Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 30.10.2007 11:35:02
Klacz huculska
ha ma sie ten przywilej :P bylam pierwsza! :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 12.11.2007 20:47:28
Ocho Oo po tym już nigdy nie spojrze na Najki :D

Ja też jestem za tym że natura po to nas stworzyła ażeby móc czuć ziemię pod stopami.

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 16.11.2007 20:12:02
Wilk Polarny
Anthro
Czasami na bosaka, ale częściej stopy owinięte bandażami lub jakimś innym materiałem. Mam również często specjalnie przystosowane skórzane "obuwie" chroniące również wyższą część nóg, jednocześnie nie przeszkadzające pazurom.

Niezbyt dostępne, ale możliwe do zakupienia - skórzane lub metalowe osłony ;) .

http://img444.imageshack....manewolfwb7.jpg

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 17.11.2007 0:58:11
Lemur
Anthro
Buty, buty, jak najbardziej buty ;p

Nie jestem jakimś tam Dzieckiem Gai by boso chodzić i hasać po trawie, a beton, asfalt, itp. (z dodatkiem szkła i innych ostrych rzeczy) nie są najlepszym podłożem na bose chodzenie. :D
A w zimie buciki niezastąpione.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 20.11.2007 17:40:28
:D No ale ja i tak butów nie potrzebuję.
Teraz zpraszam was na serię zapowiedzi Gothica.

http://pl.youtube.com/wat...feature=related

Dozwolone do lat 18-tu.
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=VPhxSDnpar0


0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 21.11.2007 1:11:48
ktoś tam na pewno ma jakieś buty :D

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 27.11.2007 17:36:56
Wolf
Anthro
Cytat:

PanKot pisał(a)):
Może to dziwne pytanie, ale jak wyobrażacie sobie swoją fursonę, w butach, czy boso??


W butach.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 28.11.2007 18:09:50
W sumie ciekawe czy autor "Kota w Butach" był furry? W koncu stworzył anthro-kota w butach ;D Może to jego fursona była?

Pisze to tutaj,bo w koncu to temat o butach.

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 28.11.2007 18:48:38
Wolf
Anthro
:-Dk
Załącznik:
jpg  cot.JPG (29.60 KB; 414x540 px)
659_474da9dd3d215.jpg 414x540 px

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 29.11.2007 9:12:03
Cytat:

Koniar pisał(a)):
W sumie ciekawe czy autor "Kota w Butach" był furry? W koncu stworzył anthro-kota w butach ;D Może to jego fursona była?

Niewątpliwie też Disney jest pełny furry, a ich kreskówki to same fursony XD

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 29.11.2007 15:57:13
jestę kapibarę
Cytat:

Wolfoks napisał:
Niewątpliwie też Disney jest pełny furry, a ich kreskówki to same fursony XD

O króliku Bugsie nie mówiąc. Skądś to się wzięło na świecie. Może z kota w butach właśnie ;P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 29.11.2007 17:45:53
Zdecydowanie gole lapy :-)k

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 1.12.2007 10:59:14
Taur
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 2.12.2007 0:13:22
Myszoskoczek
Anthro
Nie po to mam takie fajne łapy z opuszkami i pazurami, żeby je zakrywać xD Obuwiu zdecydowane nie!

OŻEŻ! Trochę przegięte te trójpalczaste trampki, ale chciałabym takie *-*

Cytat:

Wolfoks pisał(a)):
Niewątpliwie też Disney jest pełny furry, a ich kreskówki to same fursony XD


No! W "Piotrusiu Panie" biegały nawet dzieciaki w fursuitach XD

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 3.12.2007 14:03:31
Królowa Północy
Inna forma
Cytat:

Rez pisał(a)):
Zdecydowanie gole lapy :-)k


Golisz łapy? XDDDD
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 4.12.2007 0:52:48
TAK, kosiarką spalinową :)

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 4.12.2007 7:32:32
Królowa Północy
Inna forma
Jezu Oo'
a w dodatku zatruwasz środowisko.. nie ładnie..
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 18.01.2008 11:04:15

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 2.02.2008 8:38:07
Minotaur
Anthro
Mam kopytka więc buty mi niepotrzebne :P

Jak mi ktoś powie coś o podkowach to wezmę na rogi, dla minotaura to obelga, Arty na których minotaur ma podkowy mają tyle sensu co te na których jednorożce mają rogi na tyłku

Z ciekawostek powiem że minotaury czasem używają czegoś w rodzaju kapciuszków, coś jak małe woreczki na kopytka z grubszą podeszwą, takie kapcie zawsze są wykonane z materiałów roślinnych (np lnu) nigdy ze skóry, zapobiegają ślizganiu się po kamienistym podłożu, ułatwiają skradanie i chronią przed naniesieniem błota do swego domostwa, takie "buciki" nosi się na zewnątrz a nie w środku legowiska :-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 2.02.2008 9:26:12
Mephitisianin
Anthro
A ja jestem całkowicie za butami. Co, zwierzoludzie mają sobie stopy kaleczyć i brudzić? :-Pk W moich realiach wszyscy mają takie stopy, by mogli przynajmniej sandały nosić. Chociaż indywidualiści pod tym kątem też się pewnie znajdą...

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 2.02.2008 10:59:49
Wilk
Anthro
Oj, wszystkie zwierzęta nie używają butów i krew im ze stóp nie tryska. Jedynie kawałki szkła są niebezpieczne. Gdyby dzisiaj ludzie chodzili boso, brak obuwia by im nie przeszkadzał, gdyż stopy mieliby przyzwyczajone. (moze nie byłoby przeklętych łaskotek ;)
Poruszanie się w butach jest dość nudne, bo pod stopami czuć tylko podeszwę. Zabierają dużo doznań.


Nie cierpię ludzkich stóp, są brzydkie i dziwne. Jak dla mnie - jeśli anthro to tylko digitigrade (palcochody).
Można w sumie wymyślić jakis zgrabny patent na buty dla palcochodów, ale to raczej bez sensu :)
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 2.02.2008 12:06:09
Mephitisianin
Anthro
Cytat:
Oj, wszystkie zwierzęta nie używają butów i krew im ze stóp nie tryska. Jedynie kawałki szkła są niebezpieczne. Gdyby dzisiaj ludzie chodzili boso, brak obuwia by im nie przeszkadzał, gdyż stopy mieliby przyzwyczajone. (moze nie byłoby przeklętych łaskotek)

Niby tak. Ale lepiej dmuchać na zimne (Bo skąd wiesz, że nie wdepniesz któregoś dnia w pinezkę albo coś? Wszystkiego nie da się wypatrzeć wzrokiem i ominąć).

Cytat:
Poruszanie się w butach jest dość nudne, bo pod stopami czuć tylko podeszwę. Zabierają dużo doznań.

Może i tak - jednak osobiście wolałbym nie doznawać wdepnięcia bosą stopą w g***o. :-Pk

Cytat:
Nie cierpię ludzkich stóp, są brzydkie i dziwne.

Zawsze pozostają stopy pośrednie między ludzkimi a zwierzęcymi. Znaczy np. kotoczłek miałby palce u stóp typowo kocie (Cztery ze schowanymi pazurami), lecz dotykałby piętami ziemi. Widziałem już taki patent na kilku rysunkach. :-)k

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 2.02.2008 13:59:06
Wilk
Anthro
Cytat z "Zu-Ben":
Cytat:
Oj, wszystkie zwierzęta nie używają butów i krew im ze stóp nie tryska. Jedynie kawałki szkła są niebezpieczne. Gdyby dzisiaj ludzie chodzili boso, brak obuwia by im nie przeszkadzał, gdyż stopy mieliby przyzwyczajone. (moze nie byłoby przeklętych łaskotek)

Niby tak. Ale lepiej dmuchać na zimne (Bo skąd wiesz, że nie wdepniesz któregoś dnia w pinezkę albo coś? Wszystkiego nie da się wypatrzeć wzrokiem i ominąć).

W łapach czucie jest raczej słabe, ale nie jestem pewien. Toteż wdepniecie w pinezkę żadną tragedią nie jest, a przed czymś co już poważniejszą krzywdę może zrobić (gwóźdź na przykład) i but nie ochroni.


Cytat z "Zu-Ben":
Cytat:
Poruszanie się w butach jest dość nudne, bo pod stopami czuć tylko podeszwę. Zabierają dużo doznań.

Może i tak - jednak osobiście wolałbym nie doznawać wdepnięcia bosą stopą w g***o. :-Pk

Może będę obrzydliwy, ale łatwiej i szybciej jest umyć stopę niż buta :D Wszystko jest kwestia przyzwyczajenia.


Cytat z "Zu-Ben":
Cytat:
Nie cierpię ludzkich stóp, są brzydkie i dziwne.

Zawsze pozostają stopy pośrednie między ludzkimi a zwierzęcymi. Znaczy np. kotoczłek miałby palce u stóp typowo kocie (Cztery ze schowanymi pazurami), lecz dotykałby piętami ziemi. Widziałem już taki patent na kilku rysunkach. :-)k

Dobre, ale nie trafia to w mój gust ;)

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 2.02.2008 14:19:23
Mephitisianin
Anthro
Cytat:
W łapach czucie jest raczej słabe, ale nie jestem pewien. Toteż wdepniecie w pinezkę żadną tragedią nie jest, a przed czymś co już poważniejszą krzywdę może zrobić (gwóźdź na przykład) i but nie ochroni.

Oj, nie byłbym taki pewien w kwestii czucia w łapach. A but może mieć przecież podeszwę grubą i/lub z materiału wysokiej jakości. Tudzież *zaczyna fantazjować* być magiczny. :-)k

Cytat:
Może będę obrzydliwy, ale łatwiej i szybciej jest umyć stopę niż buta Wszystko jest kwestia przyzwyczajenia.

A, za przeproszeniem, g***o prawda. :-Pk Jak wdepniesz w krowi placek bosą stopą, to chcesz z miejsca pobiec do łazienki i umyć ją mydłem i wodą, bo "O JEZU, FU, TO OBRZYDLIWE!!!". A jak wdepniesz butem, to wystarczy porządnie potrzeć o trawę i po kłopocie. 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Buty??
Wysłano: 2.02.2008 15:50:56
Wilk
Anthro
Cytat z "Zu-Ben":
Cytat:
Może będę obrzydliwy, ale łatwiej i szybciej jest umyć stopę niż buta Wszystko jest kwestia przyzwyczajenia.

A, za przeproszeniem, g***o prawda. :-Pk Jak wdepniesz w krowi placek bosą stopą, to chcesz z miejsca pobiec do łazienki i umyć ją mydłem i wodą, bo "O JEZU, FU, TO OBRZYDLIWE!!!". A jak wdepniesz butem, to wystarczy porządnie potrzeć o trawę i po kłopocie. 8-)k

Właśnie kwestią przyzwyczajenia jest czy pobiegniesz ;]
W rzeczywistości zaakceptowanie gżdaki ( ;D ) jako zwykłego zabrudzenia jest raczej niemożliwe, bo cywilizacja troszkę ruszyła od średniowiecza. Poteoretyzować jednak można.

Skóra, również na stopie, jest powierzchnią gładką i łatwiej jest ją umyć, a przede wszystkim schnie dużo szybciej od mokrego buta. Chyba że ów but byłby ze skóry właśnie.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane