Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234567...15>>


0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 15:39:51
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Teraz popisaliśmy, żeby pokazać, że wszystko widzimy i nie jest to dla nas normalna, akceptowalna sytuacja ani w stronę sexual predatora, ani nieśmiałego tyłkodaja.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

5
(+5|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 15:40:55
Klacz huculska
Sharp - a mi Leniwiec opowiadał co innego o konwentach anime ;D

poza tym z tego co mówisz wynika, że geje to ruchacze i puszczalscy.

Dobrze, że moje dziecko jest ślubne :P

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 15:42:34
Hiena Pasiasta
Anthro
Cytat z "♥♥♥♥♥♥": (Link »)
Cytat z "tanuki": (Link »)

Problem, który widzę, nie polega na tym, że młodzi się ruchają, tylko że są myśliwi, którzy wypatrują takich osób i łapią ich na potrzebę akceptacji. A potem są pretensje, że "przecież nie przyznam się, że na konie wyruchały mnie trzy osoby" , albo "wykorzystałeś mnie i zniszczyłeś mi życie" . Bo tej ruchanej stronie wydawało się, że jest tak bardzo dojrzała. Ale nie była, więc ma pretensje do tej, która powinna być dojrzalsza.

Jak ktoś jest kurna bałwanem to go nie obronisz przed jego własnym ♥♥♥♥♥♥♥♥♥. Rozumiem waszą troszkę o tych kretynów ale to ich wina, że idą do jakiegoś randomowego (są oni, kimkolwiek są bo serio nie wiem, w ogóle przystojni tak btw? bo jak nie to jeszcze większy wstyd) cockmaistra i korzystają z niepisanej usługi waszego konwentu. Jak ktoś potem kurna płacze, że został wykorzystany to niech pamięta jak wywalał język nad pierdolącymi się antro delfinami na FA i nie umiał się doczekać aż spotka furry w realnym życiu by spełnić swoje marzenie o seksie z człowiekiem-smokiem czy innym czymś (co se tylko wymarzysz, bo taki jest największy profit furry).


Zabrzmial ostatni fragment agresywnie. To, ze ktoś jest idiotą nie powinno go w istocie rzeczy bronić, bo faktycznie, dsam wie co robi a jak nie wie to nie trudno ruszyć głową i się czegoś dowiedzieć. Co do tego, że ktoś został wykorzystany... Jezeli tak było, to dla dobra całego fandomu trzeba podać fakty na ten temat i nie dopuszczać do tego, by sie to powtarzało.

Fakt drugi, tak zejdzie to do podziemia, ale z drugiej strony, moze i bedzie na konwentach bezpiecznie. Co do ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ umyslowego niektorych osob to sie nie wypowiem bo sam musialobym sobie pojechać w pewnych kwestiach.

Co do tego ze ktos chciualby ruchać antro delfiny to zaczynasz hejcić i toczyć pianę, co obniża twoją wiarygodność, nikt nie jest chyba aż tak niedorozwiniety.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 15:51:43
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Jeszcze tak wtrącę, bo spojrzałem że dostałem super raporta za swój post, szkoda tylko że treść raportu kompletnie nie współgra z treścią posta. Gratuluję anonimowemu geniuszowi ;)
Cookie Time!

7
(+7|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 15:52:57
byk
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
Zawsze dochodziło do sytuacji, że ludzie uprawiali ze sobą przygodny seks, ale odkąd pamiętam nikt nie spraszał na orgie po kilkanaście często niepełnoletnich osób. Owszem, był seks grupowy, ale zwykle w gronie podobnych wiekowo osób i z własnej woli.
(...)
Szlag trafia mnie kiedy widzę karawany, które udawały się do niektórych pokojów na Fenku, w wiadomym celu.

Z takiego zachowania, za jakiś czas mogą przyjść spore nieprzyjemności, szczególnie, że ploteczki mówią o pogardzie dla bezpiecznego seksu.


Nie bylem na Fenku wiec nie wiem co sie tam dzialo. Ale te "wiadome cele" i "ploteczki mowia" to jednak dosc slaba argumentacja. Skad wiesz co sie naprawde dzialo w pokojach? Czy zawsze dochodzilo do zblizenia seksualnego? A moze calosc sprowadzala sie do pogaduch i przytulania? Ponadto sugerujesz "brak wlasnej woli" - a to juz powazne oskarzenie. Nie wspominasz co prawda o kogo chodzi, ale i tak wszyscy sie domyslaja.

Tak, uwodzenie nieletnich ludzi ktorzy dopiero odkrywaja wlasna seksualnosc to nic fajnego i moze ich przekrecic na pare lat. Tak, bi-ciekawi gowniarze maja tendencje do podkochiwania sie w takich starszych gejmentorach (sam tego doswiadczylem jako szczyl) i tak, maja czasem tego pecha ze trafiaja na starych zbokow, ktorzy niecnie to wykorzystuja.

Ale takie sprawy trzeba zalatwiac inaczej. Meska rozmowa na miejscu zdarzenia, ban na konwent dla osoby na ktora byly skargi ze strony nagabywanych osob, rozwazenie podniesienie minimalnego wieku uczestnikow do 18 roku zycia.

A nie sianie moralnej paniki i fantazyjnych domyslow wsrod ludzi.
Ostatnio edytowany przez Mino dnia 19.02.2014 15:56:28
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 16:00:54
bajobongo
Zmiennokształtny
Polać Mino.
I może zmienić nazwę wątku na "Wykorzystywanie młodych w fandomie" albo coś podobnego, bo teraz jest bardzo mylący (przynajmniej wg mnie...).
Once is an accident
Twice is coincidence
But three times, begs the question

Anonim
-1
(+2|-3)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 16:07:06
Szczerze mówiąc nie rozumiem tego całego krzyku... Strażnicy moralności...

Jeżeli młoda osoba chce uprawiać seks ze starszymi na meetach to niech uprawia. Jest rozwiązła? To przestępstwo?

Wiek 15+ to już normalne zainteresowanie tymi tematami, niektórzy zaczynają zdobywać pierwsze doświadczenie i tyle. Mówicie, że to może skrzywić itp... Cóż. Jeżeli jest ktoś na tyle dojrzały by się kochać, to niech przyjmie ewentualne tego konsekwencje. Skąd ten nacisk do "ratowania" kogoś na siłę? Delikwent nie będzie chodzić na orgie na meetach, to umówi się na czacie albo przejdzie się na wiejską dyskotekę. Człowieka nie zmienisz i nie upilnujesz. Nie w tym wieku i nie na tym poziomie hormonów. Niektórzy to wykorzystują? Życie polega na wykorzystywaniu okazji...

Nie pochwalam takiego zachowania, ale tak było, jest i będzie.

Dlaczego mamy wychowywać innych?

Może wydrukujemy futrzaste ulotki z napisami "yiff twój wróg, babcia z nieba patrzy"? Jeżeli nie było gwałtu, żadnych czynności wbrew woli i osób poniżej 15 roku życia to nic nam do tego. Nie popieram robienia z meetów takich jak gdakon i innych jednego wielkiego burdelu.

Ale... to co się dzieje w nocy w pokojach to prywatne sprawy.
Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 19.02.2014 16:09:00

5
(+8|-3)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 16:12:00
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Frosti": (Link »)
Jeżeli nie było gwałtu, żadnych czynności wbrew woli i osób poniżej 15 roku życia to nic nam do tego..


Ale prokuratorowi do tego.

art. 200 kodeksu karnego
§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.

Czasem aż żałuję, że nie mam przekonywujących podstaw do złożenia zawiadomienia na któregoś "gejroja".

Edit: Ingo, wiem, że lubisz nieletnich, tego minusa na potwierdzenie nie musiałeś dawać :p
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 19.02.2014 16:47:38
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 16:13:27
Hiena Pasiasta
Anthro
A co z ludzmi z ukończonym 15 rokiem życia? Chyba juz nic z tego co pamietam
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 16:15:03
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Nico": (Link »)
A co z ludzmi z ukończonym 15 rokiem życia? Chyba juz nic z tego co pamietam


Nico, powyżej to już tylko sprawa rodziny, nie państwa.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-24
(+2|-26)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 16:31:30
Moogle
Anthro
Podsumowanie tematu: Ratunku! Ludzie uprawiają seks beze mnie! Niech ktoś ich rozdzieli!


//Post raportowany:Tekst: 5.2.2 5.2.4
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 20.02.2014 15:06:08

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 16:51:14
Fenek
Anthro
Pozostaje prewencyjna opieka, nie jest to idealne rozwiązanie ale najlepsze możliwe.
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 17:02:16
Kangur
Anthro
Cytat z "moog": (Link »)
Podsumowanie tematu: Ratunku! Ludzie uprawiają seks beze mnie! Niech ktoś ich rozdzieli!


Podsumowanie twoich postow: "Nie mam podstawowych umiejetnosci czytania ale troche posmiece nie na temat zeby byc fajnym"

Gdybys jednak umial czytac, to bys wiedzial, ze nikt nie ma nic przeciwko wspolzyciu ze soba doroslych (dojrzalych?) osob

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 17:04:06
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
No i mamy kolejny bardzo ważny temat, który nieoczekiwanie poruszył Ryan. Bardzo fajnie, że wyjechał z tym publicznie. Nie rozumie jedynie tego zielonego napisu, który moim zdaniem pojawia się tylko wtedy, kiedy ktoś ma coś bardzo ważnego i ciekawego do napisania.
Mówiąc już tylko na temat to sam wielokrotnie czy to przez skype czy to na ircu czy to na forum wypowiadałem się na ten temat. Moje niezmienne zdanie na ten temat nie powinno więc budzić zaskoczenia gdyż ja najchętniej wyrzuciłbym wszystkie osoby, których takie zachowanie było zaobserwowane. Czyli powiedzmy to sobie szczerze i bez zasłaniania się fandomem, że jest to jak najbardziej przejaw pedofilii. Nie powinniśmy ukrywać takich osób i co najważniejsze nie możemy tego tak po prostu tolerować i ukrywać kolesi, którzy uprawiają sex z dzieciakami. No i co z tego że dzieciak tego chce i wyraża zgodę. Po to ktoś mądry postawił pewną poprzeczkę wiekową, po to żeby nie tylko im tego zabraniać ale i chronić w jakiś sposób. Sex grupowy jest w porządku i jest jak najbardziej sprawą osób, które się w tym celu spotykają. To ich życia i sprawa i wywlekanie tego publicznie jest strasznie niesmaczne. Mnie osobiście nie obchodzi to co ktoś robi w łóżku.
Kolejną sprawą, która mi się nie absolutnie nie podoba jest fakt że nowi często są poniżani, pytani o ich prywatne sprawy i może dla jednych jest to selekcja. Dla mnie nie jest to powód ani do śmiechu lecz jak najbardziej do wstydu.
No i cóż, wybaczcie że nie przeczytałem wszystkich komentarzy ale jak widzę coś takiego " Podsumowanie tematu: Ratunku! Ludzie uprawiają seks beze mnie! Niech ktoś ich rozdzieli!" (tak moog ogarnij się) to nie mam ochoty najmniejszej jej czytać i przechodzę na ostatnią stronę żeby napisać to co mam do napisania.
Na koniec tylko dodam, że liczę na odpowiedzialne przyjrzenie się całej tej sprawie żeby potem nie było, że jakiś dzieciak nie wrócił na noc do domu albo ma jakiegoś paskudnego wenera.
Z poważaniem ... rudy padalec :P

Anonim
1
(+3|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 17:04:25
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Cytat z "Frosti": (Link »)
Jeżeli nie było gwałtu, żadnych czynności wbrew woli i osób poniżej 15 roku życia to nic nam do tego..


Ale prokuratorowi do tego.

art. 200 kodeksu karnego
§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.

Czasem aż żałuję, że nie mam przekonywujących podstaw do złożenia zawiadomienia na któregoś "gejroja".

Edit: Ingo, wiem, że lubisz nieletnich, tego minusa na potwierdzenie nie musiałeś dawać :p


Marvin, czytaj ze zrozumieniem zanim dodasz posta, ok? To trochę żenujące...
Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 19.02.2014 17:05:20

20
(+20|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 17:51:17
Hiena
Zwierzę
Cytat z "moog": (Link »)
Podsumowanie tematu: Ratunku! Ludzie uprawiają seks beze mnie! Niech ktoś ich rozdzieli!


Czy mógłbyś z łaski swojej przestać pierdolić? W dupie byłeś, gówno widziałeś, dopiero co pojawiłeś się na forum i spamujesz jakimiś pierdołami bo ci się wydaje, że wszystko wiesz i wszystkich znasz. Widzę już któryś z kolei twój pseudoelo fajny post. Nie wychodzi ci.
Ostatnio edytowany przez Zawa dnia 19.02.2014 17:52:41

-7
(+0|-7)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 18:08:17
Uncia Hortensis
Rabatka
Tyle agresji, tyle bezsensu.

Moog dobrze pisze, polać mu ;-)k


A tak bardziej na temat, to pytanie do forum:
Czy uznajemy, że nie mamy ochoty by osoby "niższe rangą" były wyciągane na niezobowiązujący seks? (pod presją, lub fałszywymi obietnicami)

Jeżeli tak, to proponuję jak już pisałem, dodać do regulaminu (lub stworzyć "Poradnik dobrego forumowicza", mogę pomóc) zapisek o tym, że namawianie na seks jest niedozwolone a w przypadku otrzymania raportów w stosunku do użytkownika mogą zostać zastosowane ograniczenie dostępu lub ban.


Ze swojej strony nie widzę też specjalnie o co to wszystko poszło. Jeżeli faktycznie ktoś czuje się poszkodowany, należy zapewnić mu wsparcie i dać się wypowiedzieć. Nazywanie ich lapsami jest szczytem bycia przychlastem i ♥♥♥♥♥♥.
Natomiast jeżeli osób poszkodowanych nie było, a wszystko jest plotkowymi ploteczkami jakich pełno na waszych skajpajach, to może przestańcie tak przeżywać cudze życia?
Myr

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 18:20:31
Pies
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)

Czy uznajemy, że nie mamy ochoty by osoby "niższe rangą" były wyciągane na niezobowiązujący seks? (pod presją, lub fałszywymi obietnicami)


Ponad 80 postów powyżej, w których w zasadzie wszyscy opisują się za powstrzymaniem tego typu zachowań daje chyba jednoznaczną odpowiedź.

Z resztą skoro już doszliście w tej sprawie to porozumienia to zaciągnijcie wreszcie jakieś środki! Samym pisaniem i zgadzaniem się ze sobą nic nie zdziałacie.

2
(+4|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 18:21:00
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Fuma": (Link »)
Tyle agresji, tyle bezsensu.

Moog dobrze pisze, polać mu ;-)k


A tak bardziej na temat, to pytanie do forum:
Czy uznajemy, że nie mamy ochoty by osoby "niższe rangą" były wyciągane na niezobowiązujący seks? (pod presją, lub fałszywymi obietnicami)

Jeżeli tak, to proponuję jak już pisałem, dodać do regulaminu (lub stworzyć "Poradnik dobrego forumowicza", mogę pomóc) zapisek o tym, że namawianie na seks jest niedozwolone a w przypadku otrzymania raportów w stosunku do użytkownika mogą zostać zastosowane ograniczenie dostępu lub ban.


Ze swojej strony nie widzę też specjalnie o co to wszystko poszło. Jeżeli faktycznie ktoś czuje się poszkodowany, należy zapewnić mu wsparcie i dać się wypowiedzieć. Nazywanie ich lapsami jest szczytem bycia przychlastem i ♥♥♥♥♥♥.
Natomiast jeżeli osób poszkodowanych nie było, a wszystko jest plotkowymi ploteczkami jakich pełno na waszych skajpajach, to może przestańcie tak przeżywać cudze życia?


Ej wybacz ale powiedz mi ... dlaczego mam wrażenie, że nie przeczytałeś pierwszego posta od którego rozpoczęła się ta dyskusja ? Widzisz, wielu osobom na tym forum nie odpowiada że fandom staje się przykrywką dla pedofili. I przestańcie pitolić gówna typu 15 w górę to już nie pedofilia. Jest i będzie. Nie pomoże wam tutaj zasłanianie się tym, że w innych krajach tak można.
Tak więc Fum, ja nie wiem czy dobrze zrobiłeś pisząc, że moog dobrze gada. Bo gada bez sensu ... a wystarczy wejść na irca żeby przekonać się że ten osobnik nie pisze nic konkretnego a tylko chce zaistnieć w dyskusji ...
Cytat z "Mateo": (Link »)
Cytat z "Fuma": (Link »)

Czy uznajemy, że nie mamy ochoty by osoby "niższe rangą" były wyciągane na niezobowiązujący seks? (pod presją, lub fałszywymi obietnicami)


Ponad 80 postów powyżej, w których w zasadzie wszyscy opisują się za powstrzymaniem tego typu zachowań daje chyba jednoznaczną odpowiedź.

Z resztą skoro już doszliście w tej sprawie to porozumienia to zaciągnijcie wreszcie jakieś środki! Samym pisaniem i zgadzaniem się ze sobą nic nie zdziałacie.


Wystarczy że te osoby wiedza że powoli przestają być bezkarne. A to już duży sukces tematu.
Ostatnio edytowany przez Liszek dnia 19.02.2014 18:22:24
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+1|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 18:26:18
byk
Anthro
Cytat z "Liszek": (Link »)
I przestańcie pitolić gówna typu 15 w górę to już nie pedofilia. Jest i będzie.
.


A do którego wieku nadal będzie?

Cytat z "Liszek": (Link »)

Nie pomoże wam tutaj zasłanianie się tym, że w innych krajach tak można..


Ale to właśnie w Polsce dolna granica jest niższa niż w wielu innych krajach?
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

3
(+3|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 18:29:02
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Mateo": (Link »)
Z resztą skoro już doszliście w tej sprawie to porozumienia to zaciągnijcie wreszcie jakieś środki! Samym pisaniem i zgadzaniem się ze sobą nic nie zdziałacie.
Częściowo jest to retoryczne pytanie. Ale 80 postów się nie zgadza. Faktycznie osób, które mówią o tym o co się pytałem jest tylko kilka. Reszta dyskutuje o plotkach, o tym czemu nic nie da się zrobić, albo tak sobie przytakują.

Liszek... Widzę, że dalej nie potrafię się przemóc do czytania tego co piszesz. Nie odpowiem, bo po prostu piszesz chaotycznie i od rzeczy. Przestałem po tym, jak uznałeś, że nie czytam wątku a Ryan rozpoczął temat by walczyć pedofilią. (przeczytaj post Marvina. Możesz mówić co chcesz, ale osoby starsze od 15 lat to już nie pedofilia)
Myr

1
(+2|-1)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 18:29:55
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Pokaż mi w takim razie artykuł kodeksu cywilnego w którym zabrania się rodzicom wytoczyć proces osobie, która zaciągnęła do łóżka bezprawnie ich 16-to letnią córeczkę ? Kolejna bzdura. Za długo czytacie posty innych nie sprawdzając czy mają pokrycie w rzeczywistości.

Cytat z "Fuma": (Link »)
Cytat z "Mateo": (Link »)
Z resztą skoro już doszliście w tej sprawie to porozumienia to zaciągnijcie wreszcie jakieś środki! Samym pisaniem i zgadzaniem się ze sobą nic nie zdziałacie.
Częściowo jest to retoryczne pytanie. Ale 80 postów się nie zgadza. Faktycznie osób, które mówią o tym o co się pytałem jest tylko kilka. Reszta dyskutuje o plotkach, o tym czemu nic nie da się zrobić, albo tak sobie przytakują.

Liszek... Widzę, że dalej nie potrafię się przemóc do czytania tego co piszesz. Nie odpowiem, bo po prostu piszesz chaotycznie i od rzeczy. Przestałem po tym, jak uznałeś, że nie czytam wątku a Ryan rozpoczął temat by walczyć pedofilią. (przeczytaj post Marvina. Możesz mówić co chcesz, ale osoby starsze od 15 lat to już nie pedofilia)

Słuchaj, jak ci się nie podoba to nie czytaj. Przecież nie jestem twoją mamusią żeby cię a rączkę trzymała, Wybacz ale w dupie mam twoje racje i to że się nie możesz przemóc do przeczytania czegoś mądrego. Masz już po prostu za bardzo głupotami łęb przeżarty.
Ostatnio edytowany przez Liszek dnia 19.02.2014 18:31:48
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+2|-2)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 18:33:24
Uncia Hortensis
Rabatka
Uprzejmie proszę byś przestał gadać nie na temat.
Osoba poniżej 18 roku życia podlega opiece rodziców i mogą wytaczać proces komu chcą.
Seks z szesnastolatką to nie pedofilia i nigdy nią nie będzie. Może być gwałtem. Może być powodem rodziców do pozwu o wykorzystanie seksualne, ale z pedofilią nie ma to nic wspólnego.


EDIT: Liszek. Dalej zero związku przyczynowo-skutkowego. Nie odnosisz się w żadnym momencie do tekstu, który pisze przedmówca. Nie wspominając już o samym temacie.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 19.02.2014 18:35:47
Myr

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 18:34:43
Cytat z "Liszek": (Link »)
Pokaż mi w takim razie artykuł kodeksu cywilnego w którym zabrania się rodzicom wytoczyć proces osobie, która zaciągnęła do łóżka bezprawnie ich 16-to letnią córeczkę ? Kolejna bzdura. Za długo czytacie posty innych nie sprawdzając czy mają pokrycie w rzeczywistości.


Jeżeli 16 letnia córeczka stwierdzi, że zrobiła to dobrowolnie i świetnie się bawiła, to nic się nie zrobi. Granice wieku uznawania za pedofilię są płynne w różnych państwach... Bardziej "prawdziwe" jest więc podejście biologiczne. Tylko to już inny temat.

Fandom to przykrywka dla "pedofili", którzy uprawiają seks z 16, 17 latkami? Serio? Czy może to był jakiś żart, którego nie zrozumiałem?
Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 19.02.2014 18:35:51

8
(+8|-0)
Re: Rozwiązłość w fandomie
Wysłano: 19.02.2014 18:43:11
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Mino": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Zawsze dochodziło do sytuacji, że ludzie uprawiali ze sobą przygodny seks, ale odkąd pamiętam nikt nie spraszał na orgie po kilkanaście często niepełnoletnich osób. Owszem, był seks grupowy, ale zwykle w gronie podobnych wiekowo osób i z własnej woli.
(...)
Szlag trafia mnie kiedy widzę karawany, które udawały się do niektórych pokojów na Fenku, w wiadomym celu.

Z takiego zachowania, za jakiś czas mogą przyjść spore nieprzyjemności, szczególnie, że ploteczki mówią o pogardzie dla bezpiecznego seksu.


Nie bylem na Fenku wiec nie wiem co sie tam dzialo. Ale te "wiadome cele" i "ploteczki mowia" to jednak dosc slaba argumentacja. Skad wiesz co sie naprawde dzialo w pokojach? Czy zawsze dochodzilo do zblizenia seksualnego? A moze calosc sprowadzala sie do pogaduch i przytulania? Ponadto sugerujesz "brak wlasnej woli" - a to juz powazne oskarzenie. Nie wspominasz co prawda o kogo chodzi, ale i tak wszyscy sie domyslaja.



Tylko do tego się krótko odniosę. Wolę nie przywoływać które osoby w tym uczestniczące mi to zrelacjonowały, żeby ich nie wkopać, to byłoby z mojej strony cholernie nieodpowiedzialne, szczególnie, że ktoś mi zaufał. Wiemy co się działo w pokojach Mino, po prostu jakbyś tam był to też byś wiedział, ba wystarczyło spytać, żeby dowiedzieć się szczegółów. Słówko ploteczki, owszem, nieodpowiedzialne i zdecydowanie krzywdzące dla źródła, które mi to powiedziało z pierwszej ręki. Nie mniej, Fenek to tylko jeden z malutkich elementów.

Liszek, proszę cię, nie wmawiaj mi czemu założyłem temat. Nie chodzi o pedofilię wiec idź, z łaski swojej, przytul ścianę. Mam swoje obiekcje co do zachowań w fandomie i mam nadzieje, że mam prawo je wyartykułować publicznie.

Jestem chyba ostatnią osobą, która rozpowszechnia plotki, czasem zdarza mi się rozmawiać o czymś co wszyscy wiedzą z różnych źródeł i mam pewność, że jest to prawda. Święty w tym względnie nie jestem ale w tej sprawie, nie opieram się głuchym telefonie tylko na własnych obserwacjach i informacjach z pierwszej ręki. To, że rozmawiamy o tym publicznie to inna sprawa - każdy może ocenić co na ten temat myśli, zweryfikować ze swoją wiedzą.

Temat został poruszony i nie mam zamiaru odpowiadać za to, co zostało napisane dalej przez innych. Widać mają takie same obserwacje. Pisali do mnie ludzie którzy nawet tu nie wchodzą na co dzień, że super że to w końcu poruszyłem. To mi dało bardzo dużo do zrozumienia. Jak ktoś w tym widzi jakieś personalne animozje, to mam to głęboko w poważaniu bo nie o to mi chodziło. Nie będę udawał, że coś mi się podoba albo, że mi nie przeszkadza i jestem na tyle dorosły, że mogę to kulturalnie przedstawić.

Nie mniej, tak jak już zostało wcześniej napisane - nie ma sensu nikogo publicznie linczować, nie taki był cel. Myślmy o naszej społeczności i o tym jak może być postrzegana na zewnątrz i dbajmy o to - to nasze wspólne dobro i nie powinno być ono niszczone przez kogoś kto nie umie trzymać fiuta w majtkach.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 19.02.2014 18:45:39
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234567...15>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane