Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345678...10>>


0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 27.01.2011 16:43:17
Lew
Anthro
Cytat z "Deme":
Obecnie EOA. A z tego co słyszałem to już po pół roku mi proponują HAVO, chociaż to i tak za szybko jak na takie propozycje. W szkole tej będę jakieś 2 latka siedział.

Do VHO się oczywiście będę starał. :D


WVO to od dwunastego roku życia więc trochę poźno imo. A to EOA to co to jest?!? Zresztą, wróćmy do tematu lepiej ;P

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 28.01.2011 17:43:50
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Wolfishmaker":
Cytat z "Grygus":
Nie, tylko jełopą od wiosłowania. Ale przygoda jest przygoda :D . Futra mieszkające nad Notecią, Wartą i Odrą mogą wypatrywać naszej floty.




będe wytrzeszczał patrzałki :D tylko kiedy to ?


Było, na koniec lipca. W Śremie obozowaliśmy nawet nad wartą i jakiś uczynny gospodarz dał nam drewno na ogień. Rano złapała nas zakurwista ulewa i zawinięci w wojskowe pałatki i worki na śmieci w kilka osób jeszcze odwiedziliśmy stację benzynową po fajki i na kupe. Ciekawe czemu obsługa tak dziwnie sie patrzyła... Jak mogłeś przegapić takie wydarzenie ;D .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 10:42:57
Dingo
Anthro
Cóż... :3
Gruby nie jestem, raczej chudy, ale kondycję mam xD
Idę do szkoły artystycznej, WF dwa razy w tygodniu, ale za to z siostrą mam codzienne wypady i jeździmy x3 (przeklinam klify! xD)
Ogólnie na kondycję nie narzekam :P
http://www.ratton.e-sussex.sch.uk/ < - To NIE jest sportowa szkoła, a jest taka w mieście :P
Do komputerowców nie należę, bo korzystać z komputerów nie przepadam xD
Ale mam strasznie szybką przemianę materii ^^
Ćwiczyć też nie lubię... Tylko sporty wodne, zimowe i coś w stylu łyżew, rolek czy roweru akceptuje :3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 14:16:50
A ja ostatnio znalazłem silną motywację żeby w końcu zacząć się ruszać, na razie tylko robię przysiady i skłony ale planuję również zacząć gdzieś biegać, trzeba coś zrobić z tą nadwagą :P

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 14:48:36
jestę kapibarę
Cytat z "Cereal Killer":
A ja ostatnio znalazłem silną motywację żeby w końcu zacząć się ruszać, na razie tylko robię przysiady i skłony ale planuję również zacząć gdzieś biegać, trzeba coś zrobić z tą nadwagą :P


Oprócz ruszania się zacznij na początek od programu "ŻPO, NŻNP18, NPSN, NJSiSP" i patrz czy działa. Jak waga zacznie spadać możesz zacząć stosować bardziej wyrafinowane diety, ale chyba warto najpierw przyzwyczaić organizm do jedzenia mniej a potem dopiero się dietować - łatwiej będzie potem utrzymać (zwłaszcza pamiętając że miałeś nadwagę w okolicy mojej) ;]
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 14:58:13
a teraz tanuki mnie pogryzie za mądrzenie się:>
dobra, gadam głupoty :F
Ostatnio edytowany przez LV dnia 11.04.2011 16:22:14

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 16:30:11
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN


Troche supli na początek. Tak lajtowo.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 17:32:50
Pan Sympatyczny
Inna forma
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=hwovs7mEKfc

IT'S A FUNNY WORLD WE LIVE IN... : )
NOW PLAYING: IN SLAUGHTER NATIVES "SACRED WORMS"
YOUTUBE: "DARK KNIGHT RISES" TRAILER

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 18:50:07
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "LV":
a teraz tanuki mnie pogryzie za mądrzenie się:>
dobra, gadam głupoty :F


Czemu, gadasz z sensem. Zmniejszenie dawki kalorii przyswajanych i zwiększenie na nie zapotrzebowania musi skutkować ubytkiem wagi, takie są odwieczne zasady biologii. Z tym, że organizmy są różne, podobnie jak charaktery, stąd wymyślono tyle programów żywieniowych, by każdy mógł znaleźć taki, który będzie skuteczny i którym będzie w stanie podążać.

Nie gryzę cię, LV, za mądrzenie się, ale za głupie mądrzenie. Twoje podejście ostatnio jest najzwyczajniej nieżyczliwe. Zamiast się cieszyć ze mną, że chudnę, cieszysz się, że znalazłeś coś negatywnego na temat mojej diety. Rozumiałabym, jakbyś chciał znaleźć za i przeciwy, moglibyśmy sobie o tym porozmawiać, pewnie wiem o tym więcej, niż ty czy jakieś mądrości z Onetu. Ale skoro nie liczy się dla ciebie wartość merytoryczna, tylko "negatywna opinia", to chyba chodzi ci o coś innego niż wiedza.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 22:15:33
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Amon":
Tak, zdrowa dieta to podstawa.

Uwielbiam jak ktoś nie potrafi odróżnić suplementów od sterydów i innego gówna :facepalm:

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 22:23:13
Wilk
Zwierzę
Hmm, na ulotce metanabolu przeczytasz "suplement diety" ;)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 22:50:01
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "sharpy":
Hmm, na ulotce metanabolu przeczytasz "suplement diety" ;)

Metanabol to lek wydawany na receptę. Nigdzie na opakowaniu i ulotce nie jest napisane, że metanabol to"suplement diety".

http://www.sfd.pl/Apteczn...wa-t650587.html

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 23:04:40
jestę kapibarę
Cytat z "tanuki":
Czemu, gadasz z sensem. Zmniejszenie dawki kalorii przyswajanych i zwiększenie na nie zapotrzebowania musi skutkować ubytkiem wagi, takie są odwieczne zasady biologii. Z tym, że organizmy są różne, podobnie jak charaktery, stąd wymyślono tyle programów żywieniowych, by każdy mógł znaleźć taki, który będzie skuteczny i którym będzie w stanie podążać.


Moje spostrzeżenie oprócz banalnego zmniejszenia dawki kalorii dotyczy też zmiany sposobu odżywiania się. Jakakolwiek dieta dla człowieka jedzącego dużo i to co chce to wyzwanie, bo musi nagle zmienić wszystkie nawyki żywieniowe od razu. Dlatego myślę, że jak najpierw się ograniczy w pierdołach i ilości (tak jak ja), to po pierwsze może "wstępnie schudnie" i nabierze ochoty na dalszy ciąg, a po drugie łatwiej będzie mu przestawić się na wymagania danej diety - inaczej w którymś momencie nie wytrzyma i wróci z łomotem do tego czego nagle mu zabrakło. Stąd - żryj połowę, nie żryj po 18, nie jedz słodyczy i nie pij słodkich napojów. Pierwsza część to spostrzeżenie własne - człowiek potrafi najeść się połową "tradycyjnej porcji", ale organizm informuje o braku uczucia głodu z opóźnieniem które wystarcza na wyczyszczenie talerza. Plus zwyczaj zjadania wszystkiego żeby się nie zmarnowało. Reszta to czysta logika.

Cytat:
Nie gryzę cię, LV, za mądrzenie się, ale za głupie mądrzenie. Twoje podejście ostatnio jest najzwyczajniej nieżyczliwe. Zamiast się cieszyć ze mną, że chudnę, cieszysz się, że znalazłeś coś negatywnego na temat mojej diety. Rozumiałabym, jakbyś chciał znaleźć za i przeciwy, moglibyśmy sobie o tym porozmawiać, pewnie wiem o tym więcej, niż ty czy jakieś mądrości z Onetu. Ale skoro nie liczy się dla ciebie wartość merytoryczna, tylko "negatywna opinia", to chyba chodzi ci o coś innego niż wiedza.


Myślałem że już to wyjaśniłem, ale widzę nie - uwielbiam być źle rozumiany :F
Mam taki zwyczaj, że zamiast popadać w ślepy zachwyt nad czymkolwiek staram się znaleźć opinie negatywne i skonfrontować je, bo jakoś nie wierzę w cuda i niezarysowane ideały. Podrzuciłem więc wam na ircu ten "artykuł z onetu" jako temat do dyskusji (taki lekki trolling) plus zabawne sformułowanie i zostałem pojechany jakbym go przyjmował za absolutną i niepodważalną prawdę. Jakoś poprzednie nasze dyskusje nie stawiały mnie w opozycji do twojej diety, a mimo to odczytałaś zacytowanie go za jakiś straszliwy atak na siebie, i widzę że dalej to tak odbierasz.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 11.04.2011 23:06:42

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 23:43:58
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Skoro zostałeś źle zrozumiany, to z powodu takiego, a nie innego poprowadzenia tematu. Zdarzało się nam to w rozmowach nie raz i nie dwa, że próbuję ci wytłumaczyć coś, z czym absolutnie się nie zgadzam, a ty pod sam koniec prostujesz, że chodziło ci o coś zupełnie innego.

Bynajmniej nie mam klapek na oczach. Tyle, że to nie brzmiało jak "wstęp do dyskusji", tylko głupia zaczepka. Fakt, jestem przedrażliwiona na tym punkcie, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że najwięcej opiniują zawsze ci, którzy najmniej wiedzą. A jak cokolwiek próbujesz wytłumaczyć, to zamiast naprostowania słyszysz "książkę przejrzałem" i "ojej, jaką fajną dramę zrobiłem".

Maybe I overreacted. Wyjaśniam więc tylko, skąd to się wzięło. Dalej uważam to podejście za nieżyczliwe. Ale w tej chwili wali mnie cała ta sytuacja, więc możesz sobie darować "tanu mnie pogryzie" i mądrzyć się dalej.
EOT.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 11.04.2011 23:50:46
jestę kapibarę
Cytat z "tanuki":
Dalej uważam to podejście za nieżyczliwe. Ale w tej chwili wali mnie cała ta sytuacja, więc możesz sobie darować "tanu mnie pogryzie" i mądrzyć się dalej.
EOT.


Zatem przepraszam, źle zacząłem temat - i dopiero teraz można powiedzieć eot.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 12.04.2011 22:03:10
Cytat z "Vethuleion":
Ostatnio edytowany przez Sylw dnia 20.04.2011 1:19:56

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 12.04.2011 22:26:59
.
Ostatnio edytowany przez Fayolka dnia 20.04.2011 1:16:34

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 12.04.2011 22:47:36
:)
Ostatnio edytowany przez Sylw dnia 20.04.2011 1:19:42

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 12.04.2011 23:36:50
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Sylw":
Cytat z "Vethuleion":


Troche supli na początek. Tak lajtowo.



Na pompę poleciłbym Super Pump 250 albo Napalm. Chociaż ostatnio z Super Pump'a wyrzucili jakiś składnik i kolega mówił, że już tak nie działa jak dawniej, ja mam jeszcze starą puszkę i nie narzekam. Polecał mi tez zamiast Pumpa zestaw na pompę z Animla. Ponoć daję radę. Zainwestuj w dobre BCAA i jakieś białeczko:) Na tanim sprzęcie za dużo nie zrobisz kupuj z sprawdzonych firm i dobrej jakości:)

Prawda jest taka że na każdego działa coś innego, trzeba próbować po prostu. Nigdy nie brałem nic innego jak witaminy i izotoniki a to polecił mi kumpel bo aktualnie sam jedzie na NO Xplode.
I tak najważniejsza jest dieta i trening ;) Bez tego suple stają sie tylko proszkami smakowymi a kasa idzie w błoto.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 12.04.2011 23:45:19
Dietka i trening to podstawa:)

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 13.04.2011 14:02:13
Kot
Zmiennokształtny
Ja jestem zwolennikiem nowej piramidy zdrowego żywienia (w której zwrócono uwagę na codzienne ćwiczenia - wiadomo, wspomagające spalanie tłuszczu i przyspieszające przemianę materii - stanowiące podstawę piramidy) i spożywania dziennie 5-6 posiłków (w odpowiedniej ilości). Posiłkowo wygląda to u mnie tak: ziarna/otręby do wszystkiego co się da (błonnik), ogromne ilości warzyw, ograniczanie soli/cukru. Jakoś się udaje, ale trudno o zdrowe żywienie, kiedy się mieszka z mamą, która najchętniej wszystko okrasiłaby tłuszczem. ;]

No i biegam, staram się 2-3 razy w tygodniu (min. 5 km) + okazjonalne imprezy sportowe (głównie ćwierć-maratony), ale różnie to bywa...

W skrócie nic nadzwyczajnego, uniwersalne zasady. ;)
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 13.04.2011 14:04:57
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
dieta wegeatriańska to gówno, wiecej ćwicz i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ mięso, wyjdzie Ci lepiej jak zapychanie sie owsem i brokułami.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 13.04.2011 14:09:56
Kot
Zmiennokształtny
Cytat z "Vethuleion":
dieta wegeatriańska to gówno, wiecej ćwicz i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ mięso, wyjdzie Ci lepiej jak zapychanie sie owsem i brokułami.


Mięcho jest, na obiad i po treningu. ;)
Ostatnio edytowany przez dam_ dnia 13.04.2011 14:10:37
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 13.04.2011 14:18:22
River Thresher
Ja się dietą nie przejmuję.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ co popadnie bo mam szybką przemianę materii a jeżeli chodzi o trening to z całą pewnością "poza pracą" Basen, Siłownia i biegi na długie dystanse. ;)
Kak jest dobra pogoda i mam wolne to rowerkiem robię ponad 50 km dziennie.
"I am not economically viable."

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 13.04.2011 14:23:41
jestę kapibarę
A, co do biegania jeszcze:

ostrożnie z tym :P

ilości Dama są "zdrowe" 2-3x tygodniowo po 5km, albo po 30-40 minut (zależy czy biega się dystanse czy czasówki).
Codzienne długie bieganie bardzo obciąża stawy. Mój wujek długie lata biegał codziennie, brał udział w maratonach, aktualnie walczy o to żeby w ogóle móc chodzić.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345678...10>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane