Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Anonim
0
(+0|-0)
Furry w mandze i anime.
Wysłano: 12.06.2005 16:23:58
Witam,

Ten wątek proponuje spożytkować na furry-postacie występujące w japońskich kreskówkach i komiksach. Oto lista hurtowa kocich dziewczynek (nie wszystkie to furry, więc trzeba odsiać):

http://robkelk.ottawa-anime.org/nekojin/

//LV-comment: ten link wskazuje na jakąś stronę z informacją o konferencji Apple'a, a nie na jakąkolwiek listę czegokolwiek, zmień go albo wywal.
//DrNo: poprawione.
Moje typy:

*Artemis z "Appleseeda"
*Ani i Unipuma z "Dominion"

Czekam na wasze uwagi.

0
(+0|-0)
Mru: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 12.06.2005 16:46:11
Uncia Hortensis
Rabatka
Jak dla mnie to wątek raczej powinien być w dziale Art.
A jeśli chodzi o typowe cat girls, czyli jedynie doczepione uszy i ogon, to średnio mi do gustu przypadają.
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Mru: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 12.06.2005 17:00:41
To prawda. Ale jak dobrze poszukać, to mamy coś. Np. Bagi. :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Mru: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 12.06.2005 19:12:22
furry w mandze i anime... hmmm... widziałem 1 na vivie niemieckiej kiedys... to byly ,,potworki'' tworzone przez jakiegos profesorka i można je zaliczyć do furry^^ ale poza tym anime (nazwy nie pamietam) to niewidziałem ani jednego gdzie można by powiedzieć że było tam choć 1 prawdziwe furry...

0
(+0|-0)
Re: Mru: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 12.06.2005 22:36:39
jestę kapibarę
Jeżeli te postacie z Dominion o których mówi DoktorNo, to te postacie co wg niego, cytuję "gdyby miały ogon i uszy to by były furry" to absolutnie się nie zgadzam że one są w jakikolwiek sposób furry :-Pk //EDIT: No dobra, to nie są te o których wtedy tak mówiłeś :-Pk
A co do innych rzeczy w mandze i anime, to na pewno w furry są koty z Neko no Ongaeshi (The Cat Returns), i w pewien sposób (znacznie bardziej niż „postacie które gdyby miały ogon i uszy to by były furry” :-Pk) - kotobus i Totoro z „Totoro”. Na pewno należy tu dołożyć królika-samuraja i cały jego świat, czyli Usagi Yojimbo rysowane przez Stana Sakaiego.
A co do „prawie”-furry:
W Hyper Police jest cała masa pseudo-furry catgirlsowych i nie tylko (jakiś psowaty facet tam był...)
W „Ruin Explorers” jedną z dwóch głównych bohaterek jest szamanka catgirl z fajnym ogonem ;-)k, i nawet wygląda sympatycznie, a nie paskudnie jak się to czasem zdarza..
W „Visions of Escaflowne – A girl in Gaia” była fajna catgirl, i kilka istot bardziej furry trzecioplanowych – np. wieśniak przypominający borsuka itp.
Wreszcie w jakimś komediowym hentai była catgirl.. często ‘używana’ :-Dk... zaraz, jaki to był tytuł... eee.. no, jak sobie przypomnę to tu wstawię. //EDIT: To była Pink z "Dragon Pink" :-Dk
I żeby się odczepić od catgils, to w Inuyashy bohater był półdemonem (typowy dylemat mangowo/animowy: bycie pół-czymśtam :-Pk) i zamieniał się w człowieka z uszkami psa i ogonem, i reagował na komendę „Siad!”. A obok latał mały kitsunek z dużym ogonem. Więcej mangi/anime chwilowo nie pamiętam, serdecznie tego nie żałuję i nie obiecuję poprawy ;-)k

A, i przenoszę ten temat do Art.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 12.06.2005 23:17:20
Och! :shock:
Pomyliłem linki!!!
http://robkelk.ottawa-anime.org/nekojin/
Teraz dobrze... :X

0
(+0|-0)
Re: Mru: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 12.06.2005 23:24:06
PERMABAN
Ranma 1/2 !!!!!!! :-Dk W Ranmie jego dziadek i w ogóle kilka osób się zmieniało w zwierzaki po oblaniu wodą :-Dk Dziadek w pandę, ktoś tam w świnię i ktoś w kota bodajże :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Mru: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 12.06.2005 23:55:45
jestę kapibarę
Shampoo w kotkę.:-Dk A Ranma boi się kotów, bo w dzieciństwie ktoś go wrzucił do dołu pełnego kotów. Oglądałem tylko jeden odcinek, reszta przyjemności z oglądania została mi oszczędzona. Porada: jeśli chcesz obejrzeć film/serię anime, nie pytaj się o to fanatycznego mangowca - opowie ci całą fabułę od początku do końca ze szczegółami, a potem już nie warto oglądać.:rollk:

PS: DoktorNo, jeżeli już zwracam ci uwagę wewnątrz posta to po to, żebyś użył tego guziczka z napisem "EDIT" i zmienił jego treść zamiast pisać następnego...:-?k

0
(+0|-0)
Re: Mru: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 14.06.2005 10:44:57
Wilk
Zwierzę
Wordsworth, postaci anthro było kilka, koń, guziec bodajże...
(tak, mi tylko jedno w głowie ;-)k)

0
(+0|-0)
Wolf's Rain
Wysłano: 31.08.2005 14:40:30
Canis Lupus
Wilkołak
No to jest oryginalne połączenie :-Dk
Jeśli chodzi o Furry w mandze to wszystkim fanatykom polecam "Wolf's Rain" :-Dk Dla mnie jest super... co prawda komiksy posiadają kilka mankamentów ale to naturalne przy komiksach japońskich (czytanie od tyłu :-Dk)
Szczerze polecam... Ja czytałem wielokrotnie ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 31.08.2005 20:05:03
PERMABAN
Anime lepsze z Wolf's Rain ;P
LV, znam ten ból ;__; Mi powiedzieli końcówkę Wolf's Rain i już nie chce mi się aż tak oglądać tego... :-?k

0
(+0|-0)
Re: Furry w mandze i anime.
Wysłano: 31.08.2005 21:38:41
Uncia Hortensis
Rabatka
Cóż.. ale ja bym i tak polecił zobaczenie całego anime, chociażby za klimat pod koniec.
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane