Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...78910111213...15>>


14
(+14|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 26.05.2014 10:27:53
Nawet nie wiecie ile serduszek nowych futrów pękło po tym, jak przeczytali ten temat i zdali sobie sprawę, że jednak tygodniowy ból zwieraczy nie jest mega-świetnym sposobem na bycie fajnym w fandomie :P

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 26.05.2014 19:13:04
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Przeczytałem, wyłuskałem, przemyślałem.

Za jakiś czas będziemy mieli konwent do ruchania +18 i konwent do ruchania -18. *sark*

"Zjazd" poza głównym organizatorem powinien mieć chyba... hym... rzecznika dyscypliny? Podobało mi sie, jak Kjubi rok temu banował za narkotyki na Fkonie. Można banować za inne rzeczy też.

I nadal uważam, że konwent powinien być od lat 18. Ba, a nawet więcej.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

3
(+4|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 26.05.2014 19:23:48
Lew
A ja uważam, że organizator nie powinien banowac za lamanie prawa (rozpijanie nieletnich, narkotyki itp.) a zgłaszać to, jak każdy obywatel, odpowiednim organom.

Ale oczywiście jego impreza, jego zasady
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 26.05.2014 19:32:15
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
A ja uważam, że organizator nie powinien banowac za lamanie prawa (rozpijanie nieletnich, narkotyki itp.) a zgłaszać to, jak każdy obywatel, odpowiednim organom.

Ale oczywiście jego impreza, jego zasady


Nie wiem czy zgłosił, ale wydaje mi się, że tak.

I odchodzisz od zagadnienia - pewne rzeczy powinniśmy załatwiać sami, od razu, bez oglądania się na innych. Jak ustali się, ze delikwent przyjechał tylko na dymanie, to nie może org dać mu bana? Może. Cały pic polega na tym, żeby ten mechanizm banowania był przejrzysty i skuteczny.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 26.05.2014 19:53:06
Lew
Anthro
A dlaczego organizator ma być ostoją moralności? ;)

Jeśli nie doszło do gwałtu, wymuszenia stosunku czy jak to się nazywa - sprawa między osobami. Mogli to robić jak chcą, gdzie chcą, kiedy chcą, byle nie za głośno by inni zbytnio nie zazdrościli popędu.

W momencie jak ktoś jest nachalny, truje dupe i stara się wymusić stosunek to jasne - ban z konwentu za złe zachowanie i tyle. A jak łamie prawo to policja bo od tego są.

Zresztą zrobić +18 i problem z głowy, bo to nie jest poziom organizacji jak na Anthroconie a i stamtąd dochodzą czasem fajne historie (chociaż teraz "place to be" to są Elliott's Spring Gatherings bo król podobno robi najzajebistsze imprezy w całym fandomie - tylko drogie :( http://vimeo.com/84501168 )

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 26.05.2014 20:09:38
Lew
Tylko nie 18+ ... prooosze

Natomiast najlepiej rozdzielać grupki szesnastolatkow tak aby nie byli w jednym miejscu. Trzeba ich przydzielić starszym pod opiekę. Osobiście ze dwóch mogę przygarnąć. Przynajmniej edukację seksualną będą mieli za sobą :lolk:
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 26.05.2014 20:16:33
Lew
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
Tylko nie 18+ ... prooosze

Natomiast najlepiej rozdzielać grupki szesnastolatkow tak aby nie byli w jednym miejscu. Trzeba ich przydzielić starszym pod opiekę. Osobiście ze dwóch mogę przygarnąć. Przynajmniej edukację seksualną będą mieli za sobą :lolk:


No ok, 16+ ale chociaż koszulki im na pamiątke załatw albo arta czy coś ;) - zawsze wtedy jest im mniej smutno

http://vimeo.com/96164263

Sprzedajmy czyjeś nerki i pojedźmy tam Ingo. A potem postujmy filmiki z pokojów na AD kontach na twiterze i XTube by plotek nie było!

Chociaż w tym roku niby tragedia bo za mało limuzyn było :o
Ostatnio edytowany przez Husky dnia 26.05.2014 20:19:36

6
(+6|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 11:52:12
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Ares": (Link »)
Chociaż w tym roku niby tragedia bo za mało limuzyn było :o


W dupach się poprzewracało. Dosłownie, i w przenośni. W wielu aspektach.







Wysłać Inga na przymusowy celibat w zamkniętym ośrodku na rok. Jak nie popełni w międzyczasie samobójstwa, będzie uleczony.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

3
(+5|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 12:30:37
Klacz huculska
widać kto lubi młode tyłeczki... smutne to jest.

7
(+7|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 12:34:50
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Ares": (Link »)

Zresztą zrobić +18 i problem z głowy, bo to nie jest poziom organizacji jak na Anthroconie a i stamtąd dochodzą czasem fajne historie (chociaż teraz "place to be" to są Elliott's Spring Gatherings bo król podobno robi najzajebistsze imprezy w całym fandomie - tylko drogie :( http://vimeo.com/84501168 )

To że coś jest drogie nie jest zajebiste, co oni tam w ogole robią? Idą do sauny w fursutach, leżą na obrotowym łóżku, piją wodę i redbulla za barem a największa radość jest jak koles wszedł do pokoju z jedną flszką... no i ten czysty pokoik na końcu. No i te zdjęcia dań i deserów... To wyląda jak by wykosztowali się tylko żeby porobić sobie fotki i nakręcić filmik w drogim miejscu.
Nie byłeś na żadnym konwencie w Polsce, jeśli tamto to dla ciebie zajebista impreza to w Dzierżąznej by ci urwało łeb przy samej dupie :D

Cytat z "Ares": (Link »)

http://vimeo.com/96164263

Sprzedajmy czyjeś nerki i pojedźmy tam Ingo. A potem postujmy filmiki z pokojów na AD kontach na twiterze i XTube by plotek nie było!

Chociaż w tym roku niby tragedia bo za mało limuzyn było :o

Co w tym takiego fajnego? Typowa banda kolesi podpieraczy ścian którzy dostają odwagi kiedy zakładają swoje kostiumy i z jednym, przylepionym wyrazem twarzy skaczą przed kamerą i chodzą w stylu "pakera" jak szefy. Z resztą, z amerykańską pensją nie jest trudno pojechać do vegas i zrzucić sięna limuzynę w 15 osób.


A co do Inga, jak by ktoś nie zauważył, stał się człowiekiem podtrzymującym swoją legendę w internecie : P
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 27.05.2014 13:00:21

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 15:06:18
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
"zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży".

Janusz Krowin - Mikke
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+1|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 15:48:26
moon moon
Anthro
Poproszę o źródło, chętnie przeczytam/obejrzę całą wypowiedź JKM

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 17:14:59
Lew
Anthro
Art. 200.
§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.

http://statystyka.policja...go-art-200.html

Hm, to Policji wezwać nie można, cóż co najwyżej cockblock zostaje :>
Czy "Ingo zostaw, ja go chce!" też się do tego zalicza?


Veth - no jasne, że na promo filmikach to pokażą jak hotel wygląda a drugie wideo było tylko by pokazać wypad na Fremont Street.
I nie mówię, że Futerkon jest kiepski - zakładam, że bawiłbym się tam tak samo jak nie lepiej i poznałbym równie świetnych ludzi jak Zawę, Dam_ czy nawet Ciebie :3
Ostatnio edytowany przez Ares dnia 27.05.2014 17:38:20

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 22:39:00
Hiena
Zwierzę
Cytat z "Ares": (Link »)
jak Zawę


Czy my się znamy?

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 22:54:13
Lew
Anthro
Cytat z "Zawa": (Link »)
Cytat z "Ares": (Link »)
jak Zawę


Czy my się znamy?


Nope ale po wypowiedziach wiem, że z chęcią poznam :>

8
(+8|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 23:12:28
PERMABAN
Super podryw.

5
(+5|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 23:35:00
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Ares": (Link »)
Cytat z "Zawa": (Link »)
Cytat z "Ares": (Link »)
jak Zawę


Czy my się znamy?


Nope ale po wypowiedziach wiem, że z chęcią poznam :>

Juz dawno byś poznał wiele polskich futrzakow, gdybyś zamiast wędrować po internetowych filmikach z amerykańskich meetów, przyjechał na Futerkon.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 28.05.2014 6:52:43

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 27.05.2014 23:54:20
Angora Turecka
Anthro
Co do imprez i organizacji sprawa jest raczej jasna. Nieletni jadą na zasadzie oświadczenia podpisanego przez prawnego opiekuna. Jeśli dojdzie co do czego i będą z tego problemy, to odpowiedzialność ponosi nie tylko winny zajściu ale i opiekun (bo na czas konwentu taki nieletni podlega opiece organizatora). I tyle w tym temacie, wzywanie policji oczywiście, ale lepiej zapobiegać niż leczyć.

Przynajmniej w tym fandomie organizatorom nie grożą tak bardzo alimenty za nieślubne dzieci , małe na to szanse ;)
Ostatnio edytowany przez Kot dnia 28.05.2014 0:05:36
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

11
(+11|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 9:04:59
Hiena Pasiasta
Anthro
Udało mi się radośnie przebrnąć przez dziesięć stron tego tematu.

Uff.
Cytat:
Przynajmniej w tym fandomie organizatorom nie grożą tak bardzo alimenty za nieślubne dzieci , małe na to szanse ;)

Przy okazji, co do wypowiedzi o ciążach. Niestety refundacja leczenia wypadnięcia odbytu nie jest możliwa w jakimkolwiek ze szpitali mającym umowe z NFZ, sprawdzilem w google.

Imo, jezeli ktoś ma 16 lat, ew 15, choć to chore w takim wieku - wie już co robią pszczółki i kwiatki, więc powinien wiedziec do czego co słuzy z tego co ma w gaciach i na twarzy, jeżeli nie wie, to 1kg suszonych śliwek, maślanka, kapuśniak i łyżka soli. Nie pomoże na głupotę ale to przynajmniej przypomni do czego dupa służy. Ja wiem ze w tym wieku to by sie najchęniej waliło jak domy w afganistanie, to dodatkowo jak na 60+% nieletnich futer przystało jest pokrzywdzonych psychicznie przez życie piwniczakiem, ktorym mama z tatą nie pozwala sie pedalić w chacie, wiec jezdzi na cony i tam szuka pocieszenia, a wykorzystywanie tego przez innych jest nie dosyć, że moralnie uzasadnione, to jeszcze poprawne, bo dochodzi do tego za obopólną zgodą. Bycie debilem nie sprawia, ze osoba ktora dostaje pozwolenie na cos takiego z tego korzysta robi coś złego, każdy odpowiada za siebie, ew mama z tatą za 16 letniego piwniczaka na konwencie, organizator zapewnia bezpieczeństwo poza łóżkiem i prysznicem (teren obiektu ogolnie). Więc nie widze w tym nic złego, skoro ktoś jedyny sposób by być akceptowanym widzi jako obrobienie kilku gał, lub szeroko pojętą perforację odbytu - to znaczy ze ma problem i sam sobie jest winny. Myślenie nie boli, ma przyszłość i jest za darmo.

Serio, wracając do żartu o mononukleozie, tak pół żartem pół serio, mogło się to pojawić od puszczania flaszki z trunkiem w kółeczku (ew młodego liska/wilczka/smoczka spragnionego akceptacji - też puszczonego w kółeczku). Tak mi to nałożyło jedną rzecz ktora ostatnio sie na FB pojawiła. Żarty żartami ale od ostatniego czasu jak tak sobie obserwuje to chyba normą staje sie to, ze problemem są nastoletnie zaślepki na fiuta. Nie żeby mi to robiło szczególną różnicę, bo mnie to nie dotyczy. (obawiać sie mnie mogą tylko samice - wciaż).

Z racji ze od walenia w czoko nie zachodzi sie w ciąże - masa futer nie wie do czego służy generalnie guma. Z tego co wiem to mało futer jej używa, a powinny. Generalnie zasada jest prosta, jezeli nie wiesz gdzie to było wcześniej, z kim to było, co robiło i kto to zalewał to jednak warto gume założyć. Tym bardziej ze podobno rotacja partnerów bywa spora, byłoby łyso jakby nagle ktoś zlapał syfa i potem miała go 1/3 fandomu. Ciężko to będzie potem zwalić na kogoś a poza tym będzie śmiesznie wyglądać.

Moze na konwencie trzeba postawić takie wielkie opakowanie 120 pcs of guma na instument i będzie cacy, kazdy sobie podejdzie, weźmie ile trzeba, bo przecież 12 sztuk w sklepie durex Extra safe (polecam, nie pęka jak serce i dupa) kosztowało cośtak circa 11zł. Można powiedzieć ze jesteśmy tacy tolerancyjni i światowi bo dbamy o bezpieczeństwo. Nawet jak was zwyrole znam i kurna większosć tych gum zostanie napełniona wodą lub czymś gorszym i posłuży do jakiejś wojny/dramy.

Dzień dobry Fandomie! :3
Ostatnio edytowany przez Nico dnia 28.05.2014 9:16:13
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

-1
(+0|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 12:06:32
Wilczek
Anthro
Tylko kto za to bedzie placil? Nie kazdy kto jedzie na Fkon chcialby placic, aby ktos mogl soboe ulzyc. A po kupnie zrobmy jeszcze pakiecik dla kazdego uczestnika 4 sznureczki ktore trzeba zakladac na reke : bialy- nie mam ochoty dzisiaj na seks, rozowy - homo, niebieki - bi, zolty - hetero (i tak nie porucha).
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 12:15:23
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Z drugiej strony kupowanie gumek przez organizatorów zwiekszyło by popularność konwentu, na pewno bardziej niż opłacanie uczestnictwa popfurom ;)

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 12:23:07
Wilczek
Anthro
Bez przesady. Jak ktos jedzie tylko po jedno to raczej kupi przed wyjazdem sam. Jezeli nie lubi z tym to i za darmo nie wezmie. Wielkim plusem dla ktorego warto pojechac chyba nie beda duze ilosci na raz gumek. Chociaz jakby jeszcze wynajac ladne hostessy, ktore by obslugiwaly taki punkt wydawania gumek... To kto wie.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 14:22:45
Droga, napalona na yiff mlodziezy. Kilka slow do przemyslenia przed kolejnym wyjazdem integracyjnym. Pomijajac kwestie szacunku do siebie i bezpieczenstwa trzeba byc wyjatkowa gimbaza i moronem, aby myslec, ze przez puszczalstwo, obrabianie druta i dawanie d. komu popadnie zdabedzie sie szacunek i popularnosc. Za to mozna stac sie obiektem plotek i drwin, dostac na lata etykiete sluta lub zalapac np: mono :P

Nie jestem za celibatem, ale lepiej znalezc sobie stalego partnera/partnerke do zwiazku. Jest fajniej, bezpieczniej, weselej i w dodatku inni beda zazdroscic. A jak sie go nie ma lub nie potrafi znalezc to od braku przygodnego sexu jeszcze nikt nie umarl.

14
(+14|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 14:32:31
Hiena
Zwierzę
Chodzi nie tyle o "szacunek i popularność", ile o złudne zaspokojenie poczucia bliskości. Mało który młody futrzak jest "normalny", ma kolegów, koleżanki i w pełni rozwinięte życie towarzyskie :P Zazwyczaj to cudaczni kolesie i gównianymi skillami społecznymi, którzy doznają emocjonalnego szoku wstępując do fandomu, gdzie wreszcie ktoś się nimi interesuje, a dziwaczność nie dziwi. I wtedy na hurrra, wszystkie hamulce puszczają, poczucie osamotnienia mija zastąpione poczuciem przynależności.

4
(+4|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 28.05.2014 15:31:26
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Kot": (Link »)
(bo na czas konwentu taki nieletni podlega opiece organizatora). I tyle w tym temacie, wzywanie policji oczywiście, ale lepiej zapobiegać niż leczyć.



Jeszcze chyba nigdy nie było policji na konwentach - a było wiele sytuacji żeby ich wezwać :P (może przesadzam... może)

Fajnie by było gdyby nie letni wraz ze zgodą "opiekuna" czy tam rodziców podał bezpośredni numer kontaktowy. Przestańmy przymykać oko na to co robią....
Już ledwo wytrzymuje widok takich młokosów liżących się, obmacujących w miejscach publicznych... wiele razy (nie ważne czy Gdakon czy Futerkon na jednym i drugim dzieje się to samo) stoi grupka młodych obściskująca się między sobą i świecąca tym jak oni są napaleni...
Nie daj boże pojawi się Dziewczyna hetero to lata za nią masa chłopaczków sapiących i śliniących się na jej widok o każdej porze dnia >.> jak się podeszło do takiej grupki gdzie była tylko jedna dziewczyna i 15 chłopaków to jedyny temat na który gadali to sex...

Takie widoki czasami są obrzydliwe...

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...78910111213...15>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane