kon minął mi tak szybko...że trudno mi wychwycić jakieś konkretne momenty. Niestety jest to pewna cena jaką płacą organizatorzy, a jak to się mówi "Ktoś musi pracować, żeby odpocząć mógł ktoś", tu widać to bardzo dokładnie.
Przepraszam też, za wszelkie niedociągnięcia, błędy, opóźnienia czy inne potknięcia które związane były z organizacją imprezy, przed jaki w trakcie jej trwania.

Największe jednak i najważniejsze podziękowania kieruję do wszystkich Was, uczestników, bowiem bez Was imprezy by nie było. Po raz kolejny pokazaliście, że można się dobrze bawić, zaangażować w konwent, przebrać się, spędzić miło czas wśród znajomych i przyjaciół.

Pozostaje mi tylko powiedzieć.
Do zobaczenia za rok!

P.S.
Na fundację Bernardyn zebraliśmy kwotę 2200 złotych! :)
Smutny Stefan dzięki Wam się uśmiechnie!
Ostatnio edytowany przez Kyubi dnia 12.08.2012 23:39:12
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

4
(+4|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 15:20:03
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Ryan": (Link »)
112 miało 15 łusek - syndykat ;)

Porwaliśmy dowódcę i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ gecka. Handluj z tym :D

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 15:25:34
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Swoją drogą, caly czas mam wrażenie, że gwiazdka na moim idencie była pewnego rodzaju karą za zawracanie dupy z przenosinami między domkami :P To by był trolling przewyższający nawet Leniwca.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 15:28:58
Kangur
Anthro
Ja nie jestem zbyt wylewny wiec powiem tyle ze dziekuje wszystkim, a zwlaszcza swojemu domkowi, organizatorom oraz Lestahowi and Co. za imba zabawe :Y

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 15:35:18
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
112 miało 15 łusek - syndykat ;)

Porwaliśmy dowódcę i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ gecka. Handluj z tym :D


Też byśmy porwali gdyby nie to, że zadanie dostał Fang -.- A gecka zarąbaliście tylko dlatego, że szukaliśmy twojego telefonu ;] No i nie odbiliście swojego zakładnika z lasu :P
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 12.08.2012 15:36:38
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 15:39:20
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Ryan": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
112 miało 15 łusek - syndykat ;)

Porwaliśmy dowódcę i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ gecka. Handluj z tym :D


Też byśmy porwali gdyby nie to, że zadanie dostał Fang -.- A gecka zarąbaliście tylko dlatego, że szukaliśmy twojego telefonu ;] No i nie odbiliście swojego zakładnika z lasu :P

Na "zakładce" z zadaniem był temat GRUBA RYBA... chyba dlatego to wziął... :P

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 15:54:08
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
112 miało 15 łusek - syndykat ;)

Porwaliśmy dowódcę i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ gecka. Handluj z tym :D


Też byśmy porwali gdyby nie to, że zadanie dostał Fang -.- A gecka zarąbaliście tylko dlatego, że szukaliśmy twojego telefonu ;] No i nie odbiliście swojego zakładnika z lasu :P

Na "zakładce" z zadaniem był temat GRUBA RYBA... chyba dlatego to wziął... :P


Ok.. Mają więcej łusek, ale my stosując dywersje w postaci szukanie twojego telefonu zyskaliśmy kontrole nad nowym światem! Po co mieliśmy się męczyć z kodami, Kartel wolal spokojnie poczekac az ktoś odwali za nas brudną robote i znajdzie GECK- za nas. Jak szef! :D
Ostatnio edytowany przez LesterHusky dnia 12.08.2012 15:55:06

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 15:55:55
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Kartel nie wychodził z roli ani na chwilę :-ojjk:
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 16:00:37
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
A co do porwania.. Na krok mnie nie odstępowały moje bodyguardy w osobach Vetha i Savy wiec nie daloby sie porwać mnie tak łatwo :]
Gratuluje fajnego pomysłu na zasadzke na mostku, to byl naprawde swietny pomysł :]
Na zdjecie poszedlem sam.. To byl moj blad ale please, juz wiedzialem ze to Nox ma mnie porwac :D

0
(+1|-1)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 16:06:02
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
I nie wszedł na rolę ani na chwilę :D Zostawiając prace ziemne plebsowi 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 16:27:43
Uncia Hortensis
Rabatka
Podliczenie będzie problematyczne, bo punkty dla frakcji były za uczestnictwo we wszystkim, za zajęte miejsca, oraz za zadania. Część z tych rzeczy dawała łuski aby domek mógł zdobyć hasło etc. ale w rywalizacji ostatecznej na punkty, liczyć się miały punkty a nie łuski.
Myr

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 18:33:24
Gienio
Ja byłam pierwszy raz na Futrekonie i uważam że była mega super :D karaoke, misje, mega udana impreza w naszym domku miętowo-keczupowe kuta*y xD, Kyubi zamiatający nam ganek :D wszyscy byli ekstra :D

http://speedy.sh/ayqtR/futerkon-2012.rar - zdjęcia :)
"Oh some people get freak out of me
Some people can see that I can see
Some people want to see what I see
Some people put an evil eye on me" 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 18:51:35
Wilk
Anthro
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
A co do porwania.. Na krok mnie nie odstępowały moje bodyguardy w osobach Vetha i Savy wiec nie daloby sie porwać mnie tak łatwo :]
Gratuluje fajnego pomysłu na zasadzke na mostku, to byl naprawde swietny pomysł :]
Na zdjęcie poszedłem sam.. To był mój błąd ale please, już wiedziałem ze to Nox ma mnie porwac :D

Szkoda tylko że bałem się że zdjęcie nie wyjdzie jak będę strzelał je z przodu więc dałem kumpli na przód jako gawiedź, a ja stanąłem z boku. Z początku chciałem jeszcze zaporę z drewna dać. Gdybym postawił dwa trzy pieńki to byście musieli się zatrzymać inaczej septhiroth by zniszczył sobie auto albo by mnie potrącił. Zepsułem bo po doznaniu olśnienia przestałem myśleć logicznie i jeszcze strach że fota nie wyjdzie.

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 19:40:01
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Noxam": (Link »)
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
A co do porwania.. Na krok mnie nie odstępowały moje bodyguardy w osobach Vetha i Savy wiec nie daloby sie porwać mnie tak łatwo :]
Gratuluje fajnego pomysłu na zasadzke na mostku, to byl naprawde swietny pomysł :]
Na zdjęcie poszedłem sam.. To był mój błąd ale please, już wiedziałem ze to Nox ma mnie porwac :D

Szkoda tylko że bałem się że zdjęcie nie wyjdzie jak będę strzelał je z przodu więc dałem kumpli na przód jako gawiedź, a ja stanąłem z boku. Z początku chciałem jeszcze zaporę z drewna dać. Gdybym postawił dwa trzy pieńki to byście musieli się zatrzymać inaczej septhiroth by zniszczył sobie auto albo by mnie potrącił. Zepsułem bo po doznaniu olśnienia przestałem myśleć logicznie i jeszcze strach że fota nie wyjdzie.


Pieńki to byl swietny pomysł, jakbys je rozstawil to bysmy nie przejechali ;)

Nie wpieniaj sie, ja cie pochwaliłem za ten mostek bo pomysl byl dobry tylko wykonanie nie wyszło.. A super niania mowi zeby chwalic za starania a nie efekty ;)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 20:14:13
Do usunięcia.
Ostatnio edytowany przez CharcoalWolf dnia 20.03.2016 15:57:16

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...101112131415>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane