Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

123>>


Offline
inż. Toboe
0
(+2|-2)
Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:14:10
Irbis
Bestia
Cytat:
Katastrofa malezyjskiego boeinga 777 na Ukrainie z 295 osobami na pokładzie. Z informacji przekazanych przez MSW Ukrainy wynika, że samolot został zestrzelony. Separatyści obecnie zaprzeczają tym doniesieniom. Jednak zanim media obiegła informacja o zestrzeleniu pasażerskiego boeinga, Igor Striełkov, szef separatystów w Doniecku, chwalił się na portalu społecznościowym, że udało im się zestrzelić kolejny samolot.

Igor Striełkov, głównodowodzący separatystów w Doniecku, chwalił się zestrzeleniem samolotu na jednym z portali społecznościowym. Z jego wpisu wynika, że w chwili katastrofy Striełkov myślał, że zestrzelili ukraińskiego transportowca.


http://wiadomosci.wp.pl/l...-25,nazywo.html

Jedyny komentarz, który mi się nasuwa: O ♥♥♥♥♥...

EDIT [dodanie kolejnego źródła]
http://wiadomosci.gazeta....nskiej_.html#MT
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 17.07.2014 20:49:16
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:17:06
Vulpes :3
Anthro
A już myślałem, że wszystko się uspokoiło :/

-1
(+0|-1)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:19:53
Bestia nieznanego pochodzenia
Anthro
Wojna idzie niema co jak źle pójdzie może to się skończyć na różne.
Ale że się chwalił to może być prowokacja.
Wszystko kwestią wiary.

7
(+8|-1)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:36:41
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
na szczęście mam 3 kg makaronu i ryżu i jakąś konserwę - przetrwam

0
(+0|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:38:17
Tinker Pony
Zmiennokształtny
A to już wiadomo, że separatyści?

2
(+2|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:39:32
Jaguar
Człowiek
Teraz to i jedni i drudzy się wypierają

1
(+1|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:42:15
Vulpes :3
Anthro
Tak, sam się zestrzelił -_-

1
(+1|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:47:42
Kangur
Anthro
Cos pecha maja te malezyjskie samoloty. Ciekawe czy faktycznie wina separatystow (chociaz w sumie kogo innego)
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 17.07.2014 19:51:23

-4
(+0|-4)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:57:08
Magikarp
Zwierzę
To tylko sosna
wololo

2
(+2|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:58:35
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Wyniesiona na 10 km balonem z helem :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 19:58:35
Jaguar
Człowiek
Pòki co wszystko wskazuje na to że ruscy się ♥♥♥♥♥ i przypadkowo zestrzelili ten samolot, myśląc że to jakiś wojskowy z ukrainy

1
(+3|-2)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 20:12:52
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
a ja jestem zdania że to ten samolot lini malezyjskich co zaginą te 3 miesiące temu teraz mu się paliwo skończyło i spadł - tak właśnie było

2
(+2|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 20:13:42
gronkowiec
Anthro
Pomylili samolot, ogłoszą żałobę, pogroza palcem i obwinia jakiegoś cepa co rakiety ustawić nie umiał. Tyle moim zdaniem.
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 20:20:26
Kangur
Anthro
Cytat z "Kocur": (Link »)
a ja jestem zdania że to ten samolot lini malezyjskich co zaginą te 3 miesiące temu teraz mu się paliwo skończyło i spadł - tak właśnie było


Ja na poczatku faktycznie myslalem ze Toboe wrzucil link do jakiejs parodiujacej newsy stronki...

1
(+2|-1)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 21:14:29
Pies
Walarro Mutto
Zobaczymy czy nic z tym nie zrobią "Wśród ofiar katastrofy samolotu jest 23 amerykańskich obywateli". Różnie Ameryka przyjmuje takie informacje, może się skończyć jak z Serbią.
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

1
(+1|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 21:28:27
Lisica Ruda Północna
Anthro
Jak dla mnie cała ta awantura z Ukrainą jest tylko kolejnym historycznym dowodem na to, że tworzenie państw-molochów z terytoriów należących do kilku niekoniecznie się lubiących narodów, o innej historii i innych sympatiach politycznych, jest wielkim failem. :P Niektórzy analitycy są zdania, że Libia powinna rozpaść się na co najmniej 3 państwa - Syrtykę, Trypolitanię i Fezzan, podobnie z Syrią i Irakiem. Inaczej wojny religijno-etniczno-polityczne nigdy się tam nie skończą. Być może podobnie powinno się stać z Ukrainą - cóż, czas pokaże.

Co do katastrofy, to wciąż pamiętam jak było ze Smoleńskiem. :) Wielki chaos, trochę zaniedbań i niedopatrzeń, trochę komisji śledczych, i miliard teorii mniej lub bardziej spiskowych na to, jakie mogą być przyczyny katastrofy. Jak dla mnie to jest na razie trochę za wcześnie, żeby o czymkolwiek przesądzać - poczekajmy, o ile ewentualne śledztwa będą prowadzone w sposób uczciwy, to być może dowiemy się czegoś więcej :3

Fajnie by było, gdyby się wypowiedział ktoś mający większe pojęcie o wojskowości i takich tam. Bo sprawa mimo wszystko jest dość ciekawa :)
Hvað segir tófa?...

1
(+1|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 21:39:09
Kangur
Anthro
Cytat z "Sigrun": (Link »)
Jak dla mnie cała ta awantura z Ukrainą jest tylko kolejnym historycznym dowodem na to, że tworzenie państw-molochów z terytoriów należących do kilku niekoniecznie się lubiących narodów, o innej historii i innych sympatiach politycznych, jest wielkim failem. :P


Z reguly to prawda, ale sa wyjatki. Taka Belgia sie trzyma, Wielka Brytania tez, Chiny rowniez.

-9
(+2|-11)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 21:51:47
Wilczek
Anthro
♥♥♥♥♥ to ♥♥♥♥♥... Na ♥♥♥♥ drążyć temat?
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

1
(+1|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 22:39:16
Lisica Ruda Północna
Anthro
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Z reguly to prawda, ale sa wyjatki. Taka Belgia sie trzyma, Wielka Brytania tez, Chiny rowniez.


Zgadza się. Ale zauważ też, że w każdym z tych krajów jakieś tendencje separatystyczne występują: Belgia - Flandria, UK - Szkocja, Chiny - Tybet. =3

Nie są one może aż tak silne jak na jakimś Bliskim Wschodzie, ale też różnice między np. Szkotami a Anglikami są mniejsze, a separatyzm wynika z jakiejś historycznej tęsknoty za niezależnością, niż z obecnie toczących się sporów. A w takiej Syrii cały czas to wszystko wrze, jedni "niewierni" i "zdrajcy" jadą z czołgami na drugich "niewiernych" i "zdrajców" i tak w kółko. No i nie oszukujmy się - kultura sporu też jest trochę inna, na Zachodzie kwestie "słuchajcie, chcemy ogłosić niepodległość" rozwiązuje się referendami, tam - kałachem ;)

Jak to będzie w przypadku Ukrainy - diabli wiedzą. o.O
Hvað segir tófa?...

1
(+2|-1)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 17.07.2014 23:30:50
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Maselko": (Link »)
A już myślałem, że wszystko się uspokoiło :/

Nic się nie uspokoiło i raczej się nie uspokoi :/ Koleżanki Ukrainki ze studiów nie wracają już od dłuższego czasu do siebie bo panuje tam straszny chaos. Kto zestrzelił 777? Moim zdaniem ktoś, komu zależy na tym, żeby Rosjan postawić w złym świetle i rozpocząć konflikt z udziałem innych krajów. Nie jestem ekspertem ale takie jest moje zdanie. Nie przepadam za polityką Rosji. Można tak sobie gdybać... Szkoda tych 295 osób :<
Z poważaniem ... rudy padalec :P

8
(+8|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 18.07.2014 0:22:23
Lew
Według mnie samolot przez pomyłkę zesrtrzelili tz. separatyści / terroryści
W ostatnich miesiącach wielokrotnie zestrzeliwali ukraińskie statki powietrzne
Tym razem polowali na kolejnego An-26 a ustrzelili B777

Najbardziej w tym wszystkim wk***wia mnie, że najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się prawdy i nikt nie zostanie pociągnięty do jakiejkolwiek odpowiedzialności.

http://wiadomosci.onet.pl...-samolotu/1stg9

I jakim ch**em obszar walk nie był no-fly-zone'em!? Kto pozwolił latać rejsowym samolotom pasażerskim w przestrzeni powietrznej, w której w ostatnich tygodniach zestrzelono kilka wojskowych maszyn!? Eurocontrol? Ukraiński odpowiednik PAŻG? Linia lotnicza, która nie przewidziała (dość oczywistego) zagrożenia?
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 18.07.2014 2:41:00
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 18.07.2014 7:12:23
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
dziś Ukraina udostępniła nagrania z rozmów separatystów - jak to się pochwalili że zestrzelili samolot :p

2
(+2|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 18.07.2014 7:29:33
Hiena Pasiasta
Anthro
Dodajmy tylko, ze taka rakieta to potrzebuje conajmniej 2 stacji namierzania a z tego co mi wiadomo to nikt nie mówił, ze takie separatysci zdobyli, oraz, ze posiadają ciężkie pociski ziemia-powietrze.

Sam bym sie nie zdziwił jakby to ukraince go zestrzelili myślac ze to Tu-95 od początku konfliktu zaliczyli juz garść cudownych friendly fire włacznie z atakiem na własną kolumnę pancerną przez śmigłowce szturmowe.

Mnie bawi nakladanie sankcji na ruskich ktorzy tylko ufortyfikowali swoją granicę przy kraju ogarniętym wojną co jest zajebiście normalną rzeczą pozwalającą kontrolowac przemytników i uchodźców. Ale tego to w TVN nie powiedzą.

Czekam aż Putin sie ♥♥♥♥♥♥ porządnie. Tak bardzo czekam.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

5
(+5|-0)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 18.07.2014 7:33:12
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
dziś rano w tv przeżywali że w samolocie były 3 niemowlęta - je*ać 300 innych pasażerów - no ale NIEMOWLĘTA!

2
(+3|-1)
Re: Separatyści na ukrainie zestrzelili Boinga 777 z 295 pasażerami na pokładzie
Wysłano: 18.07.2014 7:45:12
Lew feral
Kogucik
Jako, ze mozna to podciagnac pod teorie spiskowa, to zaczne od zabezpieczenia: Spoiler:
Spotkalem sie z opinia, ze Putin jest ostatnim prawdziwym tzw mezem stanu, ktory nie robi nic ponad to, co dobre dla Rosji. My (i inne panstwa) nie musimy ich lubic, niemniej jednak to jeszcze jest relatywnie porzadny polityk, a Rosja jest jeszcze w miare niezaleznym panstwem. Wielu zatem kole w oczy fakt, ze takie panstwo istnieje i te ... nazwijmy to osoby, robia co moga, zeby Putina i Rosje zdyskredytowac. Majdan byl poczatkiem, teraz bedzie to konsekwentnie kontynuowane. Co sie dzieje teraz, to wlasnie ta kontynuacja. Jak tu Ingo slusznie zauwazyl, strefa powietrzna w tym rejonie powinna zostac zamknieta dla ruchu cywilnego. Dlaczego nikt tego nie zrobil?

Tyle trzech groszy ode mnie, przepraszam za brak polskich liter, pisze na ksztalt czegos z telefonu bez obslugi wprowadzania polskich liter.
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 18.07.2014 7:46:18
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane