Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...12>>


2
(+3|-1)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 4.06.2013 20:55:11
River Thresher
Najprawdopodobniej będę jechał samochodem z pod gdańska, jedyny problem jest taki że mogę zabrać 2 osoby bądź też 3 pod warunkiem wyrażenia zgody na umocowanie bagażu poza kabiną. xD
Ostatnio edytowany przez Griven dnia 4.06.2013 20:55:43
"I am not economically viable."

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 5.06.2013 20:30:06
Sharpy - rower niezbyt przetrwał zimę, nawet pod wiatą - trzeba będzie go podreperować trochę, więc jak chcesz żeby był zdatny do użytku to weź komplet kluczy, smar i może nowe dętki, bo powietrze zeszło a nie wiem czemu - nie miałem czasu napompować i sprawdzić.

6
(+10|-4)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 13.06.2013 14:51:02
Smok
Anthro
<<Stos zakurzonych sprzętów domowych, starych łachów i szkieletów, które piętrzą się w mrocznych zakamarkach polfursow'ego forum, poruszył się i zawalił, unosząc w powietrze tumany pyłu. Spomiędzy poprzewracanych bambetli wychodzi pokryta kurzem postać, która ziewa, przeciąga się i kicha, zrzucając z siebie grubą jego warstwę i wymieniając w ten sposób bordowe futerko na siatkę czerwonych łusek.>>

Eee... czołem wiara.

Ten... ja się może - jak to się... <<skrobie się po łbie>> ...się wybiorę.
Tak.
Chyba się też wybiorę.

To ja wracam spać.

<<Smok ospale odwraca się i znów znika wśród zakurzonych sprzętów domowych, starych łachów i szkieletów, które piętrzą się w mrocznych zakamarkach polfursow'ego forum.>>


Edit: Cosiestałosie? Moderatorzy przestali zwracać uwagę na błędy w tekście?
Ostatnio edytowany przez Booster_Drgn dnia 13.06.2013 18:21:19
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 13.06.2013 16:38:55
Trickster
Anthro
BOOSTER, TY ŻYJESZ? :-ok

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 13.06.2013 17:10:59
Szare A Fu Fu
Smokełke
Cytat z "Booster_Drgn": (Link »)
<<Stos zakurzonych sprzętów domowych, starych łachów i szkieletów, które piętrzą się w mrocznych zakamarkach polfursow'ego forum, poruszył się i zawalił, unosząc w powietrze tumany pyłu. Z pomiędzy poprzewracanych bambetli wychodzi pokryta kurzem postać, która ziewa, przeciąga się i kicha, zrzucając z siebie grubą jego warstwę i wymieniając w ten sposób bordowe futerko na siatkę czerwonych łusek..>>

Eee... czołem wiara.

Ten... ja się może - jak to się... <<skrobie się po łbie>> ...się wybiorę.
Tak.
Chyba się też wybiorę.

To ja wracam spać.

<<Smok ospale odwraca się i znów znika wśród zakurzonych sprzętów domowych, starych łachów i szkieletów, które piętrzą się w mrocznych zakamarkach polfursow'ego forum.>>


GRAJMY W LIMBO :D

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 14.06.2013 22:23:03
Smok
Anthro
Cytat z "Draco": (Link »)

GRAJMY W LIMBO :D

How low...
...can....
...you go!?
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 14.06.2013 23:05:06
River Thresher
Cytat z "Booster_Drgn": (Link »)
<<Stos zakurzonych sprzętów domowych, starych łachów i szkieletów, które piętrzą się w mrocznych zakamarkach polfursow'ego forum, poruszył się i zawalił, unosząc w powietrze tumany pyłu. Spomiędzy poprzewracanych bambetli wychodzi pokryta kurzem postać, która ziewa, przeciąga się i kicha, zrzucając z siebie grubą jego warstwę i wymieniając w ten sposób bordowe futerko na siatkę czerwonych łusek.>>

Eee... czołem wiara.

Ten... ja się może - jak to się... <<skrobie się po łbie>> ...się wybiorę.
Tak.
Chyba się też wybiorę.

To ja wracam spać.

<<Smok ospale odwraca się i znów znika wśród zakurzonych sprzętów domowych, starych łachów i szkieletów, które piętrzą się w mrocznych zakamarkach polfursow'ego forum.>>


Edit: Cosiestałosie? Moderatorzy przestali zwracać uwagę na błędy w tekście?

Będzie Kapitan Morgan! (nie bój jak znajdę przed wyjazdem to też kupię i się mochnim) ;)
"I am not economically viable."

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 22.06.2013 18:16:49
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Na 99% jadę, tak więc:
Aeth
Azumi
Blajn
Draco
Erghor
Iblis
Nico
Padfoot
Ramzes
RR
Sigrún
Jester

Leniwiec coś wspomniał o osobach do pomocy - jesli trzeba coś ze sprzętem załatwić itp, to chętnie mogę pomóc w miarę możliwości.
Jeszcze jedno: jest ktoś z okolic Gliwic kto by jechał? Ramzes ma już niestety pełne auto :P
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 23.06.2013 21:35:33
Szczur.
Anthro
Na razie to ja tego auta w ogóle nie mam :zlyk:

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 24.06.2013 0:20:57
Coś ten lemurek chyba pecha przyniósł :(

6
(+6|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 30.06.2013 17:44:31
Stardust
Człowiek
1. Aeth
2 Azumi
3. Blajn
4. Draco
5. Erghor
6. Iblis
7. Jester
8. Padfoot
9. Ramzes
10. RR
11. Sigrún
12. Nico
13. Zeld

Najprawdopodobniej będę. Jak co roku.
Jeśli chodzi o miejsce obozu. Wolałbym gdyby obóz był w innymi miejscu niż rok temu. Rozumiem, że tamto miejsce ma swoje plusy. Mój problem polega na pewnym poczuciu odcięcia od Woodstocku. Za każdym razem trzeba było schodzić i włazić po górce, przechodzić przez labirynt namiotów. Jak już się zeszło to niemal zawsze był duży ruch po bardzo wąskiej ścieżce. To wszystko zabierało dużo czasu. W moim przypadku dochodziło do dużego rozleniwienia. Na koncerty chodziłem, ale na takie casualowe łażenie traciłem ochotę. 2 lata wcześniej po prostu wychodziło się z obozu i jesteś na Woodzie. Zabawa.
Takie tam moje zdanie.

P.S. Do kucyków czuję obojętność. Niektórzy byli spoko, dużo bardzo fe. Trochę jak furry :P
Ostatnio edytowany przez Zeld dnia 30.06.2013 17:45:15
Slave to Love

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 30.06.2013 22:12:14
River Thresher
Fajnie było usytuowane jak ja byłem w 2009. Obóz powinien być gdzieś przy głównym szlaku komunikacyjnym to bardzo ułatwia poruszanie się.
Ostatnio edytowany przez Griven dnia 30.06.2013 22:13:17
"I am not economically viable."

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 1.07.2013 8:45:11
Hiena Pasiasta
Anthro
No wypadałoby ustalić jakieś miejsce tak przed woodem a nie w trakcie :D
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 1.07.2013 14:17:02
Szczuras
Anthro
A ze starego miejsca nie wyrzucili przypadkiem przez przepisy przeciwpożarowe?

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 1.07.2013 14:54:42
Wilk
Zwierzę
W starym miejscu droga przeciwpożarowa była wyznaczona tak, że przebiegałaby przez środek obozu i musiała być pusta... do czasu aż zwalą się większe tłumy i obcy nam ją zasiedlą.
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 1.07.2013 14:55:48
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 1.07.2013 15:07:44
Stardust
Człowiek
Ja wiem, że to chodziło o drogi przeciwpożarowe. Teraz skoro wiemy, że będą organizatorzy są bardziej uczuleni na tym punkcie to możemy lepiej zorganizować obóz, by nie doszło do nieprzyjemnego przesiedlania się.
Slave to Love

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 1.07.2013 15:09:45
Szczur.
Anthro
no ale jak ktos przyjedzie juz w niedziele, choc nie wiem jakie plany ma Leniwiec, to bedzie mozna chyba zajac miejsce lewo/prawo od miejsca gdzie rok temu była ta droga nie?
ja osobiscie wybieram sie w niedziele, jesli pojade samochodem to bede mial w bagazniku pare rolek taśmy ostrzegawczej, pare palików i miejsce bedzie mozna zaklepac. tak z 200-300 metrów bedzie, wiec i na ogrodzenie agregatu, i całego obozu powinno wystarczyc :lolk:

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 1.07.2013 17:15:32
anthrocat
Anthro
W zeszłym roku wyrzucono nas ze względu na pierdolca związanego z wizytą prezydenta i innej bandy krawaciarzy, a w tym roku planuję przyjazd w niedzielę.

3
(+3|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 2.07.2013 15:02:13
Smok
Anthro
Cytat z "Ramzes": (Link »)
ja osobiscie wybieram sie w niedziele, jesli pojade samochodem to bede mial w bagazniku pare rolek taśmy ostrzegawczej, pare palików i miejsce bedzie mozna zaklepac. tak z 200-300 metrów bedzie, wiec i na ogrodzenie agregatu, i całego obozu powinno wystarczyc :lolk:


To do ogółu.
Ja nie chcę być zbyt bezpośredni, ale może byście wszyscy się tak nie nastawiali na prąd z agregatu, co? Bo sytuacja faktycznie tak wygląda, że co roku cała wiara wiesza się na Leniwcu i jego przyczepie. Od kiedy pamiętam, obóz powstawał tam, gdzie stanęła owa przyczepa. Wstyd przyznać, ale większość z nas ciągnie się za Leniwcem jak smród i domyślam się, że może to być dla niego nieco frustrujące.

Gdyby na chwilę się zastanowić, to przecież Woodstock z założenia nie jest jakąś tam majówką, tylko chaotyczną, szaloną, brudną bibą. Luksusy, takie jak prąd czy bieżąca woda, nie leżą w naturze tego wydarzenia kulturowego. Brak prądu to nie koniec świata i dobrze byłoby, gdyby głównym kryterium uplasowania obozu nie był tylko agregat Leniwca.

Obóz powinien być w cichym miejscu, bo wtedy istnieje możliwość odpoczynku od ogólnej wrzawy, a w ciągu trzech dni koncertu na pewno u każdego zaistnieje taka konieczność.
Powinien być w rozsądnej odległości od toy-toy'ek, by było dość blisko dla kogoś idącego za potrzebą i dość daleko, by nie obozować w iście morowych warunkach.
Podobnie wygląda kwestia kranów z wodą - tam przez większość czasu jest ruch, ale to newralgiczne miejsce.
Osadzenie się blisko drzew dałoby naturalny cień.
Obóz obok jakiejś polnej drogi ułatwiłby komunikację.

Co roku mówi się o tym, że sensownie byłoby usytuować się gdzie indziej, niż w samym oku cyklonu i co roku temat ginie śmiercią naturalną.
Może tym razem będzie inaczej?
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 2.07.2013 16:29:13
Szczur.
Anthro
Booster, nie nastawiłem się na agregat, napisałem że taśmy ostrzegawczej mam tyle metrów, że starczy na ogrodzenie dziury z agregatem, a wokół agregatu zawsze kondensuje się futrzasty obóz, tak jak napisałeś. Osobiście, poza ładowaniem telefonu, nie pamiętam żebym korzystał z prądu. I przychylam się do apelu Zelda, żeby może faktycznie usytuować się bliżej "centrum" imprezy.

4
(+5|-1)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 2.07.2013 19:32:41
Smok
Anthro
Cytat z "Ramzes": (Link »)
Booster, nie nastawiłem się na agregat, napisałem że taśmy ostrzegawczej mam tyle metrów, że starczy na ogrodzenie dziury z agregatem, a wokół agregatu zawsze kondensuje się futrzasty obóz, tak jak napisałeś. Osobiście, poza ładowaniem telefonu, nie pamiętam żebym korzystał z prądu. I przychylam się do apelu Zelda, żeby może faktycznie usytuować się bliżej "centrum" imprezy.


Spoko. Nie kierowałem tego do ciebie, tylko zwracałem się do ogółu. Twój post tylko zwrócił mi na coś uwagę.

A co do podzielonych zdań: bliżej centrum / dalej od centrum, to rzucę taki pomysł, który można przedyskutować:




"dwa obozy"
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

5
(+5|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 2.07.2013 23:19:11
Szczur.
Anthro
ale to też nie jest wyjście, bo co jeśli część zgranej ekipy będzie chciała iść bliżej, część dalej?
wtedy któraś strona będzie przychodziła na melo do drugiej, i znów ktoś będzie nie zadowolony.
wiem że jestem w tym momencie kapitanem oczywistym, ale nie da się dogodzić wszystkim :-Pk

6
(+6|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 3.07.2013 9:30:18
Smok
Anthro
Nie no. Właśnie cały rzecz miałaby polegać na tym, że jak ktoś miałby ochotę odetchnąć, to mógłby na chwilę pójść do dalszego obozowiska. Zawsze jest ktoś, kto lubi siedzieć w miejscu (rysując, RP'ując, miziając się), podczas gdy inni drałują z miejsca na miejsce, podziwiając widoki. Ten fakt można by wykorzystać.
Ale ja sam przyznam, że nie myślę o czymś takim poważnie, bo takie rozwiązanie było by bardzo ciężkie do wprowadzenia. Dwa obozowiska wymagałyby dobrej organizacji, na którą może i by było nas stać, ale to by był już przerost formy nad treścią. Na Woodstock'u najcenniejszy jest luz.

Załączone zdjęcie nie jest moje ale ładnie pokazuje gdzie byłoby i pusto, i blisko sceny. (w miejscu napisu "Duża Scena"):
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

7
(+7|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 3.07.2013 12:00:41
żbik
Anthro
Wybaczcie, nie chcę się jeszcze wpisywac na listę bo nie wiem na 100% czy sie zjawię, jak już to dopiero w czwartek. I pytanie/prośba jak co roku: kto zechce przygarnąć mała wilczyce pod namiot? : D Nie zabiore dużo miejsca, obiecuję, że nie bedę marudzić i w zamian moge cuś narysować x3.

Co do umiejscowienia obozu, mi sie zawsze podobało to miejsce w centrum. To w zeszlym roku było za daleko. Woodstock to zawsze bród, kurz i hałas, kilka dni mozna to przetrzymać, a po to zeby odetchnąć zawsze można sie przejść do lasu.
"If every porkchop were perfect, we wouldn't have hotdogs"

9
(+9|-0)
Re: Furstock 2013
Wysłano: 3.07.2013 22:41:53
anthrocat
Anthro
W tym roku obóz powinien być na lokacji z przed 2 lat,no chyba że znajdę lepsze miejsce.
Cytat z "Bluari": (Link »)
pytanie/prośba jak co roku: kto zechce przygarnąć mała wilczyce pod namiot? : D Nie zabiore dużo miejsca, obiecuję, że nie bedę marudzić i w zamian moge cuś narysować x3.

Ja tam nie widzę problemu, ale czy Qń się zgodzi ?.?

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane