Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...89101112131415>>


-2
(+0|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 15:43:31
Lew
Anthro
Pokazcie mi 15-17 latkow, ktorzy w ogole nie sa zainteresowani seksem czy latwym "zaliczeniem" gdy tylko nadejdzie okazja :P

Nie, znaczy nie, zelazna zasada i koniec tematu. Ktos jest nachalny - wyjazd z imprezy. Ale jak obydwie strony sie zgadzaja i sa szczesliwe to co komu do tego by odgrywac role zbawcy ludzkosci i obroncy moralnosci.
I to nie jest tak, ze przekrocza magiczna bariere 18 lat i nagle wszystko stanie sie jasne i sie uspokoi.
Beda chcieli seksu to go i tak dostana, czy na konwencie czy gdziekolwiek.

Poza tym jak ktos woli latwa i szybka zdobycz to jego sprawa, osobiscie wole sie troche napracowac bo nagroda wtedy lepsza ;)

I mlodosc jest od popelniania bledow - kazdy z nas je popelnial, pokolenie naszych rodzicow tez i tak dalej, ale jakos strasznie ich nie skreca z tego powodu, ze ich rowiesnicy czy mlodsi sie dmuchali :P

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 15:51:39
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Ares": (Link »)
Pokazcie mi 15-17 latkow, ktorzy w ogole nie sa zainteresowani seksem czy latwym "zaliczeniem" gdy tylko nadejdzie okazja :P

byłeś kiedy kolwiek na konwecie furry ?

Cytat z "Ares": (Link »)
Nie, znaczy nie, zelazna zasada i koniec tematu. Ktos jest nachalny - wyjazd z imprezy. Ale jak obydwie strony sie zgadzaja i sa szczesliwe to co komu do tego by odgrywac role zbawcy ludzkosci i obroncy moralnosci.
I to nie jest tak, ze przekrocza magiczna bariere 18 lat i nagle wszystko stanie sie jasne i sie uspokoi.
Beda chcieli seksu to go i tak dostana, czy na konwencie czy gdziekolwiek.



tego zjawiska też nigdy nie widziałam - z pijanym się nie dyskutuje - "wychodzisz albo sam cię wyprowadzę"
"obmacujcie się w swoim pokoju a nie miejscu publicznym bo zadzwonię po twoją matkę" <- takie traktowanie popieram... przez wiele lat chcieli załatwić ten problem "UGODOWO" żeby obie strony były zadowolone ale to nie działa, teraz trzeba stanowczo i raz a porządnie żeby im to wbić do tych nieletnich gimbazyjnych główek

0
(+1|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 16:02:29
Lew
Anthro
Cytat z "Kocur": (Link »)
byłeś kiedy kolwiek na konwecie furry ?

Tak na 18+ oraz na imprezach furry 16+, no ale prawo tutaj takie, ze musza wszyscy byc na konwentach 18+ z racji alkocholu itd - oszczedza organizatorom problemow


Cytat z "Kocur": (Link »)

tego zjawiska też nigdy nie widziałam - z pijanym się nie dyskutuje - "wychodzisz albo sam cię wyprowadzę"
"obmacujcie się w swoim pokoju a nie miejscu publicznym bo zadzwonię po twoją matkę" <- takie traktowanie popieram... przez wiele lat chcieli załatwić ten problem "UGODOWO" żeby obie strony były zadowolone ale to nie działa, teraz trzeba stanowczo i raz a porządnie żeby im to wbić do tych nieletnich gimbazyjnych główek


Zaraz z pijanym, znam takich co na trzezwo potrafia byc koszmarem ale od tego jest ochrona konwentu.
A straszenie matka, ojcem, pasem... no prosze, to nie jest zadne zalatwienie sprawy.
Wiek przyzwalajacy na seks w Polsce? 15+ wiec nikomu nic do tego. Jesli organizator na to pozwala, jego kwestia, prawo nie jest lamane a w regulaminie tez nie ma zadnej wzmianki o tym. Bedzie zmieniony regulamin - mozna wywalac na pysk. Organizator nic z tym nie zrobi a dalej sie nie podoba jak jest wszystko prowadzone - zmienic impreze, simple.
Ostatnio edytowany przez Ares dnia 28.05.2014 16:06:52

17
(+17|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 16:15:09
Kangur
Anthro
Cytat z "Ares": (Link »)
Pokazcie mi 15-17 latkow, ktorzy w ogole nie sa zainteresowani seksem czy latwym "zaliczeniem" gdy tylko nadejdzie okazja :P



Wiem że w dzisiejszych czasach to wstrząsające, ale są nastolatkowie którzy mają wyższe priorytety od "zaliczenia" :P

6
(+6|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 17:15:54
Hiena Pasiasta
Anthro
Ja nie wiem w ktorym miejscu uczą ze obciąganie druta na hejnał dodaje Ci przyjaciół. Ew ja coś w mojej edukacji ominąłem w takim razie. Pomijam juz kwestie zdrowego rozsądku, ze to przeciez poprzedniego dnia było w czyjejs dupie.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 17:57:55
Trickster
Anthro
Czytanie niektórych co bardziej opisowych postów w tym temacie skłania mnie do ponownej oceny mojej orientacji seksualnej. Hmm.

25
(+25|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 18:03:56
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Ares": (Link »)
Pokazcie mi 15-17 latkow, ktorzy w ogole nie sa zainteresowani seksem czy latwym "zaliczeniem" gdy tylko nadejdzie okazja :P

Nie, znaczy nie, zelazna zasada i koniec tematu. Ktos jest nachalny - wyjazd z imprezy. Ale jak obydwie strony sie zgadzaja i sa szczesliwe to co komu do tego by odgrywac role zbawcy ludzkosci i obroncy moralnosci.
I to nie jest tak, ze przekrocza magiczna bariere 18 lat i nagle wszystko stanie sie jasne i sie uspokoi.
Beda chcieli seksu to go i tak dostana, czy na konwencie czy gdziekolwiek.

Poza tym jak ktos woli latwa i szybka zdobycz to jego sprawa, osobiscie wole sie troche napracowac bo nagroda wtedy lepsza ;)

I mlodosc jest od popelniania bledow - kazdy z nas je popelnial, pokolenie naszych rodzicow tez i tak dalej, ale jakos strasznie ich nie skreca z tego powodu, ze ich rowiesnicy czy mlodsi sie dmuchali :P

Troche nie rozumiesz o co chodzi, wyjaśnię więc łopatologicznie.
Ten fandom przyciąga jak magnes jednostki słabe psychicznie, niedostosowane do życia w społeczeństwie i często pierdołowate. Taki człowiek który dorasta, jest zagubiony i potrzebuje kontaktu i zrozumienia, pewnie ma też problemy w rodzinie, ogólnie rzecz biorąc "nikt go nie rozumie" Znajduje fandom gdzie wszyscy są przyjacielsko do niego nastawieni nie ważne co zrobi albo napisze, nieważna jakim raszplem by nie był, ktoś napisze pod zdjęciem, że ma przyjazną/słodką/uroczą mordkę. Wiadomo też, że trafi na yiffarty gdzie w 80% jest przedstawiony seks gejowski, bardzo często w krótkich komiksach, spotykamy fabułę gdzie mały zagubiony piesek spotyka umięśnionego wilka który pomaga mu w trudnej sytuacji, fabuły może być mniej albo więcej ale kończy się to zawsze podbijaniem czekoladowej twierdzy tego mniejszego... i żyli długo i szczęśliwie.
Wracamy do naszego małego, zagubionego świeżaka. Poznaje on kilka osób, które z reguły są przyjacielskie bo po prostu są... ale jedna osoba spoufala się troche bardziej niż inne i tu się zaczyna, młody czując większą więź z takim osobnikiem jest gotowy na coraz więcej, myśli, że wzorem postaci z komiksów i obrazków w końcu znalazł swoją bratnią duszę. Prędzej czy później dochodzi do rozerwania cynamonowego pierścienia i.... nic więcej. Młodzik zostaje z bólem zaczynającym się w jego malutkiej dziurce miłości i ciągnie się do pękniętego serduszka.
Jedyne co potępiamy w tym temacie to Analne Piractwo. Wiadomo, że jeśli znajdzie się jakiś młodociany pożeracz kutasów to nic go nie odwiedzie od tego żeby zapraszał do swojej świątyni pielgrzymki zakapturzonych mnichów. Ale problemem są grasujący w tej społeczności Butt Pirates którzy zdobywają, podbijają, plądrują i zostawiają



Cytat z "Mort": (Link »)
Czytanie niektórych co bardziej opisowych postów w tym temacie skłania mnie do ponownej oceny mojej orientacji seksualnej. Hmm.

Post idealnie pasujący do avatara XD
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 28.05.2014 18:09:48

6
(+6|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 18:37:17
bajobongo
Zmiennokształtny
Czyli wszystko sprowadza się do "campsite rule", z definicji Dana Savage'a (wieloletniego autora kolumny o poradach seksualnych i związkowych): "In a relationship with a large age and/or experience gap, the older partner/more experienced partner has the responsibility to leave the younger/less experienced partner in at least as good a state (emotionally and physically) as before the relationship. The campsite rule includes things like leaving the younger/less experienced partner with no STDs, no unwanted pregnancies, and not overburdening them with emotional and sexual baggage.". (Zakładam, że większość towarzystwa sprecha po angielsku. :P )
Once is an accident
Twice is coincidence
But three times, begs the question

4
(+5|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 20:25:55
PERMABAN
Dlaczego najwięcej do powiedzenia ma jakiś Ares, którego nikt nie zna i który nawet nie jeździ na konwenty, tylko ogląda filmiki z usa? Nie czaje bazy.

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 21:16:14
Hiena Pasiasta
Anthro
Mam zbyt obrazową wyobraźnie na używanie przy mnie termninów typu "Butt pirates", juz zobaczylem grupe ludzi pływających statkiem w kształcie łóżka i trzymających tyłki w skrzyniach. A z resztą to:



Jezu jak ja nienawidze wciskac zamiast podlad to wyślij. Vethu ma racje, ale tez nijak nie ma na to lekarstwa poza wyeliminowaniem zachowan u pirata, bo o ile nie jest to tendencja u większosci osob tak chyba da sie to łopatologicznie wyłożyć jednej, dwóm osobmom ktora ma wiecej odbitych tylkow na boku auta niż ustawa przewiduje.

Dla mnie cala sytuacja zachodzi juz na pewne poziomy które zalatują mi w ogole surrealizmem.
Ostatnio edytowany przez Nico dnia 28.05.2014 21:22:38
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+1|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 2:42:35
Lew
Cytat z "Beowulf": (Link »)
Pomijajac kwestie szacunku do siebie i bezpieczenstwa trzeba byc wyjatkowa gimbaza i moronem, aby myslec, ze przez puszczalstwo, obrabianie druta i dawanie d. komu popadnie zdabedzie sie szacunek i popularnosc.


Czego najlepszym przykładem jestem ja.

:lolk:
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+5|-3)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 7:55:01
Cytat z "Ingo": (Link »)
Cytat z "Beowulf": (Link »)
Pomijajac kwestie szacunku do siebie i bezpieczenstwa trzeba byc wyjatkowa gimbaza i moronem, aby myslec, ze przez puszczalstwo, obrabianie druta i dawanie d. komu popadnie zdabedzie sie szacunek i popularnosc.


Czego najlepszym przykładem jestem ja.

:lolk:


Moze mala ankieta:
Kto jeszcze uwaza, ze Ingo jest szanowany i popularny? :lolk:

Anonim
6
(+9|-3)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 10:37:50
Cytat z "Vethuleion": (Link »)

Wracamy do naszego małego, zagubionego świeżaka. Poznaje on kilka osób, które z reguły są przyjacielskie bo po prostu są... ale jedna osoba spoufala się troche bardziej niż inne i tu się zaczyna, młody czując większą więź z takim osobnikiem jest gotowy na coraz więcej, myśli, że wzorem postaci z komiksów i obrazków w końcu znalazł swoją bratnią duszę. Prędzej czy później dochodzi do rozerwania cynamonowego pierścienia i.... nic więcej. Młodzik zostaje z bólem zaczynającym się w jego malutkiej dziurce miłości i ciągnie się do pękniętego serduszka.
Jedyne co potępiamy w tym temacie to Analne Piractwo. Wiadomo, że jeśli znajdzie się jakiś młodociany pożeracz kutasów to nic go nie odwiedzie od tego żeby zapraszał do swojej świątyni pielgrzymki zakapturzonych mnichów. Ale problemem są grasujący w tej społeczności Butt Pirates którzy zdobywają, podbijają, plądrują i zostawiają


Nareszcie ktoś wprost napisał, w prosty sposób, o co chodzi w temacie. Fajnie, bo dzięki temu wiemy, o czym właściwie rozmawiamy i znikają różne irytujące niedopowiedzenia, będące polem do manipulacji, po którą tak chętnie i wielokrotnie w tym temacie sięgano.
Jeżeli rzeczywiście problem jest taki, jak go tutaj przedstawiono - to w takim razie przez 11 stron tego wątku bezsensownie bito pianę, ponieważ żadne "Analne Piractwo"... najprawdopodobniej nie istnieje w polskim fandomie. O niczym takim nie słyszałem, nie widziałem, nie doświadczyłem. Owszem, spotkałem się parokrotnie z wykorzystywaniem 16 - latka (na przykład na jednym z konwentów), z którego naiwności skwapliwie skorzystano, żeby później publicznie długo mieszać go z błotem i obrażać, w czym prym wiódł nasz Obrońca Moralności i Porządku, Rycerz Zagubionych Nastolatków Vethuleion. Pas startowy dla kutasów - mówi wam to coś? Przez litość nie będę przypominał nicku, chłopak wyjechał na zachód i mam nadzieję, że chociaż tam nie ciągnie się już za nim ta zła opinia (a powinna za jego oprawcami, którym wszystko uszło na sucho w imię "bycia fajnym w grupie", ba, było się z kogo pośmiać i pochwalić tym i owym).

Jeszcze a propos tzw. mono - na początku zabawnie było patrzeć jak się ta plota szerzy, ale od pewnego czasu już takim nie jest, bo widzę, że z tego wynikają praktyczne konsekwencje i przestaje się robić śmiesznie. Ktoś tu pisze o iluś przypadkach zakaźnej choroby wirusowej, na którą zachorowało ileś osób po konwencie. Nic nie wiem o ani jednej takiej osobie. Może mnie ktoś oświeci, np. przez PM, to się czegoś dowiem, może też o sobie, bo sam przeszedłem tę chorobę dwa lata temu i może dlatego jestem jakoś wiązany z tą całą, nieistniejącą, sprawą? Jedyną osobą, która tę chorobę również przechodziła w ostatnim czasie, jest Rita i wydaje mi się mało prawdopodobne, żeby mogło mieć to jakikolwiek związek ze mną. Ale łatwo jest powtarzać te bzdety gdzieś na boku, tak, że powtórzone 1000 razy stają się "prawdą". Jeszcze gwoli wyjaśnienia: 90% ludzi w Polsce jest nosicielami tego wirusa do czasu okresu adolescencji a samo zarażenie przechodzą zupełnie bezobjawowo. Także, jeżeli jakimś cudem jesteś dorosły i tego wirusa nie masz, to możesz go złapać od kogokolwiek, właściwie jakkolwiek, wystarczy, że napijecie się z jednej butelki.

Jedyny nick, jaki padł w tym wątku, to nick dama, co jest niesprawiedliwe z niejednego powodu - po pierwsze z takiego, że obrabiano mu tu publicznie dupę, gdy nie mógł w żaden sposób odpowiedzieć, bo był na dobrowolnym banie, a przede wszystkim dlatego, że on nie ma nic wspólnego z waszymi (tzn. tych paru osób, które są i tak w zdecydowanej mniejszości ale najbardziej je widać) wyobrażeniami o nim. Tak to sobie tłumaczę, że na kogoś to musiało paść, a padło na niego, bo było to wygodne - w końcu nie mógł się obronić. Fajnie jest poplotkować o kimś, kogo z nami nie ma - co nie? W tym kontekście pada "Łódź" (pozdrawiam!:3), która chętnie się w tym temacie wypowiada nie weryfikując plotek u źródła, a sama tak chętnie narzeka na to, że ktoś wymyśla o niej farmazony i ją demonizuje (tu z kolei pada "Gdańsk"xd). Czy ktoś z was w ogóle zapytał samego dama, osobiście, o co cho? Nie, nikt, jeden Marvin tylko do niego napisał. A do mnie tylko od czasu do czasu dociera, co kto na kogo etc. Różnica polega na tym, że jak byłem w Łodzi, to sam się spytałem, czy Tanuki jest lesbijką, bo coś takiego słyszałem a chciałem poznać i porozmawiać z takową, bo żadnej właściwie nie znam. Jakoś potrafiłem to zweryfikować u źródła a nie bezmyślnie powtarzać jako ciekawostkę. Pomimo jej zdziwienia i naśmiewania się później na ircu z "jakiegoś Tymo co przyjechał i myślał że", nie żałuję.

A, jeszcze te kuriozalne pomysły, żeby zakazywać "napaleńcom" wstępu na konwent. Śmiesznie może rzucić takie hasło, ale jak to w praktyce sobie wyobrażacie? Że może będzie jakiś Oficer Czystości, który będzie miał klucz pasujący od każdego domku i w każdej chwili będzie mógł sprawdzić, czy jakiś dzieciak sobie z drugim nie wali pod łóżkiem? Co to za komedia?xd A może system obywatelskich donosów? Albo jakaś soczysta prowokacja, następnie konieczność złożenia samokrytyki etc. Jak już ktoś próbuje napisać coś bardziej konkretnego na ten temat, to robi się komicznie - "trochę śmieszno a trochę straszno".

A teraz pojawi się Qnik i napisze, że widać, kto lubi młode dupy i że to żałosne :-Dk .cap

:P
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 29.05.2014 10:58:01

-2
(+6|-8)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 11:03:39
Lew
Nie rozumiem dwóch rzeczy.

Co jest złego w yiffaniu osób, które ukończyły 15 rok życia a nie ukończyły 18 roku życia?

Czemu "atakowane" osoby się tak żałośnie bronią i udają, że tego nie robią?

Ruchanie małolatów jest zajebiste i mam zamiar to robić póki będę w stanie ich wyrywać i niech sobie psy szczekają - karawana idzie dalej. Nie ma czego się wstydzić bo i piętnować nie ma czego.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 11:14:06
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Czyli gdyby seks był dozwolony od 8 roku życia, to też byś grzmocił ośmiolatków?
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

-5
(+1|-6)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 11:14:25
Lew
raport: 4.4. Art. 200b (obowiązuje od 8.06.2010 r.) Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 29.05.2014 13:06:07
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-2
(+0|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 11:17:53
Lew
Anthro
Cytat z "rafper": (Link »)
Czyli gdyby seks był dozwolony od 8 roku życia, to też byś grzmocił ośmiolatków?


Gdyby heroina była legalna to byś brał ile wlezie? Do dupy logika.

Są preferencje, deal with it. To, że coś jest dozwolone nie znaczy, że musisz to robić ale niektórzy BĘDĄ to robić bo to lubią. Porównywanie 15/16 latków do 8 latków jest niskie i kompletnie bez sensu.

A Ingo na swój sposób jest popularny ale nie przez łóżko a dlatego, że jest jedną z niewielu naprawdę szczerych osób, z którą można normalnie pogadać. Grave może być z niego tylko dumny a resztę niech ściska dupa, że sami go nie wychaczyli gdy był wolny.

-1
(+1|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 11:19:45
Lew
Dziękuję i zapraszam do udziału w ankiecie ;) :D
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

9
(+9|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 11:27:57
Klacz huculska
Tymo - bo to troszkę nienormalne, że dorosły chłop interesuje się młodymi dupeczkami. Ok, 17-18 lat to pal licho, ale jak się ogląda za takimi co ledwo uciekli od ręki prokuratora to chyba coś nie halo jest prawda? jakby zakazu nie było to by właśnie walił nawet młodszych.

1
(+4|-3)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 11:38:02
Cytat z "Ares": (Link »)
Grave może być z niego tylko dumny a resztę niech ściska dupa, że sami go nie wychaczyli gdy był wolny.


O braku gustu sie nie dyskutuje.

Czekamy dalej na sztorm pozytywnych opinii. Na razie ankieta peka w szwach, serwery sie przegrzewaja :P
1
(+2|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 11:40:02
Cytat z "Ingo": (Link »)
Oczywiście, że tak.


Dodalbym jeszcze punkt:
Czy wspierasz chemiczna kastracje w takich wypadkach :D

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 11:50:24
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Beowulf": (Link »)


Czekamy dalej na sztorm pozytywnych opinii. Na razie ankieta peka w szwach, serwery sie przegrzewaja :P


Dawno sie tak nie ubawiłem jak z tej ankiety, podoba mi sie, zagłosowałem.

3
(+4|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 12:03:35
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Tymo": (Link »)
to sam się spytałem, czy Tanuki jest lesbijką, bo coś takiego słyszałem a chciałem poznać i porozmawiać z takową, bo żadnej właściwie nie znam. Jakoś potrafiłem to zweryfikować u źródła a nie bezmyślnie powtarzać jako ciekawostkę. Pomimo jej zdziwienia i naśmiewania się później na ircu z "jakiegoś Tymo co przyjechał i myślał że", nie żałuję.


To było zabawne, ponieważ doskonale znałam źródło, które ci to powiedziało, a gdy powtórzyłam Ingo, że ktoś uwierzył, usłyszałam radosne "YESS!". Still hilarious.


Cytat z "Ares": (Link »)
resztę niech ściska dupa, że sami go nie wychaczyli gdy był wolny.


uuu kogoś tu ściska dupa XD
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 29.05.2014 12:09:27
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

7
(+7|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 12:03:36
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Napiszę z nickami bo i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi, a jak ktoś nie wie to i tak nie będzie wiedział :3

Cytat z "Tymo": (Link »)

Nareszcie ktoś wprost napisał, w prosty sposób, o co chodzi w temacie. Fajnie, bo dzięki temu wiemy, o czym właściwie rozmawiamy i znikają różne irytujące niedopowiedzenia, będące polem do manipulacji, po którą tak chętnie i wielokrotnie w tym temacie sięgano.
Jeżeli rzeczywiście problem jest taki, jak go tutaj przedstawiono - to w takim razie przez 11 stron tego wątku bezsensownie bito pianę, ponieważ żadne "Analne Piractwo"... najprawdopodobniej nie istnieje w polskim fandomie. O niczym takim nie słyszałem, nie widziałem, nie doświadczyłem. Owszem, spotkałem się parokrotnie z wykorzystywaniem 16 - latka (na przykład na jednym z konwentów), z którego naiwności skwapliwie skorzystano, żeby później publicznie długo mieszać go z błotem i obrażać, w czym prym wiódł nasz Obrońca Moralności i Porządku, Rycerz Zagubionych Nastolatków Vethuleion. Pas startowy dla kutasów - mówi wam to coś? Przez litość nie będę przypominał nicku, chłopak wyjechał na zachód i mam nadzieję, że chociaż tam nie ciągnie się już za nim ta zła opinia (a powinna za jego oprawcami, którym wszystko uszło na sucho w imię "bycia fajnym w grupie", ba, było się z kogo pośmiać i pochwalić tym i owym).

Mineyes o ktorym mówisz sam poszedł do kogoś, będąc niby w związku i opierdolił gałę za domkiem, później ta osoba (Nikkie) przyszła z uśmiechem mówiąc "Jakiś gimbus opierdolił mi gałę, nawet nie wiem jak się nazywał" To był właśnie ktoś kto chce opierdalać gały i to będzie robił, bez zbędnych oczekiwań wielkiej miłości, takowych nie bronię. Nie bronię również tych co oczekują wielkiej miłości poprzez danie dupy. Zwracam uwagę na scumbagów którzy mają czelność wykorzystywać słabszych tylko po to by zaruchać, nie pójdą na lepszą sztukę bo są zbyt głupi, brzydcy lub nieśmiali.
A pas startowy dla kutasów to określenie na dwa kolczyki w dolnej wardze.

Cytat z "Tymo": (Link »)


Jeszcze a propos tzw. mono - na początku zabawnie było patrzeć jak się ta plota szerzy, ale od pewnego czasu już takim nie jest, bo widzę, że z tego wynikają praktyczne konsekwencje i przestaje się robić śmiesznie. Ktoś tu pisze o iluś przypadkach zakaźnej choroby wirusowej, na którą zachorowało ileś osób po konwencie. Nic nie wiem o ani jednej takiej osobie. Może mnie ktoś oświeci, np. przez PM, to się czegoś dowiem, może też o sobie, bo sam przeszedłem tę chorobę dwa lata temu i może dlatego jestem jakoś wiązany z tą całą, nieistniejącą, sprawą? Jedyną osobą, która tę chorobę również przechodziła w ostatnim czasie, jest Rita i wydaje mi się mało prawdopodobne, żeby mogło mieć to jakikolwiek związek ze mną. Ale łatwo jest powtarzać te bzdety gdzieś na boku, tak, że powtórzone 1000 razy stają się "prawdą". Jeszcze gwoli wyjaśnienia: 90% ludzi w Polsce jest nosicielami tego wirusa do czasu okresu adolescencji a samo zarażenie przechodzą zupełnie bezobjawowo. Także, jeżeli jakimś cudem jesteś dorosły i tego wirusa nie masz, to możesz go złapać od kogokolwiek, właściwie jakkolwiek, wystarczy, że napijecie się z jednej butelki.

Uderz w stół :)


Cytat z "Tymo": (Link »)


Jedyny nick, jaki padł w tym wątku, to nick dama, co jest niesprawiedliwe z niejednego powodu - po pierwsze z takiego, że obrabiano mu tu publicznie dupę, gdy nie mógł w żaden sposób odpowiedzieć, bo był na dobrowolnym banie, a przede wszystkim dlatego, że on nie ma nic wspólnego z waszymi (tzn. tych paru osób, które są i tak w zdecydowanej mniejszości ale najbardziej je widać) wyobrażeniami o nim. Tak to sobie tłumaczę, że na kogoś to musiało paść, a padło na niego, bo było to wygodne - w końcu nie mógł się obronić. Fajnie jest poplotkować o kimś, kogo z nami nie ma - co nie? W tym kontekście pada "Łódź" (pozdrawiam!:3), która chętnie się w tym temacie wypowiada nie weryfikując plotek u źródła, a sama tak chętnie narzeka na to, że ktoś wymyśla o niej farmazony i ją demonizuje (tu z kolei pada "Gdańsk"xd). Czy ktoś z was w ogóle zapytał samego dama, osobiście, o co cho? Nie, nikt, jeden Marvin tylko do niego napisał. A do mnie tylko od czasu do czasu dociera, co kto na kogo etc. Różnica polega na tym, że jak byłem w Łodzi, to sam się spytałem, czy Tanuki jest lesbijką, bo coś takiego słyszałem a chciałem poznać i porozmawiać z takową, bo żadnej właściwie nie znam. Jakoś potrafiłem to zweryfikować u źródła a nie bezmyślnie powtarzać jako ciekawostkę. Pomimo jej zdziwienia i naśmiewania się później na ircu z "jakiegoś Tymo co przyjechał i myślał że", nie żałuję.

Dama wspomniała Ara, nie dlatego, że go nie było, tylko dlatego, że wszyscy widzieli jak na fenku prowadzał karawany małolatów po pokojach : P
A przypomina mi się sytuacja jak z Wolfikiem przyjechałeś do Lestera i po godzinie bardzo usilnie chciałeś wracać, Wolfik chciał zostać czy pojechać na noc do znajomych a ty bardzo mocno nalegałeś "Nie nie, chodźmy do ciebie" XD Może jeszcze wspomnę o hotelu w Warszawie po wizycie w którym co poniektórzy mają złe wspomnienia ;)

Jeśli są jakieś plotki o tobie czy o twoim chłopaku, to nie wychodzą one z Łodzi, my po prostu mamy sporo znajomych i dużo słyszymy ;)
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 29.05.2014 12:46:14

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 12:16:04
Lis rudzielec
Zmiennokształtny
***OFFTOP ALERT***

Ktoś chętny na yiff? :>

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...89101112131415>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane