Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...12131415161718>>


0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 21:34:08
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Hej zmieńmy temat na > ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Badge na futrzakon 2009 ;)
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 21:40:13
anthrocat
Anthro
Taa, od czasu jak księżniczka bełta mu we łbie to już nie jest normalny człowiek, najlepszym przykładem była szopka z usuwaniem konta. A jeśli chodzi o haft to 1 kolorowy jest tani jak barszcz.

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 21:40:33
Tygrys perski
Anthro
Cytat z "Pumex":

Napis jest haftowany a nie malowany czy tandetny tampodruk
a zreszta to jest jego prywatna sprawa na co wydaje kasę . Z tego co wiem to Bianek powaznie traktuje Furry i to co robi .


Jakby poważnie traktował furry to by zrobił porządniejszy suit albo zleciłby profesjonalistom.

@Liszek: Badge to jest jednorazowa zabawka, którą prawdopodobnie wyrzucisz po wydarzeniu, a Bianko będzie straszył dzieci przez kilka lat.
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 21:48:20
anthrocat
Anthro
Cytat z "Hufnaar":


Jakby poważnie traktował furry to by zrobił porządniejszy suit albo zleciłby profesjonalistom.



Jakby to był custom dla niego robiony to by nie było problemu, ale jak się bierze z 2 reki i to do tego taki ♥♥♥♥♥♥♥ chłam ......

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 21:51:51
Cytat z "Hufnaar":
Cytat z "Pumex":

Napis jest haftowany a nie malowany czy tandetny tampodruk
a zreszta to jest jego prywatna sprawa na co wydaje kasę . Z tego co wiem to Bianek powaznie traktuje Furry i to co robi .


Jakby poważnie traktował furry to by zrobił porządniejszy suit albo zleciłby profesjonalistom.

@Liszek: Badge to jest jednorazowa zabawka, którą prawdopodobnie wyrzucisz po wydarzeniu, a Bianko będzie straszył dzieci przez kilka lat.


Suit wykonała firma ArtSlave . jak dobrze kojarzę i widocznie ma tak wygladać jak wygląda mnie sie łepek osobiście bardzo podoba , do reszty tez niema co sie przyczepić , jak juz pisałem wymaga dopieszczenia ale to kosmetyka .
Bianka znam X lat wiem jaki on jest ma wady i zalety jak każdy z nas nie ma czlowieka idealnego .

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 22:10:16
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Hufnaar":


@Liszek: Badge to jest jednorazowa zabawka, którą prawdopodobnie wyrzucisz po wydarzeniu, a Bianko będzie straszył dzieci przez kilka lat.

prawdopodobnie ... ale uraz zostaje ;) A co do fursuitu Bianka nie mam żadnych zastrzeżeń, tym bardziej że czepiliście się rzeczy,których tam nie można się przyczepić. Widzicie jakieś śmieszne detale, jakieś szwy i coś tam jeszcze bo sobie przeczytałem ... zmieńcie okulary albo wyjebcie monitory CRT ;) To już zabytkowe gówno ;) No ale tak, trzeba powiedzieć że coś jest ♥♥♥♥♥♥♥ jak się samemu nie planuje albo jeśli chce publicznie obrazić. Widzę że ktoś nisko upadł jak już się alle generalnie jest coś o czym chce porozmawiać ;)
To jest temat o ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ fursuitach a więc proszę. Oto on:

Co można o nim powiedzieć ?
Najprawdopodobniej robiony ze starych szmat albo jak napisał Ryan, pogryziony przez pszczoły. Ryj przejechany chyba walcem. a szwów które są wyraźne nawet w photoshopie ostatnio nie udało mi się ukryć. Kiedy patrzę na ten Fursuit to mam wrażenie że ten gościu ngdy w życiu nie widział się w lustrze podczas noszenia tego ... czegoś. No i te oczy ... boshe , czy każdy musi urywać maskotkom oczy ?
Podsumowijąc, nie ma w tym nic co pozwoliłoby dziecią spokojnie zasnąć. Podpowie mi ktoś jego imię ? Gdzieś miałem zapisane ... na C ? D ?
Ostatnio edytowany przez Liszek dnia 21.02.2011 22:13:51
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 22:26:37
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Mnie to twoja ortografia nie pozwoli spokojnie zasnąć

Cytat z "Pumex":

Z tego co wiem to Bianek powaznie traktuje Furry i to co robi .

srażnie nie poważnie.

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 22:44:00
jestę kapibarę
Cytat z "Liszek":
Co można o nim powiedzieć ?


ze przynajmniej pasuje do właściciela stylem i posturą.

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 22:46:15
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Racja, jaki Pan taki kram.
Ostatnio edytowany przez Liszek dnia 21.02.2011 22:47:39
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 22:47:12
jestę kapibarę
Nie napisałem, że zgadzam się z tym worem z sufitu wziętych bzdur jaki wypisałeś.

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 22:49:58
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Trzeba wziąć tutaj pod uwagę wiele czynników. Takich jak np upodobania. No co nie zmienia faktu że rzeczywiście ten Kudłatego wygląda jakby był prany setki razy. No pozszywał go z maskotek po prostu i tyle.
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 22:52:29
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Liszek":
*insert troll fail*

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 22:56:50
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Fursuity to lalki bez wyrazu, ludzie siedzący w środku zachowują sie w większości jak niedorozwoje.

Tutaj mogą trafiać fursuity tandetnie/słabo wykonane, chociaż i tak ich zastosowanie i ogólny zamysł ich istnienia jest po ♥♥♥♥♥.

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 23:02:07
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Ojej jaka drama. Fursuit Kudłatego jest calkiem OK, ten szary Bianka pokazany wcześniej ma koszmarny pysk. I nie znam ani jednego ani drugiego, więc moja super opinia jest taaaka obiektywna :D .

A zresztą, to:
Cytat:
chociaż i tak ich zastosowanie i ogólny zamysł ich istnienia jest po ♥♥♥♥♥.
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 21.02.2011 23:18:48
anthrocat
Anthro
Patrząc na tą dramę dochodzę do krótkiego wniosku: liszek stosuje taktykę typu - a u was biją murzynów.

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 22.02.2011 10:35:09
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Istnieje kilku zagranicznych pasjonatów robiących takie suity, że opada szczęka. Mogły by z powodzeniem być użyte w jakimś przedstawieniu, larpie albo cosplayu i chciałbym coś takiego zobaczyć. A łażenie w worku z toonkowymi oczkami i machanie do dzieci/kręcenie główką to zupełnie inna kategoria i jest jakieś takie retarded. Dlatego nigdy na żadnym meecie bym nie pokazał się razem z worami w miejscu publicznym.


Kiedyś byłem bardziej liberalny w tym temacie, ale niektóre zachowania ekipy worów (takie jak zachowywanie się jak szczelny kolektyw wybranych wyjątkowych tru-futer), retoryka na poziomie posiadacza ajfona (krytykujesz=nie masz i zazdroscisz), tandetne fursuitwalki (oglądałem filmy) i jeszcze tandetniejsze fursuity zupełnie mnie do tematu zniechęciły.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 22.02.2011 10:44:35
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 25.02.2011 18:18:55
Mnie osobiście najbardziej wadzi w fursuicie Kudłatego że wygląda, jakby go uszyto koło 1975 na jakiś furmeet w Niżnim Nowogrodzie czy jakoś tak ;)

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 25.02.2011 21:18:53
Lis Pospolity
Zwierzę
Ja wyznaję jedna zasadę - nie podoba się zrób lepszy. A co do fursuitu kudłatego to mi się bardzo podoba :3

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 25.02.2011 21:24:01
Hiena
Zwierzę
Cytat z "Vonderey":
Ja wyznaję jedna zasadę - nie podoba się zrób lepszy.


Jedna z najbardziej z dupy wysranych zasad EVER.

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 25.02.2011 21:58:34
Lis Pospolity
Zwierzę
Cytat z "Zawa":
Cytat z "Vonderey":
Ja wyznaję jedna zasadę - nie podoba się zrób lepszy.


Jedna z najbardziej z dupy wysranych zasad EVER.


Ale działa :3 Dlatego nie krytykuje czegoś czego sam nie potrafię. Bo kurcze czepiacie się jego a sprubujcie sami taki uszyć ;) jest kilka osób na tym forum które dałyby radę ale niekoniecznie to te które jadą po kudłatym ;)

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 25.02.2011 22:14:35
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ale to tępa mentalność. Nie mam prawa krytykować filmu bo nie jestem reżyserem? Albo rządu bo nie jestem politykiem? dorośnij :)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 25.02.2011 22:15:39
Lis Pospolity
Zwierzę
Cytat z "Wolfheart":
Ale to tępa mentalność. Nie mam prawa krytykować filmu bo nie jestem reżyserem? Albo rządu bo nie jestem politykiem? dorośnij :)

oczywiście mozesz ale nie mów że jest do dupy tylko że TOBIE się nie podoba ;)

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 25.02.2011 22:17:23
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Mam za każdym razem dodawać "moim zdaniem"? Jeśli jesteś uzytkownikiem specjalnej troski to powiedz, a będę.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 25.02.2011 22:19:33
Hiena
Zwierzę
Cytat z "Vonderey":
Cytat z "Zawa":
Cytat z "Vonderey":
Ja wyznaję jedna zasadę - nie podoba się zrób lepszy.


Jedna z najbardziej z dupy wysranych zasad EVER.


Ale działa :3 Dlatego nie krytykuje czegoś czego sam nie potrafię. Bo kurcze czepiacie się jego a sprubujcie sami taki uszyć ;)


Nie, nie działa. Idę sobie ulicą pełną ślicznych, jednorodzinnych domków, a tu jakiś buc zaprojektował i postawił koszmarny klocek, który wali po oczach brzydotą. To co, mam udowodnić, że jest brzydki, i sama zbudować ładniejszy dom?
Możliwość krytyki przysługuje każdemu, kto rozumie zagadnienie, a niekoniecznie musi umieć sam coś takiego stworzyć. I tak, to, że nie umiałabym uszyć fursuitu, nie znaczy, że nie mogę skrytykować czyjejś pracy, gdy jest ewidentnie nie na poziomie.

Cóż z tego, że ktoś myśli, że potrafi coś zrobić, skoro robi crap? Należałoby pomyśleć, czy lepiej jest nie robić nic, czy robić coś kiepsko.

0
(+0|-0)
Re: Fursuitowe porażki
Wysłano: 25.02.2011 23:05:05
Wilk
Zwierzę
Nie trzeba być kucharzem żeby stwierdzić że sałatka jest zepsuta, ziemniaki niedogotowane a schabowy przypalony.
--sf.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...12131415161718>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane