Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Wątek zablokowany



Anonim
0
(+0|-0)
Forum powoli ożywa
Wysłano: 4.04.2005 21:54:47
cóż mogę powiedzieć więcej po ostatnich pustkach na forum
jakaś odmiana

0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 5.04.2005 19:01:10
Wilk
Anthro
Znalazło sie miejsce, do którego mogę zajrzeć - brakowało mi takiego w Polsce, bo międzynarodowe były nieco nudne... Jednak futrzaki różnią się w zależności od kraju. Ale oto jestem i mam nadzieję, że jeszcze pobędę :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 6.04.2005 14:11:51
Caith pobędziesz tu z nami^^ dłuuuuuuuugi czas^^ pomału furry wychodzi z podziemia (w polsce) więc te forum jak i strona będzie się rozwijać i kto wie może kiedyś (w przyszłości) zor. się zlot polfurs^^

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 6.04.2005 22:55:36
Może kto wie ale jeszcze daleka droga :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 7.04.2005 11:47:30
super jak by był zjazd chętnie bym niekture osóbki poznała :-)k a i Cath ja też mam nadziejeże tu na bardzo długo zostaniesz :-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 7.04.2005 12:01:25
ja będe tak długo jak długo bendzie istaniało to forum... a jak co to zawsze się zaimprowizuje jakiś undergrund dla osub co tu były by nie stracic kontaktu z grupą =^.^=

0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 7.04.2005 15:01:11
Wilk
Anthro
Na razie i tak jesteśmy sami w sobie całkiem niezłym undergroundem :) można powiedzieć, że siedzimy głęboko w podziemiu... Ale jakoś mi to nie przeszkadza... Cóż, do organizacji konwentów nam jeszcze daleko, to nie Stany... ale może kiedyś :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 1.05.2005 9:03:22
Chyba ożywało. Teraz nie ma nowych postów, a mnie to jakoś tak drażni, że napiszę jeden. Na x-chat nikt się prawie nie odzywa, na forum też cisza... ale może ja za dużo wymagam ^^

0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 1.05.2005 12:36:27
Uncia Hortensis
Rabatka
Po pierwsze to x-chat jest klientem sieci IRC. Ty pewnie siedzisz na #polfurs więc jak już to napisz, że na #polfurs się nikt nie odzywa.
Swoją drogą to żadna nowość. Tam jakieś 70% czasu nic się nie dzieje :-Pk
Na forum cisza. A czego oczekujesz po forum, w którym jest kilkunastu aktywnych członków i nie mają oni zabardzo tematu do pisania?

0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 1.05.2005 20:58:53
Pies
Anthro
cos sie na liscie ruszylo.. mam nadzieje ze jednak sie wiekszosc na liste wyniesie, wolalem liste niz forum.. no cuz.. rzecz gustu

Łapa
______
Zakochany Kundel

0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 7.05.2005 13:55:16
Wilk
Anthro
Ja wprost przeciwnie, wolę siedzieć tutaj... ale to kwestia gustu. A przyczyn milczenia może być kilka: generalnie nie jesteśmy za bardzo gadatliwi, pogoda nie dopisuje, sezon godowy się jeszcze nie zaczął itp. itd. Wybieraj do woli.

0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 7.05.2005 19:19:51
PERMABAN
nie... po prostu to POLFURS. wejdź na IRC, nie jest wcale lepiej.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Forum powoli ożywa
Wysłano: 17.05.2005 9:27:09
Chm. Uczciwie, nigdy nie rozumiałem tech, kto siedzi w IRC'u tylko dlatego, że więcej nie ma coś robić.
Jeżeli interesuje flood, witam, naprzykład, na kanali #furry w sieci RusNet. To nie reklama, po prostu zobaczycie, co to jest :P
Co do mnie, nie lubię siedzieć i czytać inny rozmowy 'nie w tematu'(c). Niech rozmów będzie mało, ale oni będą w sprawie.
To, oczywiście, jest tylko mój pogłąd, proszę nikogo nie obrażać się na mnie.

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane