Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456789...21>>


0
(+1|-1)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 29.10.2012 22:41:30
Lew
Niepotrzebna*
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 29.10.2012 22:58:45
-----
...czy może "nieprzydatna"?

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 30.10.2012 1:22:44
Lis
Anthro
Mój niepokój: Ukochana pani mgr prowadząca laboratoria na moim wydziale, która zwykła wyrzucać większość studentów tuż po wejściówce.
Niemożność wypłacenia reszty mojej krwawicy, (saldo dostępne 9,99 sic! ) a było by na 3 piwa
Sinus, cosinus, daj Boże trzy minus.

2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 12:20:24
PERMABAN
Aparętli ponad roczny związek poszedł się ♥♥♥♥♥, no bo narkotyki najważniejsze hurr durr.

2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 12:32:06
Hiena
Zwierzę
*głaska Arę*

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 13:01:05
Lis.
Chciałem dobrze.
*dołącza się do głaska
Mój się rozwalił o brak rozmowy.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 15:42:47
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Mam prawdopodobnie problemy z przysadką mózgowa, od wyników krwi wyjdzie czy... Mam problemy "hormonalne" czy mam guza mózgu :/

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 20:11:34
Uncia Hortensis
Rabatka
Lepiej już po roku niż po kilkunastu. Zwłaszcza jeżeli wchodzą w grę narkotyki. Takim ludziom nie ma co ufać.

Trzymam kciuki, Kocur. Nie daj też służbie zdrowia Cię zbyć. Niech ktoś Ci powie wszystkie prawa, bo na każdym kroku chcą chorych odstawić "na później". :-/k
Myr

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 20:13:51
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Cytat z "Ara": (Link »)
Aparętli ponad roczny związek poszedł się ♥♥♥♥♥, no bo narkotyki najważniejsze hurr durr.

Gdyby tylko Acodin był na receptę :-(k

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 20:31:15
Wilczek
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Lepiej już po roku niż po kilkunastu. Zwłaszcza jeżeli wchodzą w grę narkotyki. Takim ludziom nie ma co ufać.

Trzymam kciuki, Kocur. Nie daj też służbie zdrowia Cię zbyć. Niech ktoś Ci powie wszystkie prawa, bo na każdym kroku chcą chorych odstawić "na później". :-/k


Nie da się z tym nic zrobić.Pomimo że potrzebowałem USG , aby mieć decyzje czy zabieg w tym momencie jest konieczny wolny termin był za pół roku,a teraz jak minęło pół roku powiedzieli, ze chwilowo nic się nie dzieje no i wrócić na kontrolę tak jak będą terminy czyli gdzieś ponad rok... Jedynie w przypadku jakiegoś nagłego ataku, gdy już sytuacja wymusza wpuszczą na głupie USG... I nic z tym człowiek nie zrobi...
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 21:57:05
Uncia Hortensis
Rabatka
Dlatego mówię, że trzeba się zaznajomić z prawami pacjenta. Żeby dostać dofinansowanie na wózek inwalidzki trzeba mieć opinie, a aby ją otrzymać trzeba być zdrowym i móc przyjść do neurologa aby stwierdził czy jest potrzebny... Próbowali nam wcisnąć, że wizyt domowych neurolog nie robi, podczas gdy sprawdziliśmy, iż mają kontrakt na wizyty domowe. Trzeba było samemu się dowiedzieć i grozić złożeniem skargi do NFZ-u aby nagle zmienili zdanie.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 22:47:11
Kotowate
Anthro
USG akurat nie jest drogie żeby zrobić prywatnie. ja miałem to samo z kolanem i zawsze kończyło się na tym że trzeba było robić USG prywatnie. Koszt USG kolana kosztował mnie 50 zł.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 23:36:29
gronkowiec
Anthro
Ja mam szczęście do służby zdrowia, więc złego słowa nie powiem, poza tym, że na karetkę pół godziny czekałem (myślę, że zwyczajnie były pilniejsze wyjazdy jak złamana noga). Zamiast mnie w gips wpakować to miałem operację i mam nogę śrubami skręconą. W dwa miesiące od wypadku już na chorej nodze chodzę, dzięki czemu jak już śruby wyjmą ominie mnie długa i męcząca rehabilitacja.
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 28.11.2012 23:36:59
| |
Podpis zastępczy v2.04

1
(+2|-1)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.11.2012 23:56:27
Lew
USG robią u mnie w przychodni, normalnie w ramach darmowej opieki zdrowotnej. Czeka się 3-7 dni.
Natomiast ostatnie spotkanie z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego (w myślach zawsze czytam Gronkowskiego ;) ) bardzo obniżyło moją opinię o powszechnej służbie zdrowia. Chamstwo, brak chęci współpracy, czekanie godzinami na bóg wie co, odsyłanie od okienka do okienka, burdel w dokumentacji i przepływie informacji...
Lepiej poczułem się dopiero gdy zajął się mną przystojny młody lekarz ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 29.11.2012 3:35:28
anthrocat
Anthro
I dlatego jestem za prywatyzacją, sam od wielu lat jeżdżę do prywatnego szpitala i jeszcze nie zdarzyło mi się czekać na jakieś badania, a zabiegi na które w państwowym czeka się po pół roku i więcej idzie załatwić z reguły poniżej tygodnia, pomijam kulture personelu która jest o niebo lepsza. A teraz ciekawostka, leczenie jak w państwowym sponsoruje NFZ zgodnie z tabelą świadczeń wspólną dla państwówki jak i prywatnych, a czemu państwowe ledwo przędą a prywatne się rozwijają sami sobie odpowiedzcie.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 29.11.2012 8:52:06
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Miałem swego czasu potrzebę zrobienia rezonansu magnetycznego łba. Dostałem skierowanie od NFZetowskiego lekarza na badanie i telefon do prywatnego szpitala w Otwocku który realizował kontrakty na NFZ (swoją drogą polecam, mają najnowocześniejszy i najsilniejszy rezonans w Polsce). Myślałem, że badanie będę miał za jakieś pół roku... czekałem AŻ tydzień. Nie zapłaciłem za badanie złamanego grosza (ot tyle co na paliwo bo szpital jest na strasznym wypizdowie). Jak widać prywatny szpital potrafi, a państwowy nie. Wnioski są proste.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

6
(+6|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 29.11.2012 10:32:17
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
bo do szpitali państwowych idzie WSZYSTKO dosłownie a przeważnie stare baby bo "najgorsze jest to że ona jest samotna" albo żule "bo jak można takiego człowieka zostawić na ulicy?!" i dla obywateli co potrzebują raz na kilka lat badania (a nie co miesiąc jak co poniektórzy klienci ) nie ma miejsca. Do tego dorzućmy przychodnie które nabieraja pacjentów a później nie ma lekarzy żeby ich leczyć, no i kolejki w przychodniach po recepty, albo "Pojedzie pani do szpitala, tam porobią wszystkie badania!" bo przychodnia nie chce płacić za głupie badanie krwi albo moczu :rollk:

Cytat z "gravedigger": (Link »)
Ja mam szczęście do służby zdrowia, więc złego słowa nie powiem, poza tym, że na karetkę pół godziny czekałem (myślę, że zwyczajnie były pilniejsze wyjazdy jak złamana noga).


Akurat 30 min to taka średnia od zgłoszenia do przyjazdu, widocznie albo byłeś daleko od którejś ze stacji RM albo musieli ściągać karetkę z innej stacji bo w dzielnicy gdzie byłeś wszystkie były na wyjazdach.
Złamanie otwarte w miejscu publicznym jest priorytetem tj nieprzytomny w domu. Ja czasami na sygnale jadę ok 15 min w zależności od odległości i natężenia ruchu.

p.s. nie ma "służby zdrowia" jest "System opieki zdrowotnej" :P
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 29.11.2012 10:40:39

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 29.11.2012 10:51:55
Felis catus (czyli kot)
Smok
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
bo do szpitali państwowych idzie WSZYSTKO dosłownie a przeważnie stare baby bo "najgorsze jest to że ona jest samotna" albo żule "bo jak można takiego człowieka zostawić na ulicy?!"


Ciotka jest chirurgiem w Bełchatowie. Swego czasu, dobre kilka lat temu, na jej szpital strasznie uwzięli się lokalni dziennikarze. Powód? Bo biedne żuliki nie dostawały badań, tylko po stwierdzeniu upojenia sadzali ich na ławkach i jechali do innych wezwań. Ach, cóż za tragedia prawda?
Zabijanie jest ostatnią metodą przetrwania. Używaj jej oszczędnie, ale bez strachu.
Kto zamawiał gotyckiego, psychopatycznego okultystę-truciciela?
http://i1.kwejk.pl/site_m...jpeg?1358336895

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 9.12.2012 21:40:57
Lew
Straty po zimowym maratonie offroadowym:
- zniszczony zderzak
- wyrwane nadkole
- zmiażdżony kierunkowskaz/pozycja
- zgniecione nadkola
- pogięta maska
- wiele drobnych (ale upierdliwych i kosztownych w naprawie) uszkodzeń
Załącznik:
jpg  szkody1.jpg (223.24 KB; 800x600 px)
682_50c4f5dd0ca71.jpg 800x600 px
jpg  szkody2.jpg (187.84 KB; 800x600 px)
682_50c4f5ec22d5e.jpg 800x600 px
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-2
(+0|-2)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 9.12.2012 22:57:11
Lis
Anthro
Coś jest nie tak z moim kompem.
Nie wiem nawet czy to tylko software, podejżewam, że mogło to być czyjeś zamierzone działanie. :-(k
Sinus, cosinus, daj Boże trzy minus.

4
(+5|-1)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 9.12.2012 23:36:20
Wilk
Anthro
Cytat z "remi": (Link »)
Coś jest nie tak z moim kompem.
Nie wiem nawet czy to tylko software, podejżewam, że mogło to być czyjeś zamierzone działanie. :-(k

A ja jak chrupię czipsy to nie słyszę telewizora, ale jeszcze bardziej mnie niepokoi że jak dynamicznie zalewam herbatę to mi ogonek wpada do kubka.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 10.12.2012 12:13:58
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
dziś wieczorem jadę na szczecin do mamy i z tamtą do lekarza z wynikami :I
ciekawe co z nich wyjdzie...

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 10.12.2012 21:25:55
PERMABAN
Pokręcone strony w PLO4, tyle hajsu za niedorobioną książkę :F

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.12.2012 12:37:13
Zmiennokształtny
Cytat z "KocurKotka": (Link »)
dziś wieczorem jadę na szczecin do mamy i z tamtą do lekarza z wynikami :I
ciekawe co z nich wyjdzie...

I już coś wiadomo? Bo niepokojąco to wszystko brzmi.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.12.2012 13:30:29
Jaguar
Człowiek
@Kenahi : wiadomo tyle że zasypało śniegiem i dzisiaj wieczorem wyjazd

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456789...21>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane