Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...1112131415>>


3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 8:11:25
Klacz huculska
Na wood też rozdają gumy - czy to znaczy, że stare babcie mają rację i ludzie jadą tam tylko się naćpać i ruchać??

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 8:15:53
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Na Wood mają trochę większy budżet ;)

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 8:38:33
Pies
Walarro Mutto
Niema co porównywać Wooda z konwentami, skala tej imprezy jest nieporównywalna, w trakcie trwania jest tam tyle osób co w średnich miastach i większość ludzi jest nawalona, a część naćpana. Ja osobiście bym się zastanowił czy jechać na wyjazd z grupką około 100 osób gdzie na starcie dostanę paczkę prezerwatyw :rollk:
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 8:53:51
Cytat z "Ingo": (Link »)
To co w demokratycznym państwie prawa jest legalne nie powinno być uważane za "złe"


Nurkowanie w szambie tez jest legalne. Wal śmiało! :P

W demokratycznym państwie normy etyczne, moralne i klasyfikację zachowań na „dobre” i „złe” wyznacza większość.
Prawo dzieli zachowania na dozwolone oraz karalne i opiera się na normach społecznych, religijnych i kulturowych.

Dyskusja, o ile nie zostanie uznana za niewygodną i dyskretnie usunięta podziała ożywczo i otrzeźwiająco. Może w młodych główkach zapalą się jakieś czerwone lampeczki przed dziką rują na kolejnym spotkaniu/wyjeździe. Może nie będzie tylu chętnych, aby wzbogacić kolejne strony tej dyskusji doniesieniami i opowieściami: kto, gdzie, z kim, jak i co z tego wyniósł.

Niektórym może być przykro, że dostępność towaru spadnie i pozostanie fap :lolk:

Im na pocieszenie zadedykuję piosenkę:

https://www.youtube.com/watch?v=mPyCZ-nGSIc
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=mPyCZ-nGSIc


1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:10:01
Hiena Pasiasta
Anthro
Cytat z "Q-nik": (Link »)
Na wood też rozdają gumy - czy to znaczy, że stare babcie mają rację i ludzie jadą tam tylko się naćpać i ruchać??


Pominęłaś "nachlać się".

Poza tym tak... Generalnie do tego sie to sprowadza, ew niektórzy jak legenda głosi jadą tam słuchać muzyki.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

5
(+6|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:16:30
Smoko-nietoperz
Anthro
Jak tak czytam caly temat nasunela mi sie mysl - Dlaczego wiekszosc wie kto z kim gdzie jak? W waszym uprawianiu seksu nie ma juz miejsca na intymnosc? Gdybyscie nie mieli za dlugich jezorow (lub wasi seksualni partnerzy) to by nikt nie wiedzial, i nie byloby halo o to wszystko.
A kto umarł, ten nie żyje.

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:18:51
Hiena Pasiasta
Anthro
moze dlatego ze niektorzy sie tym wprost chwala? Normalne osoby raczej nie walkuja gdzie z partnerem sie seksili.

Niektorzy zrobili z tego sport, a poza tym, furry fandom polska, tabu nie ma.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

6
(+6|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:25:17
Lis piwnicowy (vulpes basis)
Anthro
Cytat z "Beowulf": (Link »)
https://www.youtube.com/watch?v=adO1MFr4-7A
Załóżmy, że ten wątek z wypiekanie na twarzy ogląda teraz jakiś świerzak furry lub jeszcze lepiej pani z National Geographic. Jakie wnioski wyciąga?
- w fandomie kwitnie rozwiązłość, sex grupowy oraz roznoszą się choroby weneryczne
- młode i nieletnie osoby jeżdżą na zloty i zjazdy puszczać się lub są tam uwodzone
- przechodzone pedały uwodzą, wykorzystują, porzucają zwłaszcza naiwnych nieletnich, a niektórzy też chętnie dzieci
- wszyscy o wszystkim wiedzą i jest powszechne przyzwolenie
- grupa i jej zainteresowania mają kontekst homo/pedo/zoofilny

Sami wystawiliście sobie to smutne i żenujące świadectwo. Brawo!


Potwierdzam, dokładnie to z tego wątku można wywnioskować.
Poza tym zauważyłem, że w tym fandomie największy problem to plotkowanie, nie analne piractwo xD.

Pozdrawiam. Świerzak.
Ostatnio edytowany przez Zaah dnia 30.05.2014 9:37:53

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:33:19
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Beowulf": (Link »)

- wszyscy o wszystkim wiedzą i jest powszechne przyzwolenie
Sami wystawiliście sobie to smutne i żenujące świadectwo. Brawo!


A temat jest instrukcja jak zaruchac bez wenery i zaproszeniem do orgii :-Dk
Czytales w ogole co tu jest napisane? No ♥♥♥♥♥, chyba wpadles tutaj i przeczytales tylko posty (sarkastyczne, lol) Inga.

EDIT: Moim zdaniem pranie brudow powinno sie odbywac w prywatnym gronie uzytkownikow forum, bez Anonimowych Obserwatorow
Ostatnio edytowany przez TheWatcher dnia 30.05.2014 9:41:03
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:40:22
Cytat z "TheWatcher": (Link »)
Cytat z "Beowulf": (Link »)

- wszyscy o wszystkim wiedzą i jest powszechne przyzwolenie
Sami wystawiliście sobie to smutne i żenujące świadectwo. Brawo!


A temat jest instrukcja jak zaruchac bez wenery i zaproszeniem do orgii :-Dk
Czytales w ogole co tu jest napisane? No ♥♥♥♥♥, chyba wpadles tutaj i przeczytales tylko posty (sarkastyczne, lol) Inga.


Tak czytałem, tak czasem spotykam się z futrzakami IRL (nie na yiff), tak wiem jakie idzie zakulisowe obrabianie tyłków.
Wciąż masz wątpliwości? Patrz post wyżej.

1
(+2|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:41:13
Lis.
Chciałem dobrze.
Cytat z "Zaah":
Świeżak.
Ostatnio edytowany przez Pasterz dnia 30.05.2014 9:41:40

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:43:46
Smoko-nietoperz
Anthro
Przeczytaj sobie jeszcze raz chociaz kilka pierwszych postow. Czytanie ze zrozumieniem calych postow i wyczuciem sarkazmu...
A kto umarł, ten nie żyje.

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:47:21
Kangur
Anthro
Cytat z "TheWatcher": (Link »)
Jak tak czytam caly temat nasunela mi sie mysl - Dlaczego wiekszosc wie kto z kim gdzie jak? W waszym uprawianiu seksu nie ma juz miejsca na intymnosc? Gdybyscie nie mieli za dlugich jezorow (lub wasi seksualni partnerzy) to by nikt nie wiedzial, i nie byloby halo o to wszystko.


Raczej chodzi o to, że wiele osób to... widzi...

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 9:57:08
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Beowulf": (Link »)
Dyskusja, o ile nie zostanie uznana za niewygodną i dyskretnie usunięta podziała ożywczo i otrzeźwiająco. Może w młodych główkach zapalą się jakieś czerwone lampeczki przed dziką rują na kolejnym spotkaniu/wyjeździe. Może nie będzie tylu chętnych, aby wzbogacić kolejne strony tej dyskusji doniesieniami i opowieściami: kto, gdzie, z kim, jak i co z tego wyniósł.


^This.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

-4
(+0|-4)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 10:02:05
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Cytat z "TheWatcher": (Link »)
Jak tak czytam caly temat nasunela mi sie mysl - Dlaczego wiekszosc wie kto z kim gdzie jak? W waszym uprawianiu seksu nie ma juz miejsca na intymnosc? Gdybyscie nie mieli za dlugich jezorow (lub wasi seksualni partnerzy) to by nikt nie wiedzial, i nie byloby halo o to wszystko.


Raczej chodzi o to, że wiele osób to... widzi...
Załącznik:
gif  106940_64077d5a1bb98b3a4150749946404c0f.gif (1,041.93 KB; 330x312 px)
1664_53883ad7b4a52.gif 330x312 px
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+2|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 10:03:00
Zacznijmy od 1 postu Ryana, który zapoczątkował dyskusję. Celowo skomentuję go w kawałkach.

Cytat z "Ryan": (Link »)
Od jakiegoś czasu gryzie mnie pewna sytuacja w fandomie, która co prawda występowała w nim odkąd pamiętam, to ostatnio przybiera dosyć radykalne formy. Może i jestem pruderyjnym hipokrytą ale niezmiernie ♥♥♥♥♥♥♥ mnie w jaki sposób co poniektórzy zachowują się wobec nowych, młodszych użytkowników. Zawsze dochodziło do sytuacji, że ludzie uprawiali ze sobą przygodny seks, ale odkąd pamiętam nikt nie spraszał na orgie po kilkanaście często niepełnoletnich osób. Owszem, był seks grupowy, ale zwykle w gronie podobnych wiekowo osób i z własnej woli.


Jak widać nie tylko Ryana to gryzie, co było widoczne w większości postów.

Cytat z "Ryan": (Link »)

Mój problem zaczyna się w momencie, kiedy niektórzy wyłapują nowych użytkowników i zaczynają z nimi seksualne pogaduszki, a w efekcie wyciągają na ruchanie. Z rozmów jakie prowadzimy na różnych spotkaniach wynika, że generalnie jest to postrzegane negatywnie ale co z tego, skoro osoby które urządzają takie orgietki nie mają za grosz poczucia odpowiedzialności za to co robią, ba nie widzą w tym co robią niczego złego. Szlag trafia mnie kiedy widzę karawany, które udawały się do niektórych pokojów na Fenku, w wiadomym celu.


Dzięki oczyszczającedmu wypraniu brudów potwierdzono, że takie rzeczy miały miejsce i nie są to domysły.

Cytat z "Ryan": (Link »)

Z takiego zachowania, za jakiś czas mogą przyjść spore nieprzyjemności, szczególnie, że ploteczki mówią o pogardzie dla bezpiecznego seksu. Zakładam, że prędzej czy później takie zachowanie doprowadzi do sporej fali hejtu ze strony osób, które zostały wykorzystane, a sposób postrzegania naszego fandomu jeszcze bardziej poleci na głowę.


14 stron udowodniło, że ploty się rozeszły, brudy są prane, hejt narasta, nieprzyjemności wynikły. Ryan ma rację. Fandom nie zyska na tym na popularności. Wręcz przeciwnie. Nowi czytający to w większości nie będą chcieli wchodzić w to bagno.
To nie jest prywatne forum. Czasami może to poczytać rodzic nastolatka, czasami ktoś z mediów...

Cytat z "Ryan": (Link »)

A wy, macie z tym problem? Wkurza was wciąganie młodych użytkowników do kółeczka wzajemnego ruchania? Co myślicie o patronach takiego zachowania?


Mnie wkurza. Patroni do gazu, a gaz do dechy :D
Tyle i 100% w temacie.
Ostatnio edytowany przez Beowulf dnia 30.05.2014 10:04:56

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 10:12:38
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny

-2
(+9|-11)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 12:32:06
Lew
A ja mam pod ogonem paniczne krzyki oburzenia wszystkich pseudokatoli, obrońców dzieci i moralności i będę ruchał wszystko co uda mi się wyrwać. Lubię to i nie widzę w tym nic złego.
Nie zamierzam dostosowywać swojego kodeksu moralnego do wizji świata ludzi pokroju beowulfa.
Śmiało możecie próbować mi wmówić, że jestem chorym wykolejeńcem, pedofilem i gwałcicielem- bawcie się dobrze. Koniec końców i tak zarucham a was zaleje piana toczona z pyska.

Miłego weekendu. Idę pokrywać nastolatki ;)
Beowulf - jak przyjemność sprawia ci pływanie w szambie to proszę bardzo, zapraszam. Przy odrobinie szczęście metan i inne opary rozwiążą nasz problem twoją metodą
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 30.05.2014 12:43:49
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

6
(+8|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 12:48:30
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Cytat z "Ingo": (Link »)
Śmiało możecie próbować mi wmówić, że jestem chorym wykolejeńcem, pedofilem i gwałcicielem- bawcie się dobrze. Koniec końców i tak zarucham a was zaleje piana toczona z pyska.

Miłego weekendu. Idę pokrywać nastolatki


Piękny, wręcz szablonowy przykład człowieka uzależnionego, jeden priorytet, brak hamulców, byleby dychało i miało dziurę.
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 30.05.2014 12:49:31
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

7
(+7|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 12:58:55
Tygrys sumatrzański
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
A ja mam pod ogonem paniczne krzyki oburzenia wszystkich pseudokatoli, obrońców dzieci i moralności i będę ruchał wszystko co uda mi się wyrwać. Lubię to i nie widzę w tym nic złego.
Nie zamierzam dostosowywać swojego kodeksu moralnego do wizji świata ludzi pokroju beowulfa.
Śmiało możecie próbować mi wmówić, że jestem chorym wykolejeńcem, pedofilem i gwałcicielem- bawcie się dobrze. Koniec końców i tak zarucham a was zaleje piana toczona z pyska.

Miłego weekendu. Idę pokrywać nastolatki ;)


Z przyzwoitości nie powinno zarywać się do osób w związku/ osób słabych i młodych które średnio wiedzą co robią. To już świadczy o Tobie jeśli tak robisz ( a robisz ) i obróci się to przeciwko Tobie, ogólnym zniesmaczeniem dużej liczby osób. Taka "sława" raczej nie pomoże w zarywaniu i w dobrym wizerunku w fandomie. Ale widocznie jedne wartości są ważniejsze od innych w życiu niektórych ludzi :)
Ostatnio edytowany przez Xanoxis dnia 30.05.2014 13:00:12
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

6
(+6|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 13:44:06
Cytat z "Ingo": (Link »)
będę ruchał wszystko co uda mi się wyrwać. Lubię to i nie widzę w tym nic złego. jestem chorym wykolejeńcem, pedofilem i gwałcicielem


I wlasnie o nazwanie rzeczy po imieniu chodzilo mi od samego poczatku :D
Teraz wystarczy, ze umiescisz to w podpisie. Osoby kontaktujace sie z toba akceptuja ten disclaimer i wszystkie jego konsekwencje.

-3
(+1|-4)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 14:25:34
Lew
Psy szczekają, karawana idzie dalej
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 14:40:22
Wilczek
Anthro
Cytat z "Xanoxis": (Link »)
Cytat z "Ingo": (Link »)
A ja mam pod ogonem paniczne krzyki oburzenia wszystkich pseudokatoli, obrońców dzieci i moralności i będę ruchał wszystko co uda mi się wyrwać. Lubię to i nie widzę w tym nic złego.
Nie zamierzam dostosowywać swojego kodeksu moralnego do wizji świata ludzi pokroju beowulfa.
Śmiało możecie próbować mi wmówić, że jestem chorym wykolejeńcem, pedofilem i gwałcicielem- bawcie się dobrze. Koniec końców i tak zarucham a was zaleje piana toczona z pyska.

Miłego weekendu. Idę pokrywać nastolatki ;)


Z przyzwoitości nie powinno zarywać się do osób w związku/ osób słabych i młodych które średnio wiedzą co robią. To już świadczy o Tobie jeśli tak robisz ( a robisz ) i obróci się to przeciwko Tobie, ogólnym zniesmaczeniem dużej liczby osób. Taka "sława" raczej nie pomoże w zarywaniu i w dobrym wizerunku w fandomie. Ale widocznie jedne wartości są ważniejsze od innych w życiu niektórych ludzi :)


osob mlodych ktore nie wiedza co robia? Ja wlasciwie juz w podstawowce sie dowiedzialem co i jak chyba. Nie mowic byly przedmioty takie jak wychowanie do zycia w rodzinie. Nie wiem ile trzeba miec lat aby nie wiedziec co sie robi...
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 14:47:43
Cytat z "Beowulf": (Link »)
https://www.youtube.com/watch?v=adO1MFr4-7A
Załóżmy, że ten wątek z wypiekanie na twarzy ogląda teraz jakiś świerzak furry lub jeszcze lepiej pani z National Geographic. Jakie wnioski wyciąga?
- w fandomie kwitnie rozwiązłość, sex grupowy oraz roznoszą się choroby weneryczne
- młode i nieletnie osoby jeżdżą na zloty i zjazdy puszczać się lub są tam uwodzone
- przechodzone pedały uwodzą, wykorzystują, porzucają zwłaszcza naiwnych nieletnich, a niektórzy też chętnie dzieci
- wszyscy o wszystkim wiedzą i jest powszechne przyzwolenie
- grupa i jej zainteresowania mają kontekst homo/pedo/zoofilny

Sami wystawiliście sobie to smutne i żenujące świadectwo. Brawo!


♥♥♥♥♥ Beowulf, nie psuj mi licencjatu! xD

Cytat z "Ingo": (Link »)
A ja mam pod ogonem paniczne krzyki oburzenia wszystkich pseudokatoli, obrońców dzieci i moralności i będę ruchał wszystko co uda mi się wyrwać. Lubię to i nie widzę w tym nic złego.
Nie zamierzam dostosowywać swojego kodeksu moralnego do wizji świata ludzi pokroju beowulfa.
Śmiało możecie próbować mi wmówić, że jestem chorym wykolejeńcem, pedofilem i gwałcicielem- bawcie się dobrze. Koniec końców i tak zarucham a was zaleje piana toczona z pyska.
Miłego weekendu. Idę pokrywać nastolatki ;)


Gimby nie odmówio ;D. Trzeba zwyczajnie, idąc moim przykładem, powiedzieć Ingowi że się nie jest zainteresowany. Gwarantuję, że nie będzie naciskał (przynajmniej korespondencyjnie, cholera wie jak jest na żywo ;D). Może i jest hiperseksualny ale skoro znajduje sobie lachociągów to i oni muszą chcieć. Gwałcić przecież nie gwałci.

8
(+8|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 30.05.2014 15:04:45
Hiena
Zwierzę
A no właśnie chodzi o to, że takie gimbusy ze sraką w głowie nie do końca jeszcze wiedzą, co to znaczy "chcieć" seksu. Cały czas rzecz sprowadza się o tego, że nie trzeba od razu kogoś przywiązywać kajdankami do łóżka, zakneblować i zgwałcić, żeby go wykorzystać, emocjonalnie i fizycznie.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...1112131415>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane