Zmień fonty Zmień rozmiar
   Art
     Film

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Anonim
0
(+0|-0)
Przeklęta
Wysłano: 15.12.2005 13:57:46
oglądał ktoś "Przekletą"? ja mialam szanse obejrzeć przed kinowa premierą. Typowy film o wilkołakach. Choć bywały momety wpływające na psychike :-Pk

Dobra może go opisze..to jest ten film.
Dziewczyna i chlopak ulegaja wypadkowi. W czasie szarpaniny postaja podrapani przez wilkolaka. Musza odnaleźć tego "Ojca" i go zabić. Film zagadkowy... wiesz juz kto jest tym "ojcem" a okazuje sie że zupelnie ktos inny. :P

//Nie pisz dwóch postów nad sobą - użyj opcji "edytuj"

0
(+0|-0)
Re: Przeklęta
Wysłano: 15.12.2005 22:57:52
jestę kapibarę
Płytko ten opis coś;-)k
Generalnie nie jest powiedziane, że mają odnaleźć ojca (w ogóle to słowo chyba nie pada, może raczej "stworzyciel" ), bo na początku nawet nie wiedzą co się z nimi stało, co się dzieje... a dzieje się dużo dziwnych rzeczy. Dopiero potem to się zaczyna klarować.
Film jest zabawny, zrobiony raczej "z przymrużeniem oka" niż jako prawdziwy horror, a najlepsza scena to wilkołaczyca pokazująca środkowy palec po usłyszeniu, że ma gruby i niezgrabny tyłek :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Przeklęta
Wysłano: 16.12.2005 18:55:40
Nigdy nie umialam pisac strzeszczen filmów... :D.. I zgadzam sie do byla najlepsza scena... Niemogłam podniesc sie z podłogi przed kompem ze smiechu :D

0
(+0|-0)
Re: Przeklęta
Wysłano: 16.12.2005 22:00:27
jestę kapibarę
Nie lepiej było pójść do kina?:-Pk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Przeklęta
Wysłano: 16.12.2005 23:08:12
Po co tracić kase na bilet jak moglam obejrzec sobie w domciu i to przed premierom? ;P

0
(+0|-0)
Re: Przeklęta
Wysłano: 17.12.2005 0:31:44
jestę kapibarę
Atmosfera przede wszystkim. Wolę kino, zupełnie inaczej się ogląda.
A poza tym koszt prądu i internetu przy ściąganiu odpowiada mniej więcej biletowi do kina :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Przeklęta
Wysłano: 17.12.2005 18:18:57
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ja tego filmu nie widziałem.. nawet nie słyszałem że coś takiego jest :-ok
Natomiast jeśli już płacisz za internet i za prąd to po co jeszcze wydawać dodatkowo 15 zł na bilet ? :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Przeklęta
Wysłano: 18.12.2005 17:52:03
jestę kapibarę
Można wykorzystać czas zużytkowany na ściąganie czegoś co jest wyświetlane w kinie na ściąganie czegoś co w nim nie jest wyświetlane ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Przeklęta
Wysłano: 18.12.2005 18:37:52
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Można to robić jednocześnie a do tego ściągać jeszcze album jakiegoś zespołu :D, do tego w tym czasie możesz robić coś innego i tak zaoszczędzasz 15 zł + czas na przejazd do kina, w kinie na drogi popcorn = możesz kupić taniej chipsy w supersamie podczas zakupów z rodzinką i coś do picia (co teżw kinie jest strasznie drogie) :-Pk same zalety ;)

0
(+0|-0)
Re: Przeklęta
Wysłano: 18.12.2005 19:01:29
jestę kapibarę
A masz w domu telewizor o przekątneji iluśtam metrów? (bo surround już teoretycznie teraz mozna mieć). Aaa, ale surround nie działa w divixach, bo tam jest zwyczajne stereo i tyle :-Pk. Więc duuuużo gorszy obraz, gorszy dźwięk, odgłosy brzdząkania garnkami w pokoju obok, osoby wychodzące do toalety (no, to akurat u mnie, bo komputer mam w przedpokoju), odgłosy ulicy za oknem itp. Chyba że masz wyciszony pokój. To kosztuje, heh :-Pk
Różnica, powiedziałym, jest znacząca. Co prawda "Przeklęta" jest akurat filmem który mógłby tam być oglądany w telewizorze, bo monumentalny nie jest, no na pierwszą część Kronik Narnii polecam wszystkim jednak zamiast ściągania wyskrobanie kilku groszy i udanie się do kina 8-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane