Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   5 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...6789101112...47>>


0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 25.10.2012 22:26:15
Hiena
Anthro
Oczywiscie nie zapominajmy o nowej championce.. ktora wyjdzie najprawdopodobniej w Halloween ^^

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 26.10.2012 7:42:55
Kangur
Anthro
Troche skopali jej design w porownaniu z oryginalem. Miala byc pol kobieta pol pajak, a wyszla Zyra ktora rzuca w ciebie pajakami zamiast chwastami :I

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 26.10.2012 10:00:31
Kemono Kitsune
Inna forma
Teraz 3vs3 bedzie ciekawsze niz 5vs5 :P

Z nerfow: Jayce nic nie poczuje, bo jego E robilo chore rzeczy, teraz bedzie mialo rozsadny dmg; Rengar dostal ladnie po dupie; no i znika bezpieczny harass support Sona. Deathfire Grasp jako item sytuacyjny przez brak CDR.

I Unique Passive: Your basic attacks inflict Grievous Wounds on enemy champions, causing 50% reduced healing and regeneration for 1.5 seconds+Unique Active: A stealth-detecting mist grants vision in the target area for 10 seconds (1 minute cooldown) trzeba poczekac az to wprowadza na SR, bo jak na razie adc buduje sie na 3 buildy i coraz czesciej jest rushowany Bloodhirster oraz w koncu cos na niewidzialnych, procz vision warda :)

-1
(+0|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 27.10.2012 17:18:46
Hiena
Anthro
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Troche skopali jej design w porownaniu z oryginalem. Miala byc pol kobieta pol pajak, a wyszla Zyra ktora rzuca w ciebie pajakami zamiast chwastami :I

Dokładnie... Riot poprostu nie ma juz zbyt duzo pomysłow na postacie,ja bym im proponował przestawać robić postacie i robić je w dluższym terminie,a zajeli by sie mapką jakąs nową :)
@Up
Co do mapy 3vs3 fakt jest ciekawsza lecz i tak wiekszosc nie zrezygnuje z mapki 5vs5,to bedzie jak Dominion kazdy sie na niego napalał,a tutaj lipa.Ale akurat ta mapka im wyszła i jestem pod wrażeniem + za buffy ktore mozna zbierac jak w dominionie,nowego bossa i wiecej mozliwosci jest chodzi o zdobywanie złota (wiecej obozów wiekszych moobków)
Ostatnio edytowany przez Mineys dnia 27.10.2012 17:21:33

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 27.10.2012 20:42:24
Kangur
Anthro
Cytat z "Darkne": (Link »)


Deathfire Grasp jako item sytuacyjny przez brak CDR.


Nawet nie sytuacyjny. Bezuzyteczny. Znerfili tez dmg z tego co sie orientuje.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 28.10.2012 17:18:54
Cytat z "Mineys": (Link »)
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Troche skopali jej design w porownaniu z oryginalem. Miala byc pol kobieta pol pajak, a wyszla Zyra ktora rzuca w ciebie pajakami zamiast chwastami :I

Dokładnie... Riot poprostu nie ma juz zbyt duzo pomysłow na postacie,ja bym im proponował przestawać robić postacie i robić je w dluższym terminie,a zajeli by sie mapką jakąs nową :)


Jak dla mnie stary design był beznadziejny. Widać to kwestia gustu.

Mapka nowa dopiero co wyszła, bo co jak co ale nowe 3v3 ze starą wersją łączy niemalże jedynie liczba czempionów. No i Riot od samego początku miał wyraźne założenia, że wypuści jednego czempiona na mniej więcej 2 tygodnie (co nie zawsze się udaje) i raczej od tego nie odejdą.

Nie grałem nigdy w 3v3 bo było dla mnie nudne, ale nowa wersja wydaje się o wiele ciekawsza. Owszem, będzie to (tak jak zresztą wcześniej też było) mapka jedynie dla stałych fanów (tak jak jest z dominionem), ale czasami miło będzie sobie zrobić taką odskocznię od 5v5.

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 29.10.2012 9:52:21
Smoko-nietoperz
Anthro
Po kolejnym "sojuszniku" ktory patrzyl jak gine bo mu kill steala walnalem w teamfightcie 5vs5 i przez ktorego przegralismy bo ludzie posluchali jego "defend base" kiedy bili nam turrety zewnetrzne, chcialbym zamiescic ogloszenie:
Szukam druzyny ktora przyjmie gracza do nauki, pogrania. Moj skill oceniam na 2,5 / 5 - dlatego ze czasami za bardzo szarzuje biegnac dobic kogos, ciezko mam zabic np. ogarnieta Vayne (te uniki...) i nie umiem za bardoz jeszcze przewidywac ruchow przeciwnika. Moim glownym celem jest jak najwieksze czerpanie przyjemnosci z gry, na drugim miejscu jest zwyciestwo.
Gram glownie: Brand (main postac, najlepiej ogarniam), Swain, Veigar, Yorick. Umiem ogarnac wiekszosc postaci po zagraniu nimi raz, ale brakuje mi umiejetnosci czysto growych, tzn w jakich sytuacjach jak sie zachowac, jak skontrowac wroga umiejetnosc... to mi z czasem przyjdzie.
Po prostu chce pograc na wysokim poziomie i nauczyc sie przyzwoicie grac.
Preferowany TeamSpeak do komunikacji glosowej
Gram na East/Nordic
Ostatnio edytowany przez Aki dnia 29.10.2012 10:15:34
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 30.10.2012 7:25:50
Cytat z "Aki": (Link »)
Jakby ktos nie wiedzial, a nuz moze sie przydac: Jesli chcesz sobie dluzej pograc kims ze starej rotacji, miej caly czas LoLa wlaczonego :D Nowa rotacja jest zawsze w nocy z poniedzialku na wtorek (okolo 2 w nocy), ale bedac caly czas zalogowanym w poniedzialek np. rano, nie wylogowujac sie mozna wciaz grac postaciami ze starej rotacji.


Niestety po tym nowym patchu sposob juz nie dziala :/

2
(+4|-2)
Re: League of Legends
Wysłano: 30.10.2012 8:36:52
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Nie ma to jak dziadować nawet w grze za darmo ;]
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+1|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 30.10.2012 15:45:09
Smoko-nietoperz
Anthro
Wyjasnij pojecie "dziadowac", bo chyba nie rozumiem. Uwazasz ze "oszukuje" gre?
Ostatnio edytowany przez Aki dnia 30.10.2012 15:45:42
A kto umarł, ten nie żyje.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 30.10.2012 16:47:07
Bez jaj, że ktoś na siłę starał się kiedykolwiek grać darmówkami xD.

2
(+2|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 30.10.2012 17:10:24
Uncia Hortensis
Rabatka
Owszem. Było to oszukiwaniem. Postacie miały być zamierzone do używania przez X czasu. Niedopatrzenie pozwalające na dłuższe korzystanie poprzez brak rozłączania się zostało naprawione. Jeżeli chcesz grać dłużej to kup postać. W tydzień można spokojnie te sześć tysięcy uzbierać.
Myr

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 30.10.2012 18:29:19
Kangur
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Owszem. Było to oszukiwaniem. Postacie miały być zamierzone do używania przez X czasu. Niedopatrzenie pozwalające na dłuższe korzystanie poprzez brak rozłączania się zostało naprawione. Jeżeli chcesz grać dłużej to kup postać. W tydzień można spokojnie te sześć tysięcy uzbierać.


A nawet i 450 wystarczy na solidnego championa, ba,Tristane czy Alistara dostaje sie za darmo.

Anonim
5
(+5|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 2.11.2012 13:32:29
http://www.youtube.com/watch?v=FQphkQBYNBs

I'll just throw this here for teh LoLz
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=FQphkQBYNBs


0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 5.11.2012 17:50:39
Hiena
Anthro
Jeśli ktoś by szukał middera lub kogoś kto by dobijał farciarzy z niskim HP to piszcie :-Dk , mój nick: Zirah a gram na west'cie

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 5.11.2012 18:14:55
Smok Serwisowy
poszedł invajt :4
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 5.11.2012 18:25:03
Wilk arktyczny
Zmiennokształtny
Jak ktoś miałby ochotę zagrać, dodawajcie mnie do znajomych, mój nick Meaths, mam 30 lvl, gram na EU N&E, na midzie albo ad carry, rzadziej solo top. :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.11.2012 7:54:04
Cytat z "Iro7557": (Link »)
Jeśli ktoś by szukał middera lub kogoś kto by dobijał farciarzy z niskim HP to piszcie :-Dk , mój nick: Zirah a gram na west'cie


Czyżbyś grał Karthusem?XD Niestety, ja gram obecnie na East/Noric
Ostatnio edytowany przez DiamondJack dnia 6.11.2012 7:55:49

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.11.2012 9:04:22
Lis.
Chciałem dobrze.
AP Carry z powołania, support, top, AD, Jungla - w tej kolejności.
Właśnie dobił gold elo ;)
Pasterz
tylko EUNE.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.11.2012 15:15:05
Wilczek
Anthro
No to teraz będzie się zdarzać pewnie ze będzie 10+ osób :)
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.11.2012 17:28:08
Puffgryf zaczepno-obronny
I tak jest nas czasami za dużo na normala - ale to dobrze :)

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.11.2012 19:11:48
Smok
Zmiennokształtny
Przypomnę się. Gracz dracheignis, lvl 23, serwer EU N&E. Ostatnio pogrywam w Dominiona, ale z chęcią wrócę do 5vs5.
Zapraszajcie do znajomych, a później do wspólnej gry :)

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 10.11.2012 13:06:15
-----
Przeczytałam kilka ostatnich stron i nie było, ale jeśli się powtórzę to przepraszam :)

Jakie są wasze ulubione champy jeśli idzie o gameplay? :D

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 10.11.2012 13:18:07
Puffgryf zaczepno-obronny
Rengar, Miss, Riven na 5v5, głownie bot, czasem solo top
Ziggs na 3v3
Sivir na Proving Grounds :P
Ostatnio edytowany przez Blaine dnia 10.11.2012 13:33:13

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 10.11.2012 13:26:40
Wilk arktyczny
Zmiennokształtny
Katarina, Akali, Rumble, Karthus - tylko mid,
Teemo :P (nie padam wcale 77 razy na sekundę :D ), Ezreal, Jax, Nunu i inni, rzadziej używani ;)
Ale chyba najciekawszym pod względem gameplay'u champem jest w/g mnie Lee Sin, tylko nie jest już niestety taki świetny jak kiedyś. :(

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...6789101112...47>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane