Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



Anonim
0
(+0|-0)
Ogloszenia o nowosciach
Wysłano: 29.07.2005 10:31:52
Witam wszystkich,
Na forum powinno byc miejsce do ogloszen o nowosciach: ksiazki, filmy, inne zwlaszcza takich ktore mozna kupic, wymaga to szybkiej decyzji, jest atrakcyjne i szybko sie deaktualizuje (nie ma czasu czekac na akceptacje administratora w News).

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ogloszenia o nowosciach
Wysłano: 29.07.2005 14:07:00
Hmmm... to raczej już odpowiedni temat jest... ,,ogłoszenia drobne'' ...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ogloszenia o nowosciach
Wysłano: 29.07.2005 18:08:28
Cytat:

ZmsSonicTtheFox pisał(a)):
Hmmm... to raczej już odpowiedni temat jest... ,,ogłoszenia drobne'' ...

W opisie ogloszen masz
Kupie, sprzedam, zamienie itp. itd.
Nalezalo by chyba zmienic na:
Kupie, sprzedam, zamienie, co warto aktualnie kupic itp. itd.

0
(+0|-0)
Re: Ogloszenia o nowosciach
Wysłano: 29.07.2005 19:09:22
jestę kapibarę
Myślę, że decyzja administratora o news nie jest aż taka długa. Co to jest, 1 dzień? A co do działu "warto zobaczyć/przeczytać" to od tego są recenzje. Napiszcie recenzję tego co warto przeczytać, my przyjmiemy i się pojawi. Ot, cała filozofia. Jeden dzień czekania? To na serwisach informacyjnych wymagany jest update newsów co 3 minuty. Aż tak szybcy być nie musimy :-Pk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ogloszenia o nowosciach
Wysłano: 30.07.2005 14:54:10
Cytat:

LV pisał(a)):
Myślę, że decyzja administratora o news nie jest aż taka długa. Co to jest, 1 dzień? A co do działu "warto zobaczyć/przeczytać" to od tego są recenzje. Aż tak szybcy być nie musimy :-Pk

Ja nie twierdze ze czas reakcji jest dlugi tylko ze w tym konkretnym przypadku akurat szybkosc ma chyba duze znaczenie.
Nie mowimy o recenzji itp, tylko o zakupie plyty ktora jest dodawana do gazety (i analogicznie inne przypadki szybkich zakupow). Recenzje to i tydzien moga czekac.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ogloszenia o nowosciach
Wysłano: 1.08.2005 9:39:02
Masz racje... ale póki co jest nas troche ,,mało'' jak na forum... i nie_zawsze jest ktos ciągle (chocby jeden furry)... często nikogo nie_ma przez dłuższy czas... ale co do artykułów które ,,mogły by sie pokazać w gazetach i szybkość jest najważniejsza to zawsze mamy naszą tajną broń (póki co) ,,GG'' i w ten sposób można natychmiast powiadomić all furry^^ (bo narazie i tak na rynku ,,about Furry'' jest swoisty ,,zastój'' ... Jeżeli zacznie sie furry rozwijac nie tylko w naszym gronie i cos sie ruszy na nasza korzyśc to taki temat będzie wskazany^^ ale póki co to trzeba byc pozostawionym na pastwe GG.... i modlić sie o coś w Furry style...


Hmmmmm... przed_chwilą mnie cos tkneło... gdyby udało sie wycyganić od jakiegos pisma jednorazowo 1 strone... i puścic jednorazowo jakies info ,,about furry''... trzeba by sie zorientowac z kosztami i ja bym pokrył koszta... (jeżeli nie przekroczy koszt 3000 było by dobrze... od września zaczne zbierać kase (teraz jest zastój w robocie....) zajmie mi to troche czasu... (jakieś 8 miecha... ale przez ten czas by sie przygotowało porządny i rzetelny materiał...
Ostatnio edytowany przez LV dnia 1.08.2005 22:09:45

0
(+0|-0)
Re: Ogloszenia o nowosciach
Wysłano: 1.08.2005 17:33:40
Uncia Hortensis
Rabatka
Przeoczyłeś jeden szczegół. Nie każdy ma GG.
Ale jest też inny dobry sposób. Lista mailingowa. A email ma każdy z tutaj zarejestrowanych, ponieważ trzeba go było podać przy rejestracji..
Myr

0
(+0|-0)
Re: Ogloszenia o nowosciach
Wysłano: 1.08.2005 22:11:17
jestę kapibarę
Jeżeli chodzi o artykuł w gazecie, to proponuję zamieścić w "Gazecie Polskiej" tudzież w "Gościu niedzielnym" :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Ogloszenia o nowosciach
Wysłano: 3.08.2005 11:31:08
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Taaa... "Trybuna Ludu " odrazu ;-)k

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane