Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...101112131415>>


9
(+9|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 14:59:51
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Tymo": (Link »)


Dla mnie morał z tego tematu jest taki, że ludzie plotkują. Gdyż są ludźmi. Przenoszą dalej niesprawdzone informacje dla podjarki. Tak się to toczy i jest prawdopodobnie nieodłączne dla grup, szczególnie takiej wielkości jak nasza. Vethu coś napisał, sugerującego że wziąłem Wofika na ruchanie (pisanie "ale to ty to napisałeś" jest słabe, to właśnie sugerowałeś), Rita coś insynuuje, choć najwyraźniej g wie, a zanim to napiszą - nie spytają, czy rzeczywiście tak było. I tak chodzą niestworzone historie, ku uciesze gawiedzi.


Naprawde? Mówisz jakby ludzie rozmawiali o czymś co sie działo za górami, za lasami i w czystem samotności gdzie nikt nic nie widział.

Ogarnij, temat zaczął się odnośnie Fenka gdzie ewidentnie coś sie działo pod nosami wszystkich. Wszyscy tam byli widzieli dziwne zachowanie, pare osób NA WŁASNE OCZY widziało co sie dzieje w niektorych pokojach, no ♥♥♥♥♥ idziesz w zaparte jak osioł i pogrążasz sie z każdym postem.

Poza tym na sptkaniu w wawie i gdzies tam z z rozmow osoby ktore były wykorzystane mówiły SAME, TAK, Z PIERWSZEJ RĘKI padały słowa o wykorzystaniu naiwności, naganianiu.

Weź, zejdź z taktyki "ploty i nikt nic nie wie i wszyscy zmyślają" bo jednak z różnych stron dochodziły takie same informacje, w tym od osób zaangażowanych. Już nie mówie ze ty, ze ktoś, mówie ogólnie ŻE COŚ SIE DZIAŁO a ty walisz uparcie ze nie nic, ze to nieprawda, ze to ploty i od razu sciągasz na sobie wszystkie podejrzenia jako jedyny wypowiadajacy sie tak obronnie w temacie. Zmień taktyke. Ta jest poprostu słaba, nic nie wskórasz.

Pojawiasz sie znikąd w temacie który juz ucichł, wywalasz nagle od nowa wszystko na wierzch jak juz wszyscy sobie zeszli z głównego tonu i oskarżania konkretnch osób, i po co, zrobił sie burdel, walczysz z wiatrakami, każdy wie swoje, bo widział albo słyszał, a nie wymyślił.

Everybody lies. Na to wychodzi, sam jestes teraz sobie winien ze lecą pojazdy i przykłady, trzeba bylo nie odgrzewać tego kotleta, olać sprawe i mieć wyjebane. Sam na siebie bata ukręciłeś, gratuluje.

Jeszcze próbowałeś zwalic na vetha ze wykorzystał 16 latka, wyraźnie kłamałeś bo skoro go tak dobrze znasz to wiedziałeś, ze to nie veth.

9
(+9|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 15:12:00
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
to brzmi tak jak by Tymo chciał na siłę nam wmówić ze on ma rację - czyż byś się czegoś obawiał ;)? Tłumaczysz się i tłumaczysz - i nikt nie potwierdza twoich racji nikt się za tobą nie wstawia :p ?- jesteś jedyną osobą która ma inne zdanie - mów co chcesz ale przegrałeś :D


to moja opinia - jak tak czytam to wszystko :P

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 15:33:38
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Kocur": (Link »)
to brzmi tak jak by Tymo chciał na siłę nam wmówić ze on ma rację - czyż byś się czegoś obawiał ;)? Tłumaczysz się i tłumaczysz - i nikt nie potwierdza twoich racji nikt się za tobą nie wstawia :p ?- jesteś jedyną osobą która ma inne zdanie - mów co chcesz ale przegrałeś :D


to moja opinia - jak tak czytam to wszystko :P

"Winny się tłumaczy" ;)

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 15:35:09
byk
Anthro
Cytat z "Lester": (Link »)

Poza tym na sptkaniu w wawie i gdzies tam z z rozmow osoby ktore były wykorzystane mówiły SAME, TAK, Z PIERWSZEJ RĘKI padały słowa o wykorzystaniu naiwności, naganianiu.


Byc moze przybylem pozniej na to spotkanie o ktorym mowisz albo w ogole bylo to na jakims innym na ktorym mnie nie bylo, ale nie pamietam zeby ktorys nastolatek mowil wtedy o tym, ze wykorzystano jego naiwnosc.

Moze tak bylo, czesto na meety wpadam spozniony.

Fakt, duzo sie wtedy mowilo o Damie i jego haremie na Fenku, pojawil sie watek "szesnastu fapaczy w jednym pokoju" i tego kto komu strzelil sperma w rekaw z duzej odleglosci. Wszystko w relacji chlopaka, ktory troche mieszal sie w zeznaniach i ktory chyba nie byl tym wykorzystywanym.

Na Fenku nie bylem, zatem trudno dac mi swiadectwo badz wydac wartosciowa opinie - ale skoro tyle osob widzialo to pewnie bylo cos na rzeczy. Z drugiej strony, na tyle na ile znam Dama, moge stwierdzic, ze to nie jest osobnik obsesyjnie polujacy na mlode dupy. To raczej gosc pretendujacy do roli starszego brata, ktory chce tam jakos wesprzec mlodszych rozmowa, spedzaniem wspolnie czasu i zainteresowaniem, niekoniecznie w celu zaspokojenia wlasnej chuci. Takie cos w stylu senpai i kohai. Ale na konwenty nie jezdze, pod jego lozkiem nie leze.
Ostatnio edytowany przez Mino dnia 29.05.2014 15:39:45
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 15:39:42
@Mino

Nie tylko na młode dupy, na młode kutasy również.
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 15:40:05
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Mino": (Link »)
Ale na konwenty nie jezdze, pod jego lozkiem nie leze.


I to właśnie zauważyłem, ze inicjatywe popierają osoy które były na FINie i widziały co sie dzieje, a minusy stawiają ci, których tam nie było i g*wno wiedzą w temacie.

No dobra, nie wszyscy. I wrzucilem cytat od mino bo akurat przypasował, nothing personal : P
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 29.05.2014 15:44:36

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 15:43:29
Kot
Zmiennokształtny
Gdy piszę, że nie zgadzam się z panującą wśród niektórych opinią na mój temat i że nie zamierzam się tłumaczyć: słabe! Gdy ktoś podejmuje wyzwanie: uderz w stół... winni się tłumaczą. Tymo idzie w zaparte, bo nie czuje się winny i uważa, że to, o czym się rozmawia urosło do rangi naprawdę wielkiej bzdury. Też tak uważam.

Może jak Tymo zje, to się wypowie. Mnie już głowa od tego boli...

@Lester - nie wszyscy.
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 15:44:20
Wilczek
Anthro
Mam dziwne wrazenie, ze po tym temacie wiele mlodych osob, ktore sie puszcza beda mialy chlopaka, ktory go rzuci czy cokolwiek innego zawsze beda mowily, ze wykorzystano jego naiwnosc. Im dalej brnie ten temat tym mam coraz wieksze wrazenie, ze nie mowimy o 16latkach a o 5 latkach, ktore nie wiedza o co chodzi o daja sie podejsc starszemu Panu. Na historie mlodszych osob a przede wszystkim tych z pierwszej reki nalezy przymykac oko bo zawsze sa przekolorowane na swoja strone.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

Anonim
0
(+5|-5)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 16:30:36
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Tymo, nikt nikogo nie linczował, jedyną osobą która zaczęła roztrząsać temat byłeś ty. Wszyscy sobie dali siana i chcieli iść do domu, nagle wjechałeś na świni wymachując patykiem z okrzykami "Kto śmie obrażać Dama! Wy nie jesteście lepsi! Ty jesteś taki, ty owaki!"


Nie wiem o kim i o czym piszesz, ale nie o moich wypowiedziach. Temat zaczął roztrząsać Ryan zakładając go i wcale go nie odgrzewałem - dzisiaj zanim napisałem pierwszego posta panowała tu regularna dyskusja. Po co ta manipulacja z twojej strony? Coś mi wmawiasz, czego w ogóle nie ma i nie było, ani nie mówiłem o niczyjej lepszości czy gorszości, nikomu nie mówiłem jaki jest. To nie pierwszy raz, kiedy w zamierzony sposób szerzysz w tym wątku dezinformację i manipulujesz. Zresztą nie tylko tu.

Cytat z "Lester": (Link »)


Naprawde? Mówisz jakby ludzie rozmawiali o czymś co sie działo za górami, za lasami i w czystem samotności gdzie nikt nic nie widział.

Ogarnij, temat zaczął się odnośnie Fenka gdzie ewidentnie coś sie działo pod nosami wszystkich. Wszyscy tam byli widzieli dziwne zachowanie, pare osób NA WŁASNE OCZY widziało co sie dzieje w niektorych pokojach, no ♥♥♥♥♥ idziesz w zaparte jak osioł i pogrążasz sie z każdym postem.

Poza tym na sptkaniu w wawie i gdzies tam z z rozmow osoby ktore były wykorzystane mówiły SAME, TAK, Z PIERWSZEJ RĘKI padały słowa o wykorzystaniu naiwności, naganianiu.

Weź, zejdź z taktyki "ploty i nikt nic nie wie i wszyscy zmyślają" bo jednak z różnych stron dochodziły takie same informacje, w tym od osób zaangażowanych. Już nie mówie ze ty, ze ktoś, mówie ogólnie ŻE COŚ SIE DZIAŁO a ty walisz uparcie ze nie nic, ze to nieprawda, ze to ploty i od razu sciągasz na sobie wszystkie podejrzenia jako jedyny wypowiadajacy sie tak obronnie w temacie. Zmień taktyke. Ta jest poprostu słaba, nic nie wskórasz.

Pojawiasz sie znikąd w temacie który juz ucichł, wywalasz nagle od nowa wszystko na wierzch jak juz wszyscy sobie zeszli z głównego tonu i oskarżania konkretnch osób, i po co, zrobił sie burdel, walczysz z wiatrakami, każdy wie swoje, bo widział albo słyszał, a nie wymyślił.

Everybody lies. Na to wychodzi, sam jestes teraz sobie winien ze lecą pojazdy i przykłady, trzeba bylo nie odgrzewać tego kotleta, olać sprawe i mieć wyjebane. Sam na siebie bata ukręciłeś, gratuluje.

Jeszcze próbowałeś zwalic na vetha ze wykorzystał 16 latka, wyraźnie kłamałeś bo skoro go tak dobrze znasz to wiedziałeś, ze to nie veth.


Dziękuję za te słowa o ośle i pogrążaniu się - to jest tylko twoje zdanie, zupełnie niemerytoryczne zresztą :). Też tak samo mogę napisać - weź się ogarnij i skończ już odpisywać, po co idziesz w zaparte etc. To nic nie wnosi do dyskusji i przerabialiśmy to setki razy. Ziew.
Ale co się działo? Powtórzę - nie wiem nic o żadnym "Analnym Piractwie", nie słyszałem takich historii, przez większość czasu czytając ten wątek nie miałem pojęcia, o czym on jest, bo o żadnym wykorzystywaniu kogoś nie wiem do tej pory. Kto kogo wykorzystał? Gdzie? O czym pisze kilkadziesiąt prześcigających się w oburzeniu osób? Piszesz, jakbym czegoś żałował, że coś wywołałem, a teraz lecą pojazdy. Jakie pojazdy poza twoim, czy Vetha? Ile jeszcze historyjek a la ta z Wofikiem miałbym odkręcać? Niczego nie żałuję, bo parę rzeczy trzeba tu było napisać, skoro zostaliśmy wywołani, to się odzywamy, co w tym niezwykłego? Czemu w ogóle mam się tłumaczyć z tego, że piszę w temacie?

Nie wiem, co to znaczy, że "się wypowiadam obronnie". Bronię dama i to jest chyba oczywiste, bo wiem, że nie ma nic na sumieniu a to, że tu o nim pisano, jest nie fair. Nikogo innego nie bronię bo nie ma przed czym - gdzie to analne piractwo? Nie podoba mi się takie pisanie jak za kogoś jeszcze - pisz za siebie, może twojego bata ukręciłem (ha-ha-ha), ale o innych nie wiem. Nie walczę z żadnymi wiatrakami, tylko się wypowiadam, nie ma jakiegoś ogólnego przekonania o złym damie analnym piracie, które by miało funkcję wiatraka, z którym walczę. Nie rób już ze mnie wariata, bo to nieeleganckie i słabe :). Piszesz też o jakiejś taktyce i tym, że chcę coś wskórać. Co ja chcę wskórać twoim zdaniem pisząc w taki sposób?
Już dodawałem, że o Vethcie było gadanie o mineysie - po co więc wciskasz ten kit po raz kolejny? Popuść lejce z tymi kłamstwami, tylko lepiej przeczytaj jeszcze raz ostatnie strony, bo może coś Cię ominęło.

Cały ten wątek przypomina palenie, w większości jednak anonimowych, czarownic. Wypada się tu ostro wypowiedzieć przeciwko "wykorzystywaniu nieletnich", a bardzo są tu aktywni również i ci, o których zakulisowo wiadomo, że różne kontakty z nieletnimi miewali. To jest coś, co mi się nie podoba, bo to dwulicowość i hipokryzja. Nie mam nic przeciwko temu, żeby świadome osoby robiły ze sobą rzeczy, które nie są zabronione prawem. Na zdrowie! Nie podoba mi się natomiast, że wojownikami cnoty są osoby, które sobie to i owo robią. O rzeczach zabronionych prawem nie słyszałem. Co i rusz ktoś próbuję potykać kijem Bjarkiego, za coś, czego, jak się okazało, nie zrobił, więc i to nie podpada.

Nadal jest bicie piany o nic, bo nie ma ani "Analnych Piratów", ani pedofilów. Nie wmawiaj mi Lester, że walczę z wiatrakami, bo wiem, że wiele osób się ze mną zgadza a ten temat ich tylko śmieszy. Jak to się w ogóle stało, że miłośnicy rysunkowych psich antro-kutasów tak prześcigają się w deklaracjach moralności i potępienia dla "zepsucia"? Jest to dla mnie tak samo niezrozumiałe, jak popularność JKM wśród tutejszych gejow :-Dk .

peace

2
(+3|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 20:54:50
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
J 8,1-11

1 Jezus udał się na Górę Oliwną. 2 Rano znowu przybył na teren świątyni i cały lud zaczął się zbierać przy Nim. On usiadł i uczył ich. 3 Wtedy uczeni i faryzeusze przyprowadzili jakąś kobietę, przyłapaną na cudzołóstwie. Postawili ją pośrodku 4 i powiedzieli Mu: "Nauczycielu, ta kobieta została przyłapana na występku cudzołóstwa. 5 W Prawie Mojżesz kazał nam takie kamienować. A Ty co powiesz?" 6 Mówili to dla poddania Go próbie, by mieć coś do oskarżenia Go. Na to Jezus pochyliwszy się rysował palcem po ziemi. 7 Gdy nie przestawali Go pytać, wyprostował się i rzekł im: "Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". 8 I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. 9 Gdy oni to usłyszeli, zaczęli jeden po drugim odchodzić, zaczynając od starszych. Został sam i ta kobieta, stojąca pośrodku. 10 Jezus wyprostował się i zapytał ją: "Kobieto, gdzie są? Żaden nie wydał na ciebie wyroku?" 11 Odpowiedziała: "Żaden, Panie". Jezus rzekł: "I ja na ciebie wyroku nie wydaję. Idź, a odtąd już nie grzesz".

"Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem".

Który z wypowiadających się w tym temacie sumienie czyste na 100%? Nigdy ani nie skorzystał z nadarzającej się okazji, ani nigdy o tym nie myślał z zbereźnym zacieszem na twarzy?
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 29.05.2014 20:58:35
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

5
(+5|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 21:01:05
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)


Który z wypowiadających się w tym temacie sumienie czyste na 100%? Nigdy ani nie skorzystał z nadarzającej się okazji, ani nigdy o tym nie myślał z zbereźnym zacieszem na twarzy?


Jeżeli poprzez "okazję" masz na myśli "seks"...
Jam ci jest.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 21:03:33
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Który z wypowiadających się w tym temacie sumienie czyste na 100%? Nigdy ani nie skorzystał z nadarzającej się okazji, ani nigdy o tym nie myślał z zbereźnym zacieszem na twarzy?


W kontekście wykorzystania kogoś kto ma 15-18 lat?

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 21:09:11
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Szczurex": (Link »)
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Który z wypowiadających się w tym temacie sumienie czyste na 100%? Nigdy ani nie skorzystał z nadarzającej się okazji, ani nigdy o tym nie myślał z zbereźnym zacieszem na twarzy?


W kontekście wykorzystania kogoś kto ma 15-18 lat?


A o czym toczy się dyskusja przez 13 stron, Szczurex?
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 29.05.2014 21:09:21
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 23:50:17
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Który z wypowiadających się w tym temacie sumienie czyste na 100%? Nigdy ani nie skorzystał z nadarzającej się okazji, ani nigdy o tym nie myślał z zbereźnym zacieszem na twarzy?

Ja.
Ekhm, jestem zdrowy pod tym wzgledem i mam swoje gusta, myslenie o tym jest czyms naturalnym.
Korzystanie z okazji odpada.
Ostatnio edytowany przez TheWatcher dnia 29.05.2014 23:53:51
A kto umarł, ten nie żyje.

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 23:51:58
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Ja też. Może ankieta? XD
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 29.05.2014 23:53:50
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Ja również.

A dla ankiety zawsze tak. :-ojjk: xd
Anything that is beautiful people want to break.

-9
(+0|-9)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 0:37:49
Lew
Cytat z "Ingo": (Link »)
raport: 4.4. Art. 200b (obowiązuje od 8.06.2010 r.) Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2


Protestuję, nic takiego nie proponowałem. Rozmawialiśmy o hipotetycznej sytuacji a poza tym moja odpowiedź była sarkastyczna. Fakt, trzeba było emotkę jakąś dać.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

8
(+8|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 0:39:34
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
Ruchanie małolatów jest zajebiste i mam zamiar to robić póki będę w stanie ich wyrywać i niech sobie psy szczekają - karawana idzie dalej. Nie ma czego się wstydzić bo i piętnować nie ma czego.



zajebisty "sarkazm"
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 30.05.2014 0:40:05
FABRICATI DIEM PVNC"

2
(+3|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 1:11:03
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Tymo": (Link »)


Dziękuję za te słowa o ośle i pogrążaniu się - to jest tylko twoje zdanie, zupełnie niemerytoryczne zresztą :). Też tak samo mogę napisać - weź się ogarnij i skończ już odpisywać, po co idziesz w zaparte etc


Ja nie ide w zaparte przez kilka stron postow, napisalem tylko jedno krotkie podsumowanie tego co przeczytalem, tak na prosty rozum ;). Jeszcze kocur podsumowała, tak jak ja, ze pyszczysz i bronisz sie jako jedyny jak nie wiem, przegrałeś, FACE IT.

Cytat z "Tymo": (Link »)

To nic nie wnosi do dyskusji i przerabialiśmy to setki razy. Ziew.


Popieram, napierdalasz to samo caaaaały czas do znudzenia. ZIEW jak ja pierdole, moze zacznij pisac "kopiuj-wklej" to będziesz szybciej postować.


Cytat z "Tymo": (Link »)


Nie wmawiaj mi Lester, że walczę z wiatrakami, bo wiem, że wiele osób się ze mną zgadza a ten temat ich tylko śmieszy.

peace


Super, to niech sie wypowiedzą w tym temacie, ja jestem otwarty na dyskusje :D

I słuchaj, nie mieszaj w moją wypowiedź Dama bo jego akurat lubie, ciebie nie musze. Podsumowałem to co widzialem w temacie i dodalem swoje wlasne spostrzeżenia, moze cie piec dupsko ze mam inne zdanie niż ty ale musisz sobie z tym jakoś poradzic.

9
(+9|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 1:23:50
https://www.youtube.com/watch?v=adO1MFr4-7A

Mam taką osobistą i wynikającą z doświadczenia mini radę dla wszystkich: starajmy się nie prać brudów publicznie, tylko prywatnie.

Tak wczytuję się w wątek i robi się coraz gorzej. Podsumować: radosny yiff z kim popadnie kończy się nie tylko utratą dziewictwa oralno-analnego, ale można też dostać niechcianą niespodziankę, a już na 100% zostanie obrobiona dalej dupa najpierw prywatnie (bo plotami fandom żyje), a być może też publicznie jak widać. Punkty reputacji drastycznie spadają, nawet tym co im się wydaje, że im rosną. BYCIE SLUTEM NIE JEST COOL!

Załóżmy, że ten wątek z wypiekanie na twarzy ogląda teraz jakiś świerzak furry lub jeszcze lepiej pani z National Geographic. Jakie wnioski wyciąga?
- w fandomie kwitnie rozwiązłość, sex grupowy oraz roznoszą się choroby weneryczne
- młode i nieletnie osoby jeżdżą na zloty i zjazdy puszczać się lub są tam uwodzone
- przechodzone pedały uwodzą, wykorzystują, porzucają zwłaszcza naiwnych nieletnich, a niektórzy też chętnie dzieci
- wszyscy o wszystkim wiedzą i jest powszechne przyzwolenie
- grupa i jej zainteresowania mają kontekst homo/pedo/zoofilny

Sami wystawiliście sobie to smutne i żenujące świadectwo. Brawo!

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 1:35:43
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Wyciąganie brudów na światło dzienne zazwyczaj wystawia złe świadectwo dla osób patrzących wyłącznie z boku, nie zapoznanych bliżej ze wszystkim. Masz rację, można było to zostawić i dalej by się wszystko działo. A można też spróbować to zmniejszyć. I chyba taki był cel zwrócenia na to uwagi. Żeby właśnie nie pozostawić po sobie takiego świadectwa bo było by już tylko gorzej.

A fakt, że grupa reaguje stanowi zaprzeczenie przyzwolenia na takie postępowanie.
Ostatnio edytowany przez Riciak dnia 30.05.2014 1:37:17
Anything that is beautiful people want to break.

4
(+6|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 3:25:57
Lew
To co w demokratycznym państwie prawa jest legalne nie powinno być uważane za "złe"
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 3:36:32
Kot
Zmiennokształtny
@Lester, uważam jednak, że dobierasz poszczególne zdania z wypowiedzi Tyma, które na rękę Ci zripostować, kompletnie olewając całą resztę - przykładowo zero reakcji na zakulisowe kontakty z nastolatkami i hipokryzję poszczególnych osób tu się wypowiadających.

Mało kto tu już obroni Tyma, ponieważ wątek wszedł w taką strefę absurdu i smarowania błotem, że nikt przy zdrowych zmysłach woli tu się nie wypowiadać, żeby nie oberwać. Prawdę powiedziawszy, wcale się nie dziwię. Uważam jednak, że w tym wątku osoby krytykujące przymykają oko na tego typu wybryki pewnych osób (jak i swoje), bo to jednak starzy, dobrzy znajomi i byłoby nierealnym kosmosem wywalić im tutaj w twarz hipokryzję. Albo tego typu sytuacje wydarzyły się kilka/kilkanaście miesięcy wstecz, więc to już dawno temu i nieprawda. To jest coś, co teraz pali w tym temacie mnie najbardziej.

Odnośnie merytorycznej strony tematu - Tymo moim zdaniem wyczerpująco napisał to i owo w ostatnim poście. I podpisuję się pod tym co napisał czterema łapami. Dzięki za pozytywny tekst o mnie, jednak wciąż nie byłeś tą osobą, która do mnie napisała, jak wyglądał ten cały Fenek z mojej strony i nie dała mi się wytłumaczyć. Dlaczego? Te dwa fakty trochę się ze sobą gryzą i nie czuję się z tym dobrze.
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 7:01:53
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ale to wiadomo że wszystkiemu zaprzeczycie, ty jak i Tymo. nawet gdyby to była prawda, nie przyznacie się ;)

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 7:57:46
Hiena Pasiasta
Anthro
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
J 8,1-11

Który z wypowiadających się w tym temacie sumienie czyste na 100%? Nigdy ani nie skorzystał z nadarzającej się okazji, ani nigdy o tym nie myślał z zbereźnym zacieszem na twarzy?


*Marvin dostaje kamieniem w potylice* W tej kwestii mam czyste sumienie! Wyjąkowo...

Ingo po czesci ma racje.

Face it. Jeżeli ktoś uznaje ze jest na tyle dorosły by uprawiać seks, to jest też na tyle dorosły by przyjąć wszystkie jego konsekwencje, łącznie z tym że ktoś mu zrobi z dupy Pearl Harbour.

Głupota i bycie piwniczakiem/♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ społeczna która czuje sie kochana tylko w fandomie nie zwalnia z logicznego myślenia. Jezeli ktoś uwaza, ze jest gotow na seks to powinien umiec potem sie do tego przyznac, ze okej, dalem sie wjebac. Jezeli nie jest gotow na konsekwencje to nie powinien sie pchać w zabawy dla dorosłych.

Wiem ze doświadczenie boli i dopiero byłby zgiełk jakby jakiś pokrzywdzony lisek z problemem ze sciskeim pod ogonem dalby sobie po kalbach przez ♥♥♥♥♥♥♥ serduszko, ale do tego nie doszło. Chyba. Ciążami nam to nie grozi, a jak juz to będzie cholra drugi mesjasz jak dwóch facetow zajdzie w ciąże. ew jeden z nich.

Jezeli macie namierzone osoby które uprawiają tyłkowe piractwo to po prostu cholera jasna, prosto w twarz każcie im przestac. To ze osoby z zerową samooceną lgną i łykają wszystko jak młody pelikan do nich lgną to ich wina i osoby która to robi, ale jak podkreślalem, sami są sobie winni. Nie widze w tym nic niemoralnego aż tak by kazdemu mialo sie za to obrywac, pchaja sie na seks to skoro czuja sie az tak dorosli to musza poniesc tego konsekwencje, ze ktos moze zabawic sie ich uczuciami. Uwierzcie mi, drugi raz sie juz nie dadza tak podejsc i problem czesciowo sie zalatwia sam. Drugą częsc zalatwiania juz osalono, wyprostowac analnych piratow.

Okej, rzucilem pomyslem z gumkami na konwencie, ale potem zdalem sobie sprawe jak to niedorozwiniecie wygląda, konwent wtedy nabiera juz wymiaru pornmeetu gdzie na starcie rozdaje sie gumy...

to juz zaczyna troche wychodzic poza jakiekolwiek ramy...
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...101112131415>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane