Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


4
(+4|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 10:40:24
Smok Serwisowy
bardzo mi się podobało i chciałbym dodać, że podobało by mi się jeszcze bardziej gdyby rywalizacja w grach terenowych odbywała się między domkami jak w ubiegłych latach <3 (czy nawet większymi zespołami) .

osobiście żadnych kup nie widziałem i bardzo mi się podobała aukcja (ponieważ zazwyczaj jest zwyczajnie za długa co troszkę męczy) - w tym roku była akuratna :)
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

4
(+4|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 10:43:14
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Edi": (Link »)
bardzo mi się podobało i chciałbym dodać, że podobało by mi się jeszcze bardziej gdyby rywalizacja w grach terenowych odbywała się między domkami jak w ubiegłych latach <3 (czy nawet większymi zespołami) .

osobiście żadnych kup nie widziałem i bardzo mi się podobała aukcja (ponieważ zazwyczaj jest zwyczajnie za długa co troszkę męczy) - w tym roku była akuratna :)


Edziu, nie ten temat, tu sramy żarem :P

Generalnie i tak znając życie jak co roku będzie ankieta gdzie każdy będzie mógł wpisać swoje uwagi co do organizacji, punktów programu etc. Ten temat ma wartość merytoryczną tematu o gejach na forum frondy ;]
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 13.08.2013 10:52:27
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 11:01:57
Klacz huculska
To ja mówiłam o kupach i mówiłam też o tym Kyubiemu, który olewatorsko powiedział w powietrze "niech właściciele sprzątają po psach"... nie wiem, może potem była jakaś pogadanka.

Ja zawszę miałam przy sobie smycz z pudełkiem na worki. Chociaż ja miałam ułatwione zadanie, Tajga po prostu zazwyczaj się załatwia w jednym miejscu. Przyznaje się do jednej kupy pod siatką, której zwyczajnie nie mogłam odnaleźć w wysokiej trawie...

Dla niektórych widze to nie problem, ale jakby wdepnęli to byłby lament. Poza tym ktoś ten ośrodek sprząta i jak będą natrafiać na kupy między domkami to za rok może będzie zakaz brania psów. A ja lubię jeździć z psem.

13
(+13|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 11:24:44
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Edi": (Link »)
bardzo mi się podobało i chciałbym dodać, że podobało by mi się jeszcze bardziej gdyby rywalizacja w grach terenowych odbywała się między domkami jak w ubiegłych latach <3 (czy nawet większymi zespołami) .


Egzakli. To najbardziej w tym roku przeszkadzało, nie wyczerpaliśmy możliwości wątku fabularnego. Ja wiem, że to częściowo przez to, że był PIEKARNIK i nikomu się nie chciało, no ale. Wolę jednak rywalizację domkami + frakcje. Frakcje sztucznie bo sztucznie ale podsycały rywalizację.

Argument "mam gorzej bo mam w domku same ♥♥♥♥♥" nie przemawia do mnie jako argument przeciw.

Co do aukcji, ja (siedząc z tyłu) odniosłam wrażenie, że chodzi jednak o finanse, a nie o ilość fantów. Sama miałam pusty portfel :-ojjk: . Niemniej, aukcja musi zostać jako żelazny punkt programu. Zawsze cośtam się uzbiera.

Do tego poproszę w przyszłym roku o:
- ZDJĘCIE W STROJACH (przy ognisku/chwilę wcześniej, zaznaczone w konbooku) zanim zdążymy je zeszmacić
- dodatkowy dzień chilloutu (opcjonalny)
- nieobecność Dealers Den, zamiast tego wszystko na aukcję z procentem!
- tablicę "ogłoszeń" na domku organizatorów. Moglibyście tam na bieżąco wpisywać zmiany godzinowe programu (nikt do końca nie wiedział, kiedy było zdjęcie grupowe), rysownicy mogliby przyklejać ogłoszenia o komiszonach (jak za lat dawnych) itp.
- powrót rywalizacji domkami i frakcji

Archievementy:
- super pomysł!
- proponujemy opatrzyć je tytułami (nie jednoznacznie, ale jednak byłoby się łatwiej domyślić)
- więcej osób rozdających archievementy (Lester rozdawał za melo, czemu nie porozdzielać ich pomiędzy innych użytkowników?)

Last, but not least: GDZIE BYŁA FLAGA?! >:[
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 13.08.2013 12:09:01
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

5
(+5|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 16:11:14
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ja tam kup nie widziałem, może któryś z lapsów klęknął w kupie jak szykował się do roboty... gdzieś za domkami pod siatką :D

3
(+4|-1)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 16:38:19
Cytat z "Q-nik": (Link »)
To ja mówiłam o kupach i mówiłam też o tym Kyubiemu, który olewatorsko powiedział w powietrze "niech właściciele sprzątają po psach"... nie wiem, może potem była jakaś pogadanka.


Olewatorsko????

Cóż za daleko wychodzące wnioski. Dzięki. Serdeczne.

Następnym razem nie będzie zwierząt i po problemie.

1. Aukcja, ok prowadzący może się rozbierać za każde 500 uzbierane - why not.
2. Zamiast DD procent na aukcji - brzmi dobrze.
3. Frakcje, flagi, rywalizacja oraz motyw przewodni - po części w tym roku nie wypalilo bo skala przedsiewziecia byla bardzo duza a dwa, nikt nie chcial sluchac przy ognisku co mamy do powiedzienia ;)

BTW. dlaczego konstruktywne uwagi są w sraniu zarem? XD
Ostatnio edytowany przez Kyubi dnia 13.08.2013 16:41:56
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 16:42:13
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Będą, sprawę załatwi się "polubownie" i będą ; P

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 16:43:13
Nie nie będą. Mam dość stawania na głowie a potem bycie ocenianym w taki a nie inny sposób :)
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 16:49:40
Cytat z "Kyubi": (Link »)
Nie nie będą. Mam dość stawania na głowie a potem bycie ocenianym w taki a nie inny sposób :)


Uroki bycia orgiem xd

Ja mam jedyny ból dupy do orgów o to, że można było kupić jedną-dwie turystyczne kuchenki gazowe do wspólnego użytku ._.
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 13.08.2013 16:50:16

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 16:55:04
Jaguar
Człowiek
@Pablo, ale kawa z grila zła nie była :P

7
(+7|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:00:50
Cytat z "Pablo": (Link »)
Cytat z "Kyubi": (Link »)
Nie nie będą. Mam dość stawania na głowie a potem bycie ocenianym w taki a nie inny sposób :)


Uroki bycia orgiem xd

Ja mam jedyny ból dupy do orgów o to, że można było kupić jedną-dwie turystyczne kuchenki gazowe do wspólnego użytku ._.


No co Ty powiesz ;) ja poznałem uroki bycia orgiem gdy Ty miałeś 12 lat i do podstawówki chodziłeś :D

A ból dupy możesz mieć :) - urok bycia uczestnikiem!
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+1|-1)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:09:58
Cytat z "Kyubi": (Link »)
A ból dupy możesz mieć :) - urok bycia uczestnikiem!

No w końcu to temat o żarze z dupy, tak? :P

Cytat z "Hind": (Link »)
@Pablo, ale kawa z grila zła nie była :P

Pewnie że nie, ale potem musiałem garnki szorować xd

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:20:58
Klacz huculska
Kyubi - cóż, tak zapamiętałam chwilę kiedy Ci o tym mówiłam (nie liczyłam na miłą pogawędkę przy kawce, bo pewnie miałeś co innego na głowie). I nie wiem czy jest to warte tego żeby się AŻ tak się unosić. Prawie jak ktoś kto kiedyś organizował konwent... :rollk:

Ale skoro dla innych nie jest to problem to ok.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:33:51
Qnik. Zar z dupy z odrobina unoszenia powinien byc. Gdybym powiedzial ze wysluchalem przyjalem do wiadomosci oraz potem rozmawialem o tym to nie bylo by funu.

tylko zaskoczylo mnie stwierdzenie ze olewczo ;) odpowiedzialem :3

tyle emocji z powodu kup ktorych malo kto widzial! \o/ choc raz myslalem ze sam wdepnalem. Okazalo sie jednak ze to kielbaska byla... a moglbym wdepnac. Podobno to przynosi szczescie!
Ostatnio edytowany przez Kyubi dnia 13.08.2013 17:36:12
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:36:42
Klacz huculska
Tak to odebrałam.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:39:22
Zwarz ze jak o tym mi mowilas bylem w drodze ... gdzies. Next time sugeruje uwage zwracac konkretnym wlascicielom psow to bedzie mialo lepsza skutecznosc. A dopiero jak to nie zadziala to uderzac do mnie :)

A odebrac moglas bo mozliwe ze aktualnie na glowie mialem brak pradu i obsowajacy sie program i chec go ratowania a nie akurat kupy psie :3
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

3
(+3|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:43:39
Wilk
Anthro
Cytat z "Kyubi": (Link »)
raz myslalem ze sam wdepnalem. Okazalo sie jednak ze to kielbaska byla...

Kiełbasa w trawie? A to dziwne, myslałem że wszystkie powpadały do ognia.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

1
(+2|-1)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:46:27
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Cytat z "Kyubi": (Link »)
raz myslalem ze sam wdepnalem. Okazalo sie jednak ze to kielbaska byla...

Kiełbasa w trawie? A to dziwne, myslałem że wszystkie powpadały do ognia.

Ktoś źle zrozumiał achievementa :-Dk
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:46:28
Byly w okolicy ogniska a druga strefa to okolice melo u Lestera.
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:46:58
Klacz huculska
Ja w ogóle nie chciałam tego tematu tu poruszać, bo Ci o tym mówiłam na żywo i skoro temat nie miał oddźwięku to uznałam sprawę za zamkniętą.

WH napisał posta, po czym Ryan zaczął jęczeć to napisałam, że to ja to mówiłam. Mogłam udać, że to nie ja i schować głowę pod dywan... bo teraz jestem zła i okropna bo śmiałam zwrócić uwagę na kupy! Przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 17:48:35
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Ojtam, wcale nie o to chodzi ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 13.08.2013 18:12:06
Ależ ja nic nie mówię, że jesteś zła i okropna Qnik! Wręcz nie śmiem tak nawet myśleć :)
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 14.08.2013 17:56:46
Tygrys biały
Anthro
Cytat z "tanuki": (Link »)
Cytat z "Edi": (Link »)
bardzo mi się podobało i chciałbym dodać, że podobało by mi się jeszcze bardziej gdyby rywalizacja w grach terenowych odbywała się między domkami jak w ubiegłych latach <3 (czy nawet większymi zespołami) .


Egzakli. To najbardziej w tym roku przeszkadzało, nie wyczerpaliśmy możliwości wątku fabularnego. Ja wiem, że to częściowo przez to, że był PIEKARNIK i nikomu się nie chciało, no ale. Wolę jednak rywalizację domkami + frakcje. Frakcje sztucznie bo sztucznie ale podsycały rywalizację.

W ostatni dzień na grę fabularną przyszło SIEDEM osób, podczas gdy minimalna sensowna ilość to było OSIEM by zrobić przynajmniej dwie drużyny. A szkoda, bo mogła to być dosyć widowiskowa zabawa 8-)k

5
(+5|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 14.08.2013 18:44:15
Tygrys perski
Anthro
Proponuję na przyszły rok zorganizować megafon, coby bez zdzierania gardła organizatorzy mogli przekrzyczeć wszystkie lapsy, które nie chciały słuchać co mają do nich do powiedzenia. Serio, zachowanie uczestników było karygodne pod tym względem.
"chcemy loda..."

5
(+5|-0)
Re: Futerkon 2013 - sranie żarem
Wysłano: 14.08.2013 19:06:18
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Hufnaar": (Link »)
Proponuję na przyszły rok zorganizować megafon, coby bez zdzierania gardła organizatorzy mogli przekrzyczeć wszystkie lapsy, które nie chciały słuchać co mają do nich do powiedzenia. Serio, zachowanie uczestników było karygodne pod tym względem.


Moja propozycja to obroże z paralizatorem xD
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane