Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

123>>


2
(+2|-0)
Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 21:07:21
gryf
PERMABAN
Wygląda na to że parę osób było zainteresowanych zabawą pt. kto zostałby prezydentem Polski gdyby w tym kraju wszyscy byli futrzakami.

Edit:

Ten wątek dotyczy hipotetycznej walki pomiędzy forumowymi faworytami z pierwszej tury, czyli Korwinem i Kukizem.
Miejscem na dyskusję o rzeczywistej kampanii, czyli Duda vs. Komorowski jest inny wątek:
https://polfurs.org/modul...d=6960&forum=50
Ostatnio edytowany przez Mar dnia 14.05.2015 23:33:51

14
(+15|-1)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 21:37:12
jestę kapibarę
japitolę, TERAZ to dopiero nie ma wyboru xDDDDD

2
(+2|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 21:44:17
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Nastolatki mają szansę zagłosować na krula przynajmniej ;]
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 21:53:15
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
nie dodałeś Ogórek do ankiety
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 21:55:25
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
^jakże on rzekł.

A także, jak każdy żydowski zarządza rosyjsko-niemieckiego kondominium, pominałeś skrzętnie nazwisko jedynego dobrego muzyka ∑śród kandydatów, czyli Grzegoprza Ciechowskiego. WSTYD.


-2
(+0|-2)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 22:14:53
gryf
PERMABAN
Cytat z "Liskowic": (Link »)
nie dodałeś Ogórek do ankiety

Ojej, jak na to wpadłeś Szerloku? Spróbuj zgadnąć dlaczego - wiem, to będzie trudne, ale trzymam za ciebie kciuki, POWODZENIA! :D

0
(+0|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 22:26:39
gepard
Zmiennokształtny
czy w tym kraju jest w ogóle jakakolwiek dobra opcja polityczna? coś nie sądzę....
-Myślisz,ze brakuje mi piątej klepki?
- Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale powiem ci coś w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.
;-)k

1
(+2|-1)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 22:30:46
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Primo- pisze się Sherlocku
Secundo - bo jej kandydatura, w przeciwieństwie do tych powyższych, nie ma akurat żadnego sensu i że w 2giej turze nie może być więcej niż dwóch kandydatów. Nie zmienia to faktu, że ankieta jest dla śmiechu pusta bambaryłko to co ci szkodzi dowalic po całości :P

Ja i tak oddam głos na Geralta z Rivii :D
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 13.05.2015 22:31:20
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+1|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 22:47:50
wilkołak / wilk rudy
Zmiennokształtny
Cytat z "Liskowic": (Link »)
Primo- pisze się Sherlocku

Niekoniecznie. Spolszczenie "Szerlok" a wiec i "Szerloku" jest jak najbardziej poprawne. Moda na zapisywanie imion angielskich w oryginalnej (a przynajmniej zbliżonej do oryginalnej) wymowie jest dosyć młoda.

1
(+1|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 22:54:38
gryf
PERMABAN
Cytat z "Liskowic": (Link »)
Primo- pisze się Sherlocku

Oj tam, oj tam, "Szerlok" też jest w użyciu. Bo i dlaczego nie skoro pisze się też "Szekspir" i "Waszyngton"? :P

Cytat:
pusta bambaryłko

Kiedyś będę musiał użyć tej formy jako fursony :D

Cytat:
Ja i tak oddam głos na Geralta z Rivii :D

Tego mordercę gryfów? We hates it, we hates it, we hates it forever! :D

0
(+0|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 13.05.2015 23:54:53
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
gryfy to żydomasoneria to i dobrze, że wyrzyna w pień :D
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+3|-2)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 0:11:18
gronkowiec
Anthro
Nie głosowałbym. To byłby koniec dla Polski, nie przyłożyłbym do tego ręki.
| |
Podpis zastępczy v2.04

1
(+1|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 7:38:50
Arachne
Taur
Cytat z "Killien": (Link »)
czy w tym kraju jest w ogóle jakakolwiek dobra opcja polityczna? coś nie sądzę....


A z ciekawości, co dla ciebie byłoby dobrą opcją polityczną?
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 14.05.2015 7:44:48

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 7:59:02
Irbis
Bestia
@up: ktoś bez durnych pomysłów i mogący pochwalić się sukcesami, a nie obietnicami.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+3|-3)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 8:25:49
Tygrys sumatrzański
Anthro
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Nie głosowałbym. To byłby koniec dla Polski, nie przyłożyłbym do tego ręki.


Koniec takiej "Polski" jaka jest teraz. Ja z chęcią bym przyłożył dwie łapy do tego. Aktualna "Polska" jest teraz wypierdkiem Europy, nieszanowanym i słabym krajem. Szkoda mi ludzi którzy ufają aktualnemu systemowi. Dobiło mnie do końca idiotyczne zachowanie względem sytuacji na Ukrainie, całkowite zmarnowanie sytuacji i lizanie butów mordercom naszych dziadków, w imię tego co nasza kochana Unia sądzi. Kolejny pokaz "siły" naszej władzy.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

1
(+1|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 8:31:50
Arachne
Taur
Toboe, a jest taka? Serio pytam. Przykład nie musi być z Polski.

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 9:21:16
Irbis
Bestia
I tu jest pies pogrzebany, DarkV...
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+3|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 9:59:57
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat:
Dobiło mnie do końca idiotyczne zachowanie względem sytuacji na Ukrainie, całkowite zmarnowanie sytuacji i lizanie butów mordercom naszych dziadków, w imię tego co nasza kochana Unia sądzi. Kolejny pokaz "siły" naszej władzy.




Powiem tak. Byłbym w stanie im przebaczyć i nawiązać dobre kontakty. Byliśmy pierwszym krajem, który podał im rękę podczas tak zwanej "pomarańczowej rewolucji"- wtedy kontakty z Ukrainą się ociepliły Problem w tym, że Ukraińcy takich dobrych z nami kontaktów nie chcą pokazując to na każdym kroku niestety.
"Przypadkowo" uchwalili ustawę o gloryfikacji morderców bezbronnej ludności cywilnej przy prezydencie Polski...jawnie napluli nam w twarz. Napluli w twarz krajowi, który wyciągał do nich rekę podczas Majdanu i mają czelność ŻĄDAĆ od nas zbrojnej pomocy....co robi Bronuś? Uśmiecha się, wychwala "Ukraińskich Bohaterów z UON i UPA" by potem owiedzieć, że nie widzi problemu w tym, żeby wysyłać na Ukrainę polskie wojska. Komorowski zresztą nie jest Polakiem. PRzypominam, że ma CHAZARSKIE korzenie co widać idalnie w polityce jaką piastuje wobec Ukrainy.(Warto wspomnieć, że ludzie z UON i (d)UPA uciekali później jak króliki przed najlichlejszymi żołnierzami wroga później. Nawet Stalin śmiał się z nich bardziej niż z Francózów, którymi gardził)
Ukraina sobie ubzdurała pretensje terytorialne aż po Warszawę i krzyczą o tym w swoim rządzie....I takiej plującej w mordę Ukrainie, która już udowodniła, że sztylet w plecy wbić potrafi, chcemy pomagać.....
Polsce nie jest potrzebna silna Ukraina tylko taka słaba i skłócona. Tak samo obecnemu systemowi potrzebna nie jest silna Polska. Potrzebują Polski skłóconej bo Polska skłócona zajmuje się pierdołami zamiast razem coś naprawić. Polska podzielona to idealny kąsek dla obcej gospodarki, która u nas nie płaci podatków za to nasza gospodarka przenosi się na wyspy i do Azji.
Swoją drogą ciekawi mnie jak można opowiadać się za Komorowskim i Platfusami Obywatelskimi jednocześnie narzekając na wysoki wiek emerytalny, niską kwotę wolną od podatku, przewały w OFE, rozpad polskiej gospodarki, masę bzdurnych podatków i mobilizację wojskową ostatnimi czasy itp itd. Przecież już jedna posłanka z PO powiedziała, że największym obciązeniem dla budżetu państwa są polscy przedsiębiorcy (!!!) a Polacy wyjeżdzają z kraju by "zwiedzać świat". To jest zwyczajnie chore aby im jeszcze ufać. Proszę podać mi konkretny powód dlaczego są "słuszną opcją" bo puki co słyszałem jedynie coś w stylu "jest źle ale tamci zrobią jeszcze gorzej" albo co mnie najbardziej zniszczyło "Bo Komorowski ładnie wygląda w okularach" - słowa mojej koleżanki, wyborczyni Platformy zapytana o powód jej wyboru
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 14.05.2015 10:00:50
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+1|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 10:05:52
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
SONDA PREZYDENCKA NA POLFURSIE,

Wybory prezydenckie 2015. Na kogo zagłosujesz?
Wygasła dnia 8.05.2015 23:59

Grzegorz Brun - bezpartyjny 3 % 3 % (4)
Andrzej Duda - PIS 4 % 4 % (6)
Adam Jarubas - PSL 0 % 0 % (1)
Bronisław Komorowski - bezpartyjny, popierany przez PO 9 % 9 % (12)
Janusz Krwin - Mikke, KORWIN 24 % 24 % (31)
Marian Kowalski - Ruch Narodowy 0 % 0 % (1)
Paweł Kukiz - bezpartyjny 19 % 19 % (24)
Magdalena Ogórek - bezpartyjna, popierana przez SLD 7 % 7 % (10)
Janusz Palikot - Twój Ruch 1 % 1 % (2)
Paweł Tanajno - Demokracja Bezpośrednia 4 % 4 % (6)
Jacek WIlk - KNP 1 % 1 % (2)
Nie mogę głosować ze względu na wiek poniżej 18 lat 5 % 5 % (7)
Oddam głos pusty/nieważny. 2 % 2 % (3)
Nie pójdę na wybory. 13 % 13 % (17)
Wszystkich głosów: 126
Wszystkich głosujących: 126
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 14.05.2015 10:07:30
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

1
(+1|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 11:10:58
Tygrys sumatrzański
Anthro
https://www.youtube.com/watch?v=ZKoLfyCf3zY (oczywiście nie wiem jak bardzo wiarygodna sonda jest, w końcu była edytowana etc, ale...)

I potem ludzie się dziwią, że Korwin ma opinię, że większość głupia. Filmik trochę odmóżdża, NSFL.

EDIT. Nie chodzi mi oczywiście, że to, że inni głosują na nich sprawia, że są przez to nieodpowiednimi kandydatami, a głównie chodzi o brak świadomości, wiedzy i dialogu między normalnymi ludźmi kto naprawdę jest dobrym kandydatem, a kto nie. Z takiego dialogu, by już wyszło kto jest odpowiedni, a kto nie. Głosowanie na ładną twarz jest idiotyczne.
Ostatnio edytowany przez Xanoxis dnia 14.05.2015 11:19:33
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZKoLfyCf3zY

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

2
(+2|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 11:26:05
Wilczek
Anthro
Odmozdza?? Gdzie?? Pare normalnych opinii opinii paru ludzi nie wiedzacych jeszcze na kogo zaglosuja i tyle. Korwin uwaza ludzi za glupich, bo nie glosuja na niego tyle.
Kraje placza, bo krachy na gieldach i inych rzeczach, a gospodarka polska niewzruszona. Jest ♥♥♥♥♥♥♥, ale stabilnie.
Narzekaja ludzie mlodzi nie znajacy sie na obecnych realiach gospodarki, ludzie ktorzy nie maja dobrej pracy, lub po prostu buntownicy. A jezeli ktos twierdzi, ze Polska to najgorsze panstwo w Europie to... Obecnie mozna bez problemow i wiz przejechac na zachod Europy. Droga wolna. W koncu lepiej zyc tam, gdzie jest lepiej.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

5
(+5|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 11:46:58
Tygrys sumatrzański
Anthro
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Odmozdza?? Gdzie?? Pare normalnych opinii opinii paru ludzi nie wiedzacych jeszcze na kogo zaglosuja i tyle. Korwin uwaza ludzi za glupich, bo nie glosuja na niego tyle.
Kraje placza, bo krachy na gieldach i inych rzeczach, a gospodarka polska niewzruszona. Jest ♥♥♥♥♥♥♥, ale stabilnie.
Narzekaja ludzie mlodzi nie znajacy sie na obecnych realiach gospodarki, ludzie ktorzy nie maja dobrej pracy, lub po prostu buntownicy. A jezeli ktos twierdzi, ze Polska to najgorsze panstwo w Europie to... Obecnie mozna bez problemow i wiz przejechac na zachod Europy. Droga wolna. W koncu lepiej zyc tam, gdzie jest lepiej.


Takie same "opinie" mają moi znajomi na temat swoich komórek, sprzętu co kupują, komputerów i innych spraw, tak nawiązując do codziennych rzeczy. A to głównie wskazuje na to, że:
a) Mówią to co "wszyscy wiedzą", czyli przeważnie całkowite głupoty.
b) Nie znają w ogóle tematu, nie czytali o tym, ani się nie interesują, ogólny brak wiedzy.

To wszystko skutkuje tym, że nie korzystają z najlepszych możliwych rzeczy, opcji, tylko to co "wszyscy", "bo działa".
Polska w tej chwili też "działa", ale nie jest to ani mocne państwo, ani bogate, ani dumne.

Nie wiem co to znaczy "dobra praca" ale aktualnie zarabiam tymczasowo 1750 (jak na pierwszą pracę) a mógłbym zarabiać mniej więcej 2500zł, co bardziej mi, by się aktualnie przydało, niż płacenie przymusowo na ZUS i ubezpieczenie zdrowotne (najśmieszniejsze, że oczywiście wszelkie badania które robiłem w ciągu ostatniego roku szły tylko i wyłącznie z mojej kieszeni. Yay.). Nigdy nie zobaczę tej kasy prawdopodobnie, a gdybym mógł tylko dobrowolnie nią dysponować na prywatne firmy w tym biznesie, lub sobie zostawić... Marzenie ściętej głowy, right? Po co wybór. Ja chcę wybór, dlatego ze mnie taki strasznie wielki buntownik.

Nie będę uciekał z Polski, bo lubię kraj jako miejsce i osoby niektóre, a także nie widzę niczego godnego w uciekaniu z kraju, zamiast walczyć ze złodziejami.

To, że gospodarka jest "stabilna" nie znaczy, że jest dobrze prowadzona i, że nie może być lepiej. Kto stoi w miejscu, ten się cofa.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0
(+0|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 12:29:57
Kuna domowa
Zmiennokształtny
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)

Magdalena Ogórek - bezpartyjna, popierana przez SLD 7 % 7 % (10)


10 osób jest fanami małych biustów :P

Ps. Żaden z kandydatów w ankiecie tego tematu do mnie nie przemawia. Oczywiście, że poszłabym, po to, żeby nabić frekwencję. Możecie mnie obrzucić błotem, ale pewnie dopisałabym sarnę z krzesłem na głowie. Z jednej strony, tak, wiem, ten głos by się nie liczył, z drugiej jednak, poszłabym, więc w jakiś sposób przyczyniłabym się do wzrostu frekwencji.

Ps2. W pierwszej turze byłam, głosowałam normalnie, w drugiej też zamierzam uczestniczyć, więc #yeswesarna jest tylko użyte przeze mnie, ze względu na luźny charakter tego tematu.

1
(+1|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 12:47:19
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Liskowic": (Link »)
[...] Proszę podać mi konkretny powód dlaczego są "słuszną opcją" bo puki co słyszałem jedynie coś w stylu "jest źle ale tamci zrobią jeszcze gorzej" albo co mnie najbardziej zniszczyło "Bo Komorowski ładnie wygląda w okularach" - słowa mojej koleżanki, wyborczyni Platformy zapytana o powód jej wyboru


Argumentacja, jaką słyszałem, bardzo podobna do ukazanej powyżej

Zwolenników opcji politycznej, której dotyczy powyższe pytanie również proszę o odpowiedź z konkretnymi argumentami. Spoiler: Jak na razie wygląda mi na to, że albo trollują, albo ich przekupiono, albo nic nie wiedzą i dali się omamić :lolk:
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 14.05.2015 12:52:48
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

5
(+6|-1)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 14.05.2015 13:27:27
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Darkhunter. Gospodarka polska praktycznie nie istnieje. Interesy obcych marek są tu stabilne. Nie mylmy pojęć

Xanoxis. COraz bardziej rozumiem młodych ludzi wyjeżdżających z Polski. Co innego jak jesteś sam, a co innego kiedy myślisz o założeniu rodziny. DLaczego czyjeś dziecko ma pracować do 67 roku życia, żyć jak murzyn we własnym kraju i obawiać się, że jakiś durny sąsiad nie pomyśli sobie, że tysiąc-pięćstet-sto-dziewięćstet lat temu na chwilę gdzieś sięzatrzymała jego armia więc "sprawiedliwość dziejowa" wymaga oddania tego miejsca? Jakiemu dziecku życzysz umierania za jakąś partię tylko dlatego, że na każdego jednego człowieka, któremu zależy na polskiej kulturze, stylu życia itp, przypada stado baranów wpatrzonych w Platformę/Pis itp jak w obrazek?
Normalny człowiek pomyśli "Chcą to niech się w tym sosie gotują".
JAkby mi dali karabin i powiedzieli "Idź walcz bo ruskie idą" To owszem najpierw przepędziłoby się agresora ale karabinu przed "wycieczką" na belweder/wiejską to bym nie oddał. Czy wyjadę z kraju? nie wiem...nie chcę prorokować. Chciałbym, aby mój potomek był Polakiem/Polką ale też chciałbym aby miała zapewniony lepszy start, aby było mnie za moją ciężką pracę stać na to aby dziecku coś kupić innego niż "niezbędne środki do przeżycia" bez konieczności brania pierdyliona pożyczek
. Oto do czego doprowadziła koalicja PO PSL. Do poszukiwania normalności za granicą
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 14.05.2015 13:44:08
FABRICATI DIEM PVNC"

 Aby pisać należy być zalogowanym
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane