Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...340341342343

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.07.2018 18:22:23
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Popieram Rastera.
Straćcie wszelkie nadzieje, ci, którzy tu wchodzicie.

1
(+1|-0)
Wysłano: 4.07.2018 9:50:25
Emowilczek
Anthro
A przede wszystkim nadzieję na aktywność, to forum jest jak Lenin, martwe i tylko czasem mu ktoś coś doklei żeby wyglądało jak żywe :-Pk
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

2
(+2|-0)
Wysłano: 5.07.2018 19:19:05
Inna forma
Jestem Kruk, choć to bardziej moje imię niż persona.

Sam w sobie nie jestem furry, choć interesuje się nimi. Bardziej utorsamiam się na broniacza.
Mam wielu znajomych z waszego fandomu, więc wiem o was co nie co.
Weszłem tutaj by poznać was pewniej. Nie wspominając o tym że uwielbiam waszą twórczość arty, animacje itp.
Mam nadzieje na równie przyjazne ugoszczenie mnie na tym forum i względną tolerancję.

Pozdrawiam, ;-)k

3
(+3|-0)
Wysłano: 5.07.2018 21:25:10
Husky
Anthro
Cytat z "CesarzKruk": (Link »)
Jestem Kruk

Za Gomeza!

Cytat z "CesarzKruk": (Link »)
-nie jestem furry
-uwielbiam waszą twórczość arty, animacje itp.

Wybierz jedno :-Pk
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 5.07.2018 21:43:21
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.

1
(+1|-0)
Wysłano: 9.07.2018 8:21:41
No witam, jestem na chwilę, zostanę na dłużej i będą do mnie mówić..... cóż mam nadzieję, że znajdę tu czego szukam

1
(+1|-0)
Wysłano: 14.07.2018 17:09:32
Hej wszystkim,

jestem książę ciemności (wybaczcie, że nick trochę pretensjonalny, nie miałem innego pomysłu ^^), mam 25 lat, 100% hetero.
Furry poznałem jakoś z 10 lat temu, w postaci obrazków 18+ i mocno mi się to spodobało. W 2012 doszło do tego modne ówcześnie MLP, które w miarę od razu polubiłem i lubię do teraz, tu też między innymi w formie obrazków 18+.
Jeśli chodzi o twórczość furry, to głównie jestem zainteresowany twórczością rysunkową (głównie anthro (NSFW, ale SFW też może być), pod warunkiem, że są estetycznie narysowane), teksty i muzyka mnie nie interesują.

Nie posiadam żadnej fursony (teoretycznie w awku jest ponysona, ale to tylko częściowo sponifikowana wersja mnie) ani nie identyfikuję się z żadnym zwierzęciem, aczkolwiek trochę fascynuje mnie posiadanie ogona, "niestandardowych" uszu czy pyska czy różnokolorowej sierści.

Jestem dosyć zamknięty w sobie, mocno nieśmiały, lubię ciszę i spokój, lubię noc (stąd częściowo nick), nie byłem nigdy częścią żadnego fandomu, bo raczej poza samymi zainteresowanymi nie ujawniałem, że lubię MLP, a furry już nikomu nigdy nie ujawniałem. Jestem samotnikiem i nigdy nie miałem drugiej połówki.

Jestem programistą, kończę studia, czas spędzam głównie przy komputerze, grając, albo po prostu przeglądając internety.

Tyle o mnie w sumie ;)

0
(+0|-0)
Wysłano: 15.07.2018 12:56:30
Husky
Anthro
Jak "książę ciemności", to pewnie też "młody geniusz zła". Czołem księciuniu :-)k

Cytat z "PrinceOfDarkness": (Link »)
W 2012 doszło do tego modne ówcześnie MLP, które w miarę od razu polubiłem i lubię do teraz, tu też między innymi w formie obrazków 18+.

Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.

0
(+0|-0)
Wysłano: 15.07.2018 13:59:30
Nicku tego kiedyś użyłem na innym forum, w innej formie (po fińsku). Mojego oficjalnego nicku na razie nie chcę tu podawać, może kiedyś :P

Poza tym, jaki młody geniusz zła, za stary jestem na bycie młodym geniuszem. I zbyt leniwy.
Ostatnio edytowany przez PrinceOfDarkness dnia 15.07.2018 16:50:08

Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...340341342343