Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12345>>


8
(+19|-11)
Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 13:17:10
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Mowa o tym:

http://www.flayrah.com/50...um-admin-lemurr

Chciałbym sprostować kilka kłamstw zawartych w tym tekście:

Cytat:
Now it's blending. I mean, only the oldest members of the fandom are fighting with each other. It's not fighting but rather arguing.


Jedynymi 'walczącymi' są osoby, które wciąż nie potrafią pozbyć się wyimaginowanych żali. Nowi użytkownicy wiedzą o tych 'kłótniach' wyłącznie od tych co mają żal.

Cytat:
Lemurr: I don't really think so. There is, you know, a healthy competition between those who want to be better. Some of the organizers of Futerkon are a little bit jealous because we get furries from so many countries while they get only Polish furries.


Jest to delikatnie mówiąc kłamstwo. To uczestnicy wyrazili chęć kontynuowania formy Futerkonu/Futrzakonu jako konwentu lokalnego - Polskiego. Nikt nie jest zazdrosny.

Cytat:
Also we get way, way more fursuiters than Futerkon does. Futerkon is rather new. From the beginning there were rumors that they did not like fursuiters and that they were closed groups organized by the biggest forums. Then the organizers decided to rename the convention. They are trying to make it better, but most people don't really believe that.


Kolejne kłamstwo. Zmiana nazwy nie oznacza, że jest to nowy konwent. Jest to bezpośrednia kontynuacja i nadciąga 6 edycja. Owszem, w porównaniu do CesFura jest zdecydowanie nowszym konwentem.

Cytat:
Also we get way, way more fursuiters than Futerkon does. Futerkon is rather new. From the beginning there were rumors that they did not like fursuiters and that they were closed groups organized by the biggest forums. Then the organizers decided to rename the convention. They are trying to make it better, but most people don't really believe that.


Ta sprawa dotyka mnie osobiście gdyż powtarza rozpuszczaną przez Kudłatego plotę jakobym nie lubił fursuiterów. Ile razy mam powtarzać, że chodziło tylko o to, że i bez fursuiterów można zrobić konwent furry (była to odpowiedź na zarzut Kudłatego, że konwent jest zbyt mało 'furry).

Organizatorzy zmienili nazwę poprzez zarzuty o własność nazwy (która nota bene została wybrana na zamkniętym forum organizatorów i nie miała jedynego twórcy). Kto i w co nie wierzy? Niektórzy fursuiterzy którzy mają problem z tym, że nie są przyjmowani z honorami na czerwonym dywanie?




Podsumowując. Jestem ogromnie zawiedziony treścią tego wywiadu. Powtarza on krzywdzące plotki i stwierdzenia, ba powiedziałbym, że rozdrapuje dawno zapomniane animozje. Bardzo mi przykro z powodu kłamstw jakie w nim napisano.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

7
(+7|-0)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 13:44:54
Koza
Anthro
PERMABAN
niewiedziałem, że konwenty to taki poważny biznes ;o

9
(+15|-6)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:01:03
Lateksowy książe
Anthro
Wywiad oparty o powtarzanie z dupy wyjętych ploteczek Kudłatego.
Gratuluję niesamowitej stronniczości tego "wywiadu" :P

Cóż, myślałem że Pablo jest inny ale jednak okazuje się kolejnym pachołkiem Kudła. Spoiler: powiedział dawny pachołek

PS. dziękuję za minusiki, dobrze wiedzieć że prawda boli w dupcię :D
Ostatnio edytowany przez Szczurex dnia 11.06.2013 14:26:46

7
(+9|-2)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:12:48
Klacz huculska
czytałam to i także zwróciłam na to uwagę, Pablo pojechał po bandzie... wcale tak nie było i jeszcze puszczasz durnotę w świat :>

3
(+4|-1)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:32:31
Anthro
A później się dziwić że nikt nie chce się godzić.

Ale wywiad ogólnie wydał mi się raczej pozytywny
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:33:19
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)

Podsumowując. Jestem ogromnie zawiedziony treścią tego wywiadu. Powtarza on krzywdzące plotki i stwierdzenia, ba powiedziałbym, że rozdrapuje dawno zapomniane animozje. Bardzo mi przykro z powodu kłamstw jakie w nim napisano.


Niestety, dużo starych futer wciąż się kręci to tu, to tam i uważają że stan który widzieli tutaj X lat temu jest nadal aktualny.

Cytat z "Inu": (Link »)
A później się dziwić że nikt nie chce się godzić.

Ale wywiad ogólnie wydał mi się raczej pozytywny


Pozytywny dla jednej strony, szkoda że imho mocno subiektywny.
Ostatnio edytowany przez Szczurex dnia 11.06.2013 14:35:43

4
(+6|-2)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:37:09
Hiena
Zwierzę
Zaraz rozpęta się burza, która nikomu nie jest już potrzebna. Dajcie już spokój, naprawdę : )

1
(+11|-10)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:40:09
Cytat z "Ryan": (Link »)
Kolejne kłamstwo. Zmiana nazwy nie oznacza, że jest to nowy konwent. Jest to bezpośrednia kontynuacja i nadciąga 6 edycja. Owszem, w porównaniu do CesFura jest zdecydowanie nowszym konwentem.


http://en.wikifur.com/wiki/Futerkon
Ostatnio od 2012 roku, tak jest w wiki:

Cytat:
Futerkon is considered to be the Polish national furry convention, replacing Futrzakon

Zamienia - czyli stary się skończył, na jego miejsce przyszedł nowy. W sumie taki był chyba plan? Zryć i zrobić wszystko od nowa? Powiedziałem tak, jak napisaliście oficjalnie, więc to teraz Ty Ryan zmieniasz zdanie, albo wciąż nikt nic tam nie wie :P


Tylko do tego w sumie na razie mam jakieś zastrzeżenia. Co do fursuiterów - mam wyjebane, a ploteczki nikomu nie zaszkodzą. Ale z drugiej strony to takie ekscytujące :-ojjk:

2
(+3|-1)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:41:53
Anthro
Cytat z "Szczurex": (Link »)

Pozytywny dla jednej strony, szkoda że imho mocno subiektywny.


Zawsze tak jest. W sensie jeśli ktoś by zgraną mnie na wywiad to tez pewnie bym stanęła po stronie polfursa a nie futrzaków. Zawsze się staje po jakiejś stronie chociaż zawsze staramy się wierzyć że jesteśmy bezstronni :-)k
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

6
(+6|-0)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:46:35
Kangur
Anthro
Cytat z "Inu": (Link »)

Zawsze tak jest. W sensie jeśli ktoś by zgraną mnie na wywiad to tez pewnie bym stanęła po stronie polfursa a nie futrzaków. Zawsze się staje po jakiejś stronie chociaż zawsze staramy się wierzyć że jesteśmy bezstronni :-)k


Jest roznica pomiedzy normalnym subiektywizmem, a tekstami typu "Oni nam zazdroszcza bo jestesmy fajniejsi" :I

4
(+7|-3)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:47:39
Angora Turecka
Anthro
Przeczytałem, ale Pablo masz ogromną krechę. Tak się nie robi, jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś apropo sierpniowego konwentu to proszę odezwij się do jednego z organizatorów który zapewni Ci szczegółową odpowiedź odnośnie genezy i podstawowych założeń. Uważam że ten wywiad w dużej mierze zaszkodzi a nie pomoże. Gratuluję.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

1
(+6|-5)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:48:34
Anthro
źle dobrał słowa i robicie z igły widły
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

2
(+5|-3)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:55:25
Kangur
Anthro
Cytat z "Inu": (Link »)
źle dobrał słowa i robicie z igły widły


Czy ja wiem? To psucie reputacji konwentu.

3
(+5|-2)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 14:58:00
Smok
Zmiennokształtny
Chyba nie było jeszcze wywiadu, odnośnie fandomu, który nie wywołałby jakiejś burzy wśród użytkowników.
Rozumiałbym, jeśli w grę wchodziło coś poważnego (duże piniendze, światowa kariera itp. )

Czy chodzi o prestiż i honor ? Serio, da się ten spór jakoś wytłumaczyć ?
Jeśli męczą was plotki, to może wydajcie jakąś oficjalną wersję wydarzeń, która odda stan rzeczy.

-5
(+3|-8)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:03:30
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Poseł Górski czy Lepper też źle dobierali slowa. Zachodni dziennikarze też źle dobierali słowa w niektórych artykułach.

Ja tu nie widzę źle dobranych słów a albo celowe przeinaczanie faktów albo ignorancję. W dodatku mowa o rzeczach które łatwo zweryfikować.

Oczekuje od ciebie Pablo przeprosin za powtarzanie plotek o mojej niechęci do fursuitow.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

5
(+10|-5)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:08:56
PERMABAN
Chodzi o to, że już każdy miał wyjebane, po czym wyjeżdża Pablo z plotkami i kłamstwami, robiąc z siebie worldwide celebrity, z forga najlepsze forum świata, a z PF kółeczko ksenofobów i zamkniętą grupę "starych wyjadaczy".
Wywiad o gównie, reprezentujący typową mentalność futrzaków dzieci-debili (a ile lemurków jest w Polsce? ojej w Rosji chyba żadnego), w dodatku na jakimś, wydaje mi się, niszowym serwisie, ALE! po co pisać jakie to dramy są nudne i w ogóle, po czym rozmyślnie rozpoczynać burzę poprzez szkalowanie nas?

2
(+5|-3)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:13:19
Tygrys biały
Anthro
Nikt Pabla nie wybierał na reprezentanta polskich futrzaków, dlatego ten wywiad nie może być określony oficjalnym opisem polskiego fandomu furry.
Ergo, cut the crap, powiedział to ze swojej perspektywy i nie ma się co nad tym rozwodzić.

-3
(+1|-4)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:14:48
Lateksowy książe
Anthro
Wniosek z tematu póki co:
"Rozpowiadanie fałszywych plotek jest totalnie OK!"
Ostatnio edytowany przez Szczurex dnia 11.06.2013 15:15:05

8
(+10|-2)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:29:25
Hiena Pasiasta
Anthro


No to niech Pablo dostanie 100 razy końskim kiepem w dupę bez masła, teraz już nic tego nie zmieni. Bzdury poszły, a wiadomo, że sprostowań nikt nie czyta.

Każcie mu każdemu poszkodowanemu postawić browar i będzie kwita.
Spina teraz absolutnie nic nie da.


Dont worry, be happy
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

7
(+7|-0)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:31:19
Koza
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Jester": (Link »)
Chyba nie było jeszcze wywiadu, odnośnie fandomu, który nie wywołałby jakiejś burzy wśród użytkowników.
Rozumiałbym, jeśli w grę wchodziło coś poważnego (duże piniendze, światowa kariera itp. )

Czy chodzi o prestiż i honor ? Serio, da się ten spór jakoś wytłumaczyć ?
Jeśli męczą was plotki, to może wydajcie jakąś oficjalną wersję wydarzeń, która odda stan rzeczy.

o to to, nie wiem czy to tu już taka tradycja, ale po co kłócić się oto że ktoś gdzieś komuś coś powiedział, co to zmieni? konwenty są non-profit, więc nawet jak ktoś z zagranicy nie przyjedzie to co? jego
strata. a z tego co zaobserwowałem to tu większość userbase psioczy na siebie nawzajem, to co z tego, że pablo wyraził swoje zdanie? jak chcecie żeby was inaczej ostrzegali to skończcie z tym gownem, bo sami robicie sobie anty reklamę

-7
(+4|-11)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:31:26
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro


a tak serio:
Pablo przesada trochę. Widać w tym wywiadzie dużą stronniczość i (w pewnym sensie) zadzieranie nosa. Weź wyluzuj. Po co stare rany drapać?
Ryan - też przesadzasz poniekąd. Nie zmienisz kogoś dopóki ta osoba nie zechce się zmienić. Rozumiem powód do gniewu, ale posłuchaj byłego pieniacza i wzrusz ramionami.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 11.06.2013 15:32:48
FABRICATI DIEM PVNC"

3
(+7|-4)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:31:35
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Marcan": (Link »)
Nikt Pabla nie wybierał na reprezentanta polskich futrzaków, dlatego ten wywiad nie może być określony oficjalnym opisem polskiego fandomu furry.
Ergo, cut the crap, powiedział to ze swojej perspektywy i nie ma się co nad tym rozwodzić.


W tekście wyraźnie mówi z perspektywy administratora oraz organizatora. Pełniąc takie funkcje wypowiadając się w takiej a nie innej roli nie ma miejsca na prywatne zdanie.

Sprawa przynajmniej w jednym aspekcie dotyczy mnie osobiście i jeśli ktoś ma wyjebane to jego sprawa. Ja nie mam wyjebane bo juz zbyt wiele razy prywatnie prostowalem te rzeczy że teraz, skoro mam okazję chce to zrobić publicznie.


Nigdy nie powiedziałem prywatnie bądź publicznie będąc organizatorem futrzakonu, że nie lubię lub nie toleruje fursuitow. Nigdy też nie odnosilem sie do samej idei fursuitingu negatywnie. Ponadto nie życzę sobie oczerniania w ten sposób imprezy, w która wlozylem masę pracy i nerwów. Proszę też, żeby jeśli juz ktoś ma uzasadnione zarzuty o mój stosunek do fursuitow niech kieruje je so mnie, a nie w kierunku imprezy której nie organizuje od 4 lat, a której organizatorzy stają na głowie aby konwent był neutralny i otwarty dla każdego.


Dla mnie EOT. Pileczka po stronie pablo.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 11.06.2013 15:36:19
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

3
(+5|-2)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:35:01
Tygrys biały
Anthro
Zjada was Wasze ego :P Ciekawe czy na temat jakiejkolwiek innej grupy też byście powiedzieli samą prawdę

EDIT
Ryan oczywiście ma rację i go popieram, jeżeli kogoś dotyczy to prywatnie to faktycznie niefajnie wyszło. Proponuję by osoby które będą zaproszone na wywiady bardzo poważnie się zastanowiły nad opowiadaniem historii i ustaliły wersję oficjalną.
Ostatnio edytowany przez Marcan dnia 11.06.2013 15:40:54

0
(+4|-4)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:39:25
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Ara": (Link »)
Chodzi o to, że już każdy miał wyjebane(...)

Jakby każdy miał wyjebane, to nie byłoby tego tematu
...i takiej ilości postów w temacie.

1
(+6|-5)
Re: Sprostowanie wywiadu z Lemurem
Wysłano: 11.06.2013 15:42:08
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Burza w szklance wody. Za dwa dni temat umrze, a za tydzień 90% userów nie będzie o nim pamiętać.

Zgadzam się z Marcanem, to jest kłótnia samczyków z dużym ego o to, kto mentalnie "będzie na górze".
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

 Aby pisać należy być zalogowanym
12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane