Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...99100101102


0
(+0|-0)
Re: Zona Quest
Wysłano: 7.06.2012 11:07:33
Wilk
Zwierzę
Rzucasz cegłą... misterny plan natrafia na opór, bo cegła rozpadła się wskutek uderzenia Sprężyny na drobne kamyczki. Ale jeden z przybyszy z Domu Kultury siłuje się ze słupkiem dawno przerdzewiałej siatki dawniej ogradzającej teren budynku, przy którego ruinach jesteście, i wkrótce do spółki z drugim go wyrywają... dają ci go i mówią "Rzucaj". Jak oszczepem rzucasz w Sprężynę i wystrzelony potężnie w górę słupek znika we mgle, lecąc z grubsza w stronę Monolitów. Nasłuchujecie. Słychać jakieś głuche brzęknięcie i... tyle. Gdzieś trafiliście, prawdopodobnie w pola. Z powodu mgły nie ma szans stwierdzić. Widoczność na kilka metrów, co tu dopiero mówić o pół kilometra do stanowisk Monolitu.
O ile z celnością odbitych od Sprężyny pocisków jest u ciebie bardzo dobrze, to musisz jeszcze być chociaż świadom pozycji tego, w co celujesz... a jak się ma wyświetlacz PDA do tego, gdzie wylądował twój pocisk... no tak trochę nijak się ma.

"Może jakby tak do słupka przyczepić PDA?" sugeruje jeden ze stalkerów.
"A co, dasz swoje?" rechocze Dawg.
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 7.06.2012 11:10:43
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Zona Quest
Wysłano: 26.07.2012 22:15:06
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
A jakby tym zrobić dywersję i nalot? W sensie my anomalią od tyłu ścianę burzymy i wlatujemy, a w tym czasie reszta od drugiej strony? -pytam ogólnie- Wiem, że to ryzykowne... Chyba, że bierzemy parę prętów i idziemy całkiem blisko miejsca gdzie się chowają..
冬が来ている!

0
(+0|-0)
Re: Zona Quest
Wysłano: 27.07.2012 7:09:02
Wilk
Zwierzę
"Chcesz samobójczo bohatera odgrywać to beze mnie" jeden ze stalkerów protestuje, inni widać wyrażają aprobatę. "Ja ich szturmować nie będę, ich kulki latają dalej niż te pręty"
"W sumie trochę bliżej podejść by szło" inny sugeruje "Ale strach w takiej mgle... ukrytego snajpera nie zobaczysz i cię zdejmie zanim zdążysz się przeżegnać"
0
(+0|-0)
Re: Zona Quest
Wysłano: 28.11.2014 17:09:22
Niestety, raz z uwagi na brak zainteresowanych, a dwa - z uwagi na "upgrade'y" Googla (czyt. utrącenie wszystkich fajnych featur Google Maps) uniemożliwiające aktualizację PDA, Zona Quest zostaje anulowany.

Służącą mi od dobrych paru lat sygnaturkę wklejam dla względów historycznych.
Cytat:

Zona Quest - sesja stale otwarta

Wstęp | PDA[+] | Mapa: północ, południe inne | Inwentarz | Zdrowie | Wątki | Streszczenie
--sf.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...99100101102


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane