Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
HED P.E. - Only In America
Wysłano: 28.11.2005 19:18:08
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Najnowszy album HED P.E. Hardkor, numetal i rap w jednym. Ciężkie rytmy poprzelatane z głosem wokalisty który, rymuje niczym prawdziwy czarny raper (pomimo że jest biały) krzyczy, skrzeczy, growluje i śpiewa normalnie. Do tego ciężkie riffy gitarowe czasami wplecione solówki w stylu tradycyjnych kapel heavy metalowych. Perkusja prosta, w stylach punk, heavy metal, nie słyszałem twina na stopie. W niektórych kawałkach wpleciony jest skretch.
Polecam wszytkim co lubią nowoczesne hardkorowo-numetalowe kapele które nie idą w kicz i sprzedajstwo ;)

0
(+0|-0)
Re: HED P.E. - Only In America
Wysłano: 28.11.2005 21:12:35
Wilk
Anthro
Słyszałem ich jeden kawałek, cover "Sabbra Cadabra" Black Sabbath. Zaczynał się jak coś w stylu Jamesa Brown'a... hehe. Ale jeśli to numetal, to nie bałdzo :/ . Ale to tylko moja opinia. Przyznaję, że może się niektórym podobać...
Spisz swoje dobre rady, zwiń je w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa CZOPEK...

0
(+0|-0)
Re: HED P.E. - Only In America
Wysłano: 28.11.2005 21:14:35
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nie jest to numetal w stylu Slipknota czy Korna, to zupełnie nowe spojżenie na muzykę. Dobre kawałki to jeszcze Bartender oraz Killing Time (jako soundtrack do fimu '3000 miles to Graceland" )

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane