Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456789...12>>


0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 13:39:45
Kicak
Anthro
Drobna poprawka :)

Aeth
Azumi
Blajn
Booster
Draco
Dźwiedź
Erghor
Eryk
Griven 90%
Gwynbleidd
Iblis
Idunn
Jester
Lester
MadMazur
Metka
Nerevar
Padfoot
Reirun
Ramzes
Shallow
Sigrún
Simba
Soho
Tanuki
Walar
Witek
Zeld

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 17:22:07
Szare A Fu Fu
Smokełke
Cytat z "R.R.": (Link »)
Drobna poprawka :)

Aeth
Azumi
Blajn
Booster
Draco
Dźwiedź
Erghor
Eryk
Griven 90%
Gwynbleidd
Iblis
Idunn
Jester
Lester
MadMazur
Metka
Nerevar
Padfoot
Reirun
Ramzes
Shallow
Sigrún
Simba
Soho
Tanuki
Walar
Witek
Zeld


Czemu CIę nie bydzie ?

0
(+3|-3)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 17:25:34
lisica polarna
Anthro
Ja będę, ale nie rozbijam się z futrami. Niemniej wpadnę w odwiedziny :)

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 20:25:19
Hiena
Zwierzę
Azumi
Blajn
Booster
Draco
Dźwiedź
Erghor
Eryk
Griven 90%
Gwynbleidd
Iblis
Idunn
Jester
Lester
MadMazur
Metka
Nerevar
Padfoot
Reirun
Ramzes
Shallow
Sigrún
Simba
Soho
Tanuki
Walar
Witek
Wolfheart
Zawa

Cytat z "R.R.": (Link »)
Drobna poprawka :)


Dlaczego was nie będzie? Chciałam napić się z Moim Ulubionym Szmaciarzem Loxem i poznać ciebie :C

2
(+3|-1)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 21:08:51
Stardust
Człowiek
Nie wiem jak mam się czuć w stosunku do połączenia się naszego obozu i obozami pony, i pastafarianami. Nie mam nic przeciwko tym grupom, chodzi mi bardziej o potencjalną wielkość tego monstrum obozowiska. Ile po połączeniu nas będzie? 50+, więcej? Myślę, że w ten sposób automatycznie będziemy musieli umieścić nasz obóz w podobnym miejscu co rok temu, bo gdzie dokładnie się zmieścimy w oficjalnym terenie Woodstocku? To mnie trochę martwi, bo należę do tych co woleliby być jak najbliżej akcji jak sprzed 2 lat. Osobne obozy wydałyby się lepszym rozwiązaniem. Łatwiej byłoby to wszystko zorganizować i znaleźć miejsce, a pewnie i tak będzie jedno duże miejsce gromadzenia się ludzi.
Slave to Love

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 21:17:02
Skunks
Anthro
Macie listę poprawną, bo widzę, że znowu ktoś z niej zniknął:
  1. Aeth
  2. Azumi
  3. Blajn
  4. Booster
  5. Draco
  6. Dźwiedź
  7. Erghor
  8. Eryk
  9. Griven
  10. Gwynbleidd
  11. Iblis
  12. Idunn
  13. Jester
  14. Lester
  15. MadMazur
  16. Metka
  17. Nerevar
  18. Padfoot
  19. Ramzes
  20. Reirun
  21. Shallow
  22. Sigrún
  23. Simba
  24. Soho
  25. Tanuki
  26. Walar
  27. Witek
  28. Wolfheart
  29. Zawa
  30. Zeld

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 21:49:38
Panserbiorne
Zwierzę
A potem będzie się łazić od obozu do obozu bo jeden twój funfel będzie po jednej stronie woodstockowego pola a drugi po drugiej. Na razie jest nas tylko 30 osób. Uśredniając będzie z 15-20 namiotów. To naprawdę nie jest aż tak wiele jak się wydaje. Lepiej jest zrobić jeden większy obóz. Będzie zabawniej i bezpieczniej.
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

4
(+4|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 22:01:33
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Zeld": (Link »)
Nie wiem jak mam się czuć w stosunku do połączenia się naszego obozu i obozami pony, i pastafarianami. Nie mam nic przeciwko tym grupom, chodzi mi bardziej o potencjalną wielkość tego monstrum obozowiska. Ile po połączeniu nas będzie? 50+, więcej? Myślę, że w ten sposób automatycznie będziemy musieli umieścić nasz obóz w podobnym miejscu co rok temu, bo gdzie dokładnie się zmieścimy w oficjalnym terenie Woodstocku? To mnie trochę martwi, bo należę do tych co woleliby być jak najbliżej akcji jak sprzed 2 lat. Osobne obozy wydałyby się lepszym rozwiązaniem. Łatwiej byłoby to wszystko zorganizować i znaleźć miejsce, a pewnie i tak będzie jedno duże miejsce gromadzenia się ludzi.

amen

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 22:10:15
Kicak
Anthro
Draco, nieco problem z finansami, do tego Nico ma pracę, a ja praktyki, więc trochę kicha z wyjazdem :<

Zawa, piwo nie ucieknie, Nico i ja też x]

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.07.2013 22:45:57
River Thresher
Już jadę na 100% (może i brygadzista jest służbistą ale jako metal był w stanie przeboleć xD )

Azumi
Blajn
Booster
Draco
Dźwiedź
Erghor
Eryk
Griven
Gwynbleidd
Iblis
Idunn
Jester
Lester
MadMazur
Metka
Nerevar
Padfoot
Ramzes
Reirun
Shallow
Sigrún
Simba
Soho
Tanuki
Walar
Witek
Wolfheart
Zawa
Zeld
"I am not economically viable."

7
(+7|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 1:10:32
anthrocat
Anthro
Cytat z "Zeld": (Link »)
Nie wiem jak mam się czuć w stosunku do połączenia się naszego obozu i obozami pony, i pastafarianami. Nie mam nic przeciwko tym grupom, chodzi mi bardziej o potencjalną wielkość tego monstrum obozowiska. Ile po połączeniu nas będzie? 50+, więcej? Myślę, że w ten sposób automatycznie będziemy musieli umieścić nasz obóz w podobnym miejscu co rok temu, bo gdzie dokładnie się zmieścimy w oficjalnym terenie Woodstocku? To mnie trochę martwi, bo należę do tych co woleliby być jak najbliżej akcji jak sprzed 2 lat. Osobne obozy wydałyby się lepszym rozwiązaniem. Łatwiej byłoby to wszystko zorganizować i znaleźć miejsce, a pewnie i tak będzie jedno duże miejsce gromadzenia się ludzi.


Wszystkim się nie dogodzi, albo jest za daleko do sceny, albo za głośno, albo sąsiedzi ♥♥♥♥♥♥♥ (o kucach nie wspominając).
Każdy ma inny pomysł na ten obóz lecz nikomu się nie chce zajmować organizacją, większość tylko przyjeżdża, rozstawia namiot i na tym kończy organizację obozu, pomijam fochy typu "czemu dla mnie nie zajęliście miejsca przy głównym placu tylko gdzieś z tyłu muszę się rozkładać" lub "czemu nie ma prądu bo telefon mi padł !?!?". Takie przykłady można mnożyć bo część zapomina że nie jedzie na imprezę gdzie organizator wszystko załatwi i jeszcze krzesło pod dupę podsunie tylko jedziemy na PUSTE POLE, jedyny luksus jaki mamy to tojki na horyzoncie i Lidl w oddali. Z tego co widzę po forum makaroniarzy to oni są o niebo lepiej zorganizowani od nas pomimo że jest to w większości pierwsza ich taka impreza, podzielili się zadaniami i obowiązkami już wcześniej bez żadnych kłótni. Jeśli chodzi o podział obozu to będzie taki występował, makarony będą się trzymać jednej strony a kuce drugiej, jak futra rozłożą się w środkowej części to chyba nie powinno być problemu.

Czasami słuchając takiego marudzenia nachodzi mnie myśl by przyjechać kiedyś tak bez niczego lub rozłożyć się w innym obozie z dala od futer bo tylko tu co chwilę ktoś marudzi, od kucy nie usłyszałem jeszcze ani jednego słowa że jest do dupy itp...

-9
(+1|-10)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 9:51:32
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Może zadam głupie pytanie, ale po co w takim razie mówić 'Furstock' skoro połowa albo i więcej uczestników nie ma nic wspólnego z futrami? Zawsze wydawało mi się, że na woodzie futra jechaly zeby sie spotkac w swoim gronie. Przez te lata się duuuuuuuuuuużo zmieniło jak widać wiec może nie warto nazywać tego wypadu 'Furstockiem'.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

9
(+9|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 11:02:12
Szczur.
Anthro
Ryan, nie jedziesz, wiec o co Ci chodzi?
aż tak się nudzisz, żeby dowalać się do nazwy?
My jedziemy na Furstock, bo jestemy futra, makarony jadą na Spaghettistock a kuce na Bronystock, i obozujemy razem.
Where is the problem? :rollk:

7
(+8|-1)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 11:05:00
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
czyli jedziecie na Fuspabrostock :D

10
(+10|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 12:42:12
Szeregowy Spizgalski
Tak.
To już folklor- pierwszy post osoby która nie jedzie (a często nigdy nie była) otwiera oficjalną gównoburzę pt. "stop having fun, dammit."
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

6
(+6|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 12:43:19
anthrocat
Anthro
Ogólnie tegoroczna impreza odbywa się pod logiem Trollfursa :P

-1
(+1|-2)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 12:54:37
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Ramzes": (Link »)
Ryan, nie jedziesz, wiec o co Ci chodzi?
aż tak się nudzisz, żeby dowalać się do nazwy?
My jedziemy na Furstock, bo jestemy futra, makarony jadą na Spaghettistock a kuce na Bronystock, i obozujemy razem.
Where is the problem? :rollk:


Ramzesm, bardzo cię proszę, nie przekręcaj moich intencji. Nie piszę tego żeby dosrać czy się wymądrzać, a najzwyczajniej w świecie spytać. Nie widzę w tym problemu. Bardziej mnie dziwi, że to aż taki problem dla niektórych, choc jak widać woleliby jednak oddzielny obóz.

A co ma do tego czy jadę czy nie :) Nie komentuj obrazków bo nie umiesz rysować ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

7
(+7|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 12:57:13
River Thresher
Mnie to pierdoli jak się ta szopka ma nazywać... :rollk:
Ktoś chyba zapomina że nie chodzi tutaj o głupią nazwę (jak dla mnie to może być nawet ♥♥♥♥♥♥♥♥♥) tylko o epicki melanż, dobrą muzykę i atmosferę. ;)
Ostatnio edytowany przez Griven dnia 23.07.2013 12:58:30
"I am not economically viable."

8
(+9|-1)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 13:00:24
Wilk
Cytat z "Griven": (Link »)
Mnie to pierdoli jak się ta szopka ma nazywać... :rollk:
Ktoś chyba zapomina że nie chodzi tutaj o głupią nazwę (jak dla mnie to może być nawet ♥♥♥♥♥♥♥♥♥) tylko o epicki melanż, dobrą muzykę i atmosferę. ;)


Tobie wszystko jedno, i tak jesteś wiecznie najebany :P
"To the stars Bowen! To the stars!"

-3
(+1|-4)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 13:01:16
Leming Norweski
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
Może zadam głupie pytanie, ale po co w takim razie mówić 'Furstock' skoro połowa albo i więcej uczestników nie ma nic wspólnego z futrami?


W kulturalnej odpowiedzi na twoje pytanie jako jeden z zainteresowanych odpowiadam: Bo tak się nam podoba. Dziękuję, Do Widzenia. Mam nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości.
Przeszedł leming polną drogą potknął się o kamień,
przeszedł leming polną drogą, potknął się o kamień
leming, to takie dziwne stworzenie jest,
że potyka się o kamienie cały dzień.

3
(+3|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 13:01:50
Panserbiorne
Zwierzę
Cytat z "Deneb": (Link »)
Cytat z "Griven": (Link »)
Mnie to pierdoli jak się ta szopka ma nazywać... :rollk:
Ktoś chyba zapomina że nie chodzi tutaj o głupią nazwę (jak dla mnie to może być nawet ♥♥♥♥♥♥♥♥♥) tylko o epicki melanż, dobrą muzykę i atmosferę. ;)


Tobie wszystko jedno, i tak jesteś wiecznie najebany :P


To ja już wiem przy kim namiot stawiam :P
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

6
(+6|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 14:49:52
Hiena Pasiasta
Anthro
Ja czekam na telefon w sprawie szkoleń, więc jeżeli do konkretnego terminu nie wyznaczą mi szkolenia, to pierdole to i jadę. Prawdopodobnie w niedziele o godz. 16.30 bym był w Kostrzynie/KOstrzyniu/NaWoodzieKurwa

Praca i szkolenia, no ♥♥♥♥♥, najwyżej będę mieć 15 dni obsuwy z robotą, +/- 1000zł mniej, ale ♥♥♥♥ mi w dupę i kotwicą w jaja jeżeli mam w tym czasie siedzieć na piździe i patrzeć jak się inni bawią.

Wszystko więc zależy od tego jak teraz wyjdzie, bo póki co, jeden szkoleniowiec ma urlop, wiec on szkolenia robić nie będzie, happens. czekam wiec na numer. Więc może woodstock jednak nie jest tak całkowicie stracony.

Pozdro Zawq.

RR udaje że coś robi z praktykami a że jest prawie takim ładnym rakiem xD i przylgnęła do mnie więc też pojedzie :D
Ostatnio edytowany przez Nico dnia 23.07.2013 14:58:18
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 17:19:59
Szare A Fu Fu
Smokełke
Ja będę prawdopodobnie od Poniedziałku godzina +- 17:00 :) Kto zamierza być wcześniej i zechce ruszyć dupsztad po mnie i prawdopodobnie kilka innych osób.

Jadę z Poznania tym ciopągiem woodstockowym o 13:15 bodajże.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 18:57:08
Szczur.
Anthro
W poniedziałek do 17 z pewnością wszelakie zapasy kupione w niedziele już się wyczerpią, więc w drodze do Tesco, bo lidl polowy rusza dopiero 30, myślę że przejdę się na dworzec albo spotkać się z Tobą/Wami gdzieś po drodze :-)k
Ostatnio edytowany przez Ramzes dnia 23.07.2013 18:57:57

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.07.2013 23:12:53
Lis
Anthro
Furstock 2013
Jeśli ktoś obeznany chciałby ze mną popisać o tej imprezie, piszcie na gg: 47896781

Nigdy u was nie byłem i z chęcią bym wpadł.
A moje główne pytania brzmią: Czy ja mogę sobie przyjść z doskoku tylko na kilka godzin w czapce furry, bez pełnego fursuitu?
Czy to trzeba się wcześniej zapisać i impreza jest zamknięta?
Jak znajdę furstock? (wiem, że jest pod flagą polfurs, niedaleko przystanku Jezus, jednakże mało mi to mówi)

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456789...12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane