Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 27.06.2010 10:19:00
Inna forma
Gdzie te dowody, no gdzie? Kto będzie tym razem - żydzi, masoni, a może ktoś w końcu wymyśli coś nowego? Ludzie (tfu, futra), ja się niedawno dowiedziałem, że Michael Jackson żyje, sam swingował swoją śmierć, a jeśli faktycznie mu się padło, to jest to sprawka... Illuminatów! Te wszystkie układy mają za zadanie tłumaczyć nieudolność władzy, która zawsze może rozłożyć ręce i rzec: "My robimy wszystko, co możemy, ale ten przeklęty układ...". Ale skoro te "układy" trwają już od '89 (a może od 1918?), to nie ma się co dziwić, że tacy biedni jesteśmy.

Veth - Zgadza się, kradną moje pieniądze, w dodatku legalnie i z bananem na pysku! Kto? Państwo!

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 27.06.2010 10:53:01
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Ensifer":
Ludzie (tfu, futra), ja się niedawno dowiedziałem, że Michael Jackson żyje, sam swingował swoją śmierć, a jeśli faktycznie mu się padło, to jest to sprawka... Illuminatów!


bzdura, Jackson nie żył od lat, a to co widzieliśmy to na przemian albo sobowtór (niezbyt udany, dlatego chował twarz) albo mechatroniczna zabawka ze studia Jima Hensona (w sądzie) albo komputerowa symulacja (TV, teledyski). Animowany przez wydawców, dla pieniędzy, uśmiercony jako finalny chwyt marketingowy dobre 8 lat po śmierci oryginału.

[/moja ulubiona teoria spiskowa] ;)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 27.06.2010 10:55:06
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Czasami mam wrazenie ze Polska powinna byc podzielona wielkim murem. Konserwatywne radykalne prawicowe przychlasty na prawo, reszta na lewo. Nami będzie rządził wszystko obiecujący nic nie robiący Donek, prawą stroną Kaczyński rzucający teczkami. I bedzie spokój. A po prawej stronie nikt nie będzie się smiał z babć pod jasną górą, nie będzie tvn'u, a młodzi którzy mieli 2-3 latka podczas wydarzeń Solidarnościowych ale mimo to są najmądrzejsi, będą mogli w spokoju się nakręcać.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 27.06.2010 10:58:53
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 27.06.2010 12:11:47
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Możecie zwać mnie "Moherem" itp. ale ja stoję murem na tych wyborach za Kaczyńskim
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 27.06.2010 16:16:53
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Bycie przeciwko PiS = Pro PO. To zasada, którą wciąż rzucają mi w twarz, nigdy nie przestanie mnie rozśmieszać :P

Cytat:
Leczy tylko mój jest słuszny

To taka stała dla każdej dyskusji z Vethem. Przyzwyczajcie się.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 27.06.2010 17:07:19
Kłaczek
Anthro
Cytat z "Wolfheart":
Przez część wyborców PO pewnie tak. Tam też jest masa idiotów.

Nie ukrywajmy - żadnej partii nie popiera stuprocentowa inteligencja. Znajdą się tacy, którzy ślepo zapatrzeni w swojego 'idola' (nieważne, czy będzie nim Kaczyński, Komorowski, Korwin-Mikke) pójdą za nim w ogień. Zawsze znajdzie się także hołota, która swoimi niezbyt rozważnymi czynami zniszczy reputację partii. A media tylko na tym żerują.
Ostatnio edytowany przez Siberius dnia 27.06.2010 17:18:21

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 27.06.2010 21:44:32
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Ja mimo wszystko za Kaczorem stoję, ale rozumiem i szanuje wasze poglądy.
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 28.06.2010 0:30:13
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Uważam że prezydent powinien kojarzyć się z dobrem, być światowym i honorowym człowiekiem który mógłby stać się przykładem dla młodych Polaków a ich rodzice spali spokojnie oraz by ludzie na YT nie mieli czego się czepić. Trudno znaleźć takiego człowieka i szczerze nie boje się powiedzieć że w naszych kandydatach nie ma takiego człowieka. Chcę oddać słuszny głos i teoretycznie mam ochotę napluć do środka tej koperty a że oczywiście tego nie zrobię to zagłosuję pewnie na Kaczyńskiego.
Z dwóch powodów. wydaje się być człowiekiem oczytanym oraz nie jest tragicznym konserwatystą jak Komorowski.. Cóż coś mi mówi że ten Komorowski zbyt pewnie się czuje więc zrobię to nie dlatego że moja babcia nakręciła mnie na moherową stronę ale ponieważ nie głosując staje się obojętny wobec losów Państwa. Moja decyzja nie jest ostateczna tylko tyle dodam.
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 28.06.2010 1:28:22
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 29.06.2010 19:20:40
Jeżozwierz afrykański
Anthro
O kurrr..wa , wy chyba sobie JAJA ROBICIE!

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 29.06.2010 19:31:52
Szeregowy Spizgalski
Tak.
A co, ty też JK?
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 29.06.2010 19:32:09
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 29.06.2010 21:24:09
Kaczyński bo jest szczery do Bólu :)

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 30.06.2010 8:10:55
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Jimmu":
O kurrr..wa , wy chyba sobie JAJA ROBICIE!

Nie, mają własne upodobania i mogą głosować tak jak sie podoba.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 30.06.2010 16:43:09
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=5DdWSVaRBmA

ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 30.06.2010 18:16:22
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Kolega mi przysłał z okazji wyborów. http://www.youtube.com/watch?v=Tb1XTIcqaa4 . A własnie że to mnie najwięcej! Wam niczego nie dać!
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=Tb1XTIcqaa4

Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 30.06.2010 18:21:14
Stardust
Człowiek
Cytat z "Grygus":
Kolega mi przysłał z okazji wyborów. http://www.youtube.com/watch?v=Tb1XTIcqaa4 . A własnie że to mnie najwięcej! Wam niczego nie dać!


Właśnie dlatego otwieram moje płatki nożyczkami.
Slave to Love

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 0:09:58
Skunks
Anthro
Widzę, że większość futrzaków jest za Komorowskim. Muszę przyznać, że to wielka ulga dla mnie. Jestem w ogóle za PO, oczywiście głosuję na Komorowskiego. Szkoda tylko że Sikorski przegrał prawybory, gdyby kandydował, zagłosowałbym na niego.

Gdyby mnie ktoś zapytał parę lat temu czy będę się interesował polityką, popatrzyłbym jak na wariata. Sam się sobie teraz dziwię :P
Wszystko co powiesz zostanie przekręcone i użyte przeciwko tobie. Na szczęście uporczywi forumowi trolle wykazują się niezwykłą celnością, gdy rzucają kulą w płot.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 1:09:44
Jaguar
Człowiek
Mnie szkoda że JKM nie wszedł do drugiej tury., bo teraz to na prawde nie ma między kim wybierać. Ale żeby była równowaga to głosuję na JK (komorowski to jednak marionetka jest)

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 1:18:49
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "hind":
Mnie szkoda że JKM nie wszedł do drugiej tury., bo teraz to na prawde nie ma między kim wybierać. Ale żeby była równowaga to głosuję na JK (komorowski to jednak marionetka jest)


Jak masz taką równowagę robić to lepiej nie głosuj wcale :\ .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 1:27:18
Jaguar
Człowiek
Cytat z "Grygus":
Cytat z "hind":
Mnie szkoda że JKM nie wszedł do drugiej tury., bo teraz to na prawde nie ma między kim wybierać. Ale żeby była równowaga to głosuję na JK (komorowski to jednak marionetka jest)


Jak masz taką równowagę robić to lepiej nie głosuj wcale :\ .

Oświeć mnie w czym jk jest gorszy ok bk ?

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 1:28:43
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nie rozumiem dlaczego co chwila sie słyszy, że ktoś głosuje na Korwina a i tak niewiele głosów dostał... Zawsze wydawało mi sie że Ci ludzie po prostu sobie żartują. :I Korwin to człowiek-enigma, jest tak zakręcony i dziwny, że chyba sam siebie rano w lustrze nie poznaje :D

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 11:26:58
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "hind":
Cytat z "Grygus":
Cytat z "hind":
Mnie szkoda że JKM nie wszedł do drugiej tury., bo teraz to na prawde nie ma między kim wybierać. Ale żeby była równowaga to głosuję na JK (komorowski to jednak marionetka jest)


Jak masz taką równowagę robić to lepiej nie głosuj wcale :\ .

Oświeć mnie w czym jk jest gorszy ok bk ?


O JKM było pisane w tym i poprzednim temacie parę razy, nie chce mi się powtarzać. Ale patrz, ludzie głosujący na Kaczyńskiego podali jakieś argumenty, i OK, wierzą w to, więc dobrze. A Ty chcesz głosować na fatalnego kandydata tylko po to "żeby była równowaga". To psuje całe wybory, lepiej już nie głosować wcale.
Ostatnio edytowany przez Grygus dnia 2.07.2010 11:27:40
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 11:47:47
Jaguar
Człowiek
nie głosuje na bronka bo uważam go za marionetke tuska która klepnie każdą jego głupotę, taki argument Ci wystarczy ?
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 2.07.2010 12:00:53

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 11:50:21
Arachne
Taur
Pytanie brzmiało w czym JK jest gorszy od BK (albo BK lepszy od JK)? Proszę o jeden solidny argument. Bo argumenty, że JK jest niski, czy że pierwszą damą będzie kot to pod zwykłe trollowanie podchodzi.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 2.07.2010 11:53:23

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 12:57:47
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
JK co najmniej trzykrotnie skłamał publicznie. Chodzi przede wszystkim o nie bycie premierem w sytuacji gdy Lech jest prezydentem oraz o kategorycznym stwierdzeniu o niemożliwości rządzenia z samoobroną. Ponadto jest jedyną osobą z kręgu warszawskiej opozycji wyższego szczebla która nie została internowana... a to lekko podejrzane. Poza tym jest konfliktowy, gra na najgorszych uczuciach społeczeństwa - hakach, nienawiści, rozliczaniu etc. Nie podoba mi się jako człowiek i jako polityk. Do Bronka mam stosunek ambiwalentny. Generalnie nie mam się do czego przyczepić. Pomijając jego wpadki ale to podobnie jak w wypadku Lecha jest po prostu wyolbrzymione. I zagłosuje na niego bo nie chce Kaczyńskiego.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 2.07.2010 13:44:44
Arachne
Taur
No, w końcu jakiś konkret. Dziękuję.

Czyli nie głosuję wcale. Nie chcę mieć tego wyboru na sumieniu.

 Wątek zablokowany
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane