Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456789>>


10
(+10|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 22.07.2014 20:39:15
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Aiko": (Link »)
nikogo nie zamierzamy zmuszać :v


Przestańcie to oboje tłuc do znudzenia. Rozmawiamy o tym, że kiedyś mieliśmy w obozie samych swoich, a teraz masę bezimiennych ludzi, i że nie widzi się nam kontynuowanie tego w tym kierunku. Jesteśmy w miarę hermetyczną grupą i szansą do spotkania w tej grupie był Furstock. W zeszłym roku utworzyliśmy jakiś chimeryczny twór i nie wszystkim podoba się ten pomysł. Rozmawiamy z Leniwcem jako z głównym technicznym organizatorem tego przedsięwzięcia, nie jak z osobą, od której ktoś czegokolwiek wymaga.
Powtarzanie, że nie będziecie zmuszać nas do integracji, jest bez sensu: większość z was nawet nie umiała się przedstawić, więc raczej wiadomo.

Jeśli o zmuszanie chodzi, to nikt kucom alkoholu w gębę na siłę nie pchał, nauczcie się może mówić nie ładowaniu w gardło. Może jakiś temat na forum o asertywności?
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 22.07.2014 20:40:05
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

4
(+4|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 22.07.2014 20:50:12
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "Shingen": (Link »)
Cytat z "Nico": (Link »)
To jaki sens was było w ogole zapraszać jak nie po to?

dobra, jak zgłaszasz się na ochotnika do sprzątania końskich rzygowin, to nie widzę problemu :p


Jak nie umie się pić, oraz :-xk nie zna się swojego umiaru to tak już jest.


ps. Nikt na siłę nie upadlał kuców i innych podobnych. Sami ciągli do wodopoju po mimo ze wiedzieli co to jest.

No ale.... "Przecież to smakuje jak soczek, a ze kopie z opóźnieniem to nikt nie pomyślał "

:lolk:


ps2. Kto pamięta Wikinga ten wie o co chodzi :D

3....2....1... system down xD
Ostatnio edytowany przez Simba dnia 22.07.2014 20:51:18
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+2|-2)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 22.07.2014 21:00:53
PERMABAN
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 2014.

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 22.07.2014 21:35:39
Smok
Zmiennokształtny
Patrząc na pierwszą stronę tematu, wracam do deklaracji Woodstockowych.

Jest szansa, że się pojawię drugiego dnia Woodstocku. Jako, że to już drugi dzień (a dużo może się pierwszego dnia zdarzyć), to prosiłbym o "zarezerowanie" miejsca na namiot dwuosobowy w obozie futrzaków.

Do zobaczenia :)

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 22.07.2014 21:55:18
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
BĘDĘ!

Ale możliwe, że bez namiotu. Ktoś przygarnie? Ewentualnie?
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 22.07.2014 22:24:24
Kuguar
My się jednak nie pojawimy (siła wyższa), zatem oferta przewozu również nieaktualna. Udanej zabawy! ;-)k

-7
(+0|-7)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 0:40:43
Cytat z "tanuki": (Link »)
Rozmawiamy o tym, że kiedyś mieliśmy w obozie samych swoich, a teraz masę bezimiennych ludzi, i że nie widzi się nam kontynuowanie tego w tym kierunku. (...)

kiedyś również mieliście dookoła masę bezimiennych ludzi, z tą różnicą, że rozbijali się za taśmą wyznaczającą teren Waszego obozu, a nie przed. dlatego sprzeciwianie się robienia wspólnego obozu jest trochę jak sprzeciwianie się, żeby jakaś grupka znowu rozbiła się obok Was, tylko dlatego, że rok wcześniej nie była zbyt towarzyska.
a trudniej jest być towarzyskim w stosunku do nieznajomych, jeżeli od części z nich czujesz emanującą niechęć, zanim nawet zdążysz się przywitać...
no ale nic, każdy jest inny, ja na dobrą sprawę w zeszłym roku spędziłem chyba więcej czasu gadając z futrami, niż z kucami.

i oczywiście, nikt nikogo nie zmuszał do picia, ale jeżeli niektórzy się tu uważają za 'dojrzalszych' od kuców, to czasami nie zaszkodzi jednak traktować ich jak małe dzieci, i myśleć za nich. przynajmniej jak nie chcecie mieć nic ujebanego.

13
(+13|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 1:27:40
Puffgryf zaczepno-obronny
Wszyscy pędzą i lecą was niańczyć bo nie umiecie pić. Już to widzę. Alkohol jest od 18 lat więc w teorii powinno się wiedzieć co i jak, nieprawdaż?

Mnie najbardziej przeszkadza atencja jaka jest przyciagana bez sensu do naszego wspólnego obozu. Sa swoi, są mniej swoi i są obcy. A puszczanie filmu na woodstocku przyciaga mnóstwo obcych osób. Przypomnę jak to podczas wyświetlania na rzutniku artów nsfw mielismy uroczego, zabawiajacego się ze sobą gościa. Lepiej już wyszedł film o gejach bo połowa odchodziła zniesmaczona. Więc jakby tak... bez rzutnika w tym roku? Może wtedy ktoś nawet otworzy paszczę i się przywita.

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

3
(+3|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 2:39:38
Lisica Ruda Północna
Anthro
Jest pewna szansa że się pojawię, aczkolwiek tak jak Marvin - niestety bez namiotu. Najwyżej będę 1 dzień, ZAWSZE COŚ! xD

Co do kuców - odezwę się tylko nieśmiało, że jakoś ja na przykład rok temu nie miałem problemów z witaniem się z kucami, rozmawianiem z nimi i śmianiem się/rozkminianiem/łotewa różnych rzeczy, mimo tego że liczba emelpiaków których znałem już wcześniej przed Woodstockiem wynosiła dokładnie 0 (słownie: zero) ;) A, jak mniemam, w polfursowej wojnie międzykartelowej należę raczej do frakcji "Los ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥", więc teoretycznie nieznajomych powinienem odganiać szmatą na patyku. ;3

Może było trochę bałaganu, zwłaszcza od strony osobników którzy błędnie obliczyli swoją wytrzymałość alkoholową ;) ale zdaje się że takie przypadki miały tez miejsce wśród naszej części obozu :P O co niemniej absolutnie nie żywię do tych osób urazy, zgony się zdarzają i nie ma co tego rozgrzebywać.

Nie wnikam komu co przeszkadza, każdemu wolno mieć swoje zdanie. Ale zdaje mi się, że niektórzy z obecności fanów innych gadających zwierzątek w obrębie obozu zrobili jakiś masoński spiseg na miarę nie wiem czego. o.O Jak by nie można było przyjechać na Wooda, cieszyć się z towarzystwa fajnych ludzi, olewać niefajnych ludzi, niezależnie z jakiego źródła przybyli. Peace, love i orzeszki. Widocznie nie moszna :lolk:
Hvað segir tófa?...

-7
(+0|-7)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 4:57:07
Cytat z "Blajn": (Link »)
Wszyscy pędzą i lecą was niańczyć bo nie umiecie pić. Już to widzę. Alkohol jest od 18 lat więc w teorii powinno się wiedzieć co i jak, nieprawdaż?

ależ masz całkowitą rację. "w teorii".
nie chodzi o niańczenie, po prostu nie dolewajcie oliwy do ognia... i drugi pozytyw: zostaje więcej dla Was.

Cytat z "Blajn": (Link »)
Więc jakby tak... bez rzutnika w tym roku? Może wtedy ktoś nawet otworzy paszczę i się przywita.

rok temu rzutnik nie był używany, a rzekomo było jak rzekomo było.

7
(+7|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 9:45:36
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Shingen": (Link »)
ale jeżeli niektórzy się tu uważają za 'dojrzalszych' od kuców, to czasami nie zaszkodzi jednak traktować ich jak małe dzieci, i myśleć za nich.



Ty chyba na serio żyjesz w jakiejś magicznej krainie XD

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 10:17:14
anthrocat
Anthro
Kuce które choć raz były na woodzie w naszym obozie nie schleją się jak świnie bo widzą czym to grozi, zgony zaliczali tylko ci którzy pierwszy raz mieli styczność z moją trutką na szczury.

17
(+18|-1)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 11:56:23
Stardust
Człowiek
Shingen. Jesteś bardzo mało efektywny jako ambasador dla kuców. Myślę, że powinieneś podać się do dymisji zanim spadnie na ciebie jeszcze większa hańba i bardziej skrzywdzisz wizerunek swojej społeczności. Dyplomacja jest bardzo delikatną sztuką.
Slave to Love

5
(+5|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 14:55:53
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Odnoszę wrażenie, żę na furstocku, tak jak na konwentach, wszyscy w obozie powinni nosić ID :P Ksywa, wiek i przynależność grupowa :P

I pisze to serio - jak się wstydzą zagadać co niektórzy, to takie rozwiązanie może być nadzwyczaj skuteczne
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 25.07.2014 16:24:26
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-2
(+0|-2)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 15:52:35
kotka rasy maine coon
Anthro
z tym zagadywaniem to jest różnie. niektóre osoby są po prostu nieśmiałe, ale są też przypadki takie, że się boją podejść widząc pogardliwe spojrzenie jakiegoś futrzaka w swoją stronę. i mówię tu z własnego doświadczenia, bo sama w zeszłych latach bałam się do co niektórych osób podejść, bo patrzyły na broniaków jakby zarażali jakąś śmiertelną chorobą...

-14
(+0|-14)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 15:53:52
Cytat z "Leniwiec": (Link »)
Kuce które choć raz były na woodzie w naszym obozie nie schleją się jak świnie bo widzą czym to grozi, zgony zaliczali tylko ci którzy pierwszy raz mieli styczność z moją trutką na szczury.

nope, co najmniej jeden z tych, którzy padli, był 2 lata temu, więc raczej próbował już wcześniej Twoich specjałów.

Cytat z "Zeld": (Link »)
Shingen. Jesteś bardzo mało efektywny jako ambasador dla kuców. Myślę, że powinieneś podać się do dymisji zanim spadnie na ciebie jeszcze większa hańba i bardziej skrzywdzisz wizerunek swojej społeczności. Dyplomacja jest bardzo delikatną sztuką.

oj, pudło. nie jestem żadnym ambasadorem, i mam gdzieś wizerunek "mojej społeczności". jeżeli zachowują się jak dzieci i chleją bez opamiętania, to oni go sobie psują, nie ja.
po prostu apeluję do państwa jakże-dojrzałych-futer o nie pomaganie im w tym, dla dobra wszystkich. mam rozumieć, że się przeliczyłem?
zwłaszcza, jeżeli zamierzacie potem na to narzekać i traktować jako argument przeciwko "nam" wszystkim.
Ostatnio edytowany przez Shingen dnia 23.07.2014 15:58:34

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 16:08:16
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
A ty zabawny całkiem jesteś. Nikt o zdrowym rozsądku częstowany alkoholem nie będzie upijał się nim na umór, a jakoś tak wychodzi, że też się częstujemy specjałami (my futra). Jak ktoś nie potrafi, to nie jest to dla niego. Twój apel więc raczej nic nie wskóra.
Ostatnio edytowany przez Reirun dnia 23.07.2014 16:09:04
Cookie Time!

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 16:12:23
kotka rasy maine coon
Anthro
Reirun całkowicie się z Tobą zgadzam. niestety część kucy to jeszcze dzieciarnia, która pierwszy raz została puszczona na wooda i za wszelką cenę chcą udowodnić ile to oni nie są w stanie wypić :/ no i wtedy pojawiają się cudowne napoje Leniwca (mniam <3 ) i kończy się tak, jak się kończy... ;/

20
(+20|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 16:23:07
Stardust
Człowiek
Szanowny Panie Shingen,

Oczywiście nie miałem na myśli, że dosłownie został Pan nominowany na stanowisko ambasadora przez społeczność kuców. Jednak jako, że jest Pan jednym z nielicznym reprezentantów tej grupy na forum Polfurs i ekskluzywnie wypowiada się Pan na tematach 'Furstock 2013' i 'Furstock 2014' to takie stanowisko uzyskałeś honorowo w oczach wielu osób tutaj.
Póki co zaprezentował Pan niski poziom wypowiedzi co wywołuje wśród użytkowników Polfursa brak szacunku dla ogółu Pańskiej społeczności. Swoim zachowaniem nie wykazałeś najdrobniejszego szacunku dla wieloletniej tradycji 'Furstocku' i to co te przedsięwzięcie reprezentuje. Furstock jednoczy ludzi o podobnych zainteresowaniach i integruje znajomych, którzy mieszkają daleko od siebie. Pana obojętność na resztę społeczności kuców jest przeciwna tym wartościom. Na przyszłość powinien się Pan poważnie zastanowić czy Furstock jest odpowiednim miejscem do spędzania czasu w trakcie festiwalu Woodstock.

Z poważaniem,
Szef Komitetu Rewolucyjnego, Zeld
Slave to Love

-4
(+0|-4)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 17:30:42
Cytat z "Zeld": (Link »)
Oczywiście nie miałem na myśli, że dosłownie został Pan nominowany na stanowisko ambasadora przez społeczność kuców. Jednak jako, że jest Pan jednym z nielicznym reprezentantów tej grupy na forum Polfurs i ekskluzywnie wypowiada się Pan na tematach 'Furstock 2013' i 'Furstock 2014' to takie stanowisko uzyskałeś honorowo w oczach wielu osób tutaj.

problem z tym, że to uzyskane 'stanowisko' sprawia, że oczekujecie ode mnie dyplomacji (patrz: Twój poprzedni post), której w moich postach nie znajdziecie.
równie dobrze moglibyście naśmiewać się z kogoś, że "chciał narysować kółko, a narysował kwadrat", podczas gdy chęć narysowania kółka to Wy sobie sami ubzduraliście.

Cytat z "Zeld": (Link »)
Póki co zaprezentował Pan niski poziom wypowiedzi co wywołuje wśród użytkowników Polfursa brak szacunku dla ogółu Pańskiej społeczności.

poziom moich wypowiedzi zdecydowanie nie jest najniższy spośród tutejszych, a napisanie Twojego postu w tak formalny sposób wygląda dość komicznie.
ponadto obawiam się, że nie byłbym w stanie zrobić absolutnie niczego, by w oczach co poniektórych zyskać szacunek czy to dla mnie osobiście, czy dla "ogółu mojej społeczności".

Cytat z "Zeld": (Link »)
Swoim zachowaniem nie wykazałeś najdrobniejszego szacunku dla wieloletniej tradycji 'Furstocku' i to co te przedsięwzięcie reprezentuje. Furstock jednoczy ludzi o podobnych zainteresowaniach i integruje znajomych, którzy mieszkają daleko od siebie. Pana obojętność na resztę społeczności kuców jest przeciwna tym wartościom.

nie wiem, skąd żeś to wyciągnął. otóż jadę tam, by spotkać i integrować się ze znajomymi, zarówno wśród kuców, jak i futer. to, że nie zamierzam przepraszać za dziecinne zachowanie części z nich nie oznacza, że nie chcę żadnego z nich widzieć. obojętne jest dla mnie to, czy ta negatywnie nastawiona część futer ich jakimś cudem polubi. właśnie: "jakimś cudem".
Ostatnio edytowany przez Shingen dnia 23.07.2014 17:31:37

11
(+11|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 18:48:19
Hiena Pasiasta
Anthro
Nie wiem co ćpiesz ale to odstaw.

Nie masz ani dystansu, ani w ogole polotu ze swoimy wypowiedziami. To juz nawet mnie bardziej słuchają niz ciebie a powinno to być w ogole achievmentem bo mnie wszycy mają w dupie. Twoje argumenty są takim inwalidą, ze smieją się z nich dzieci na paraoilpiadzie ekstremalnych przypadków.

Kilka osob Ci dyskretnie chciało powiedziec, zebyś sie zamknął bo robisz wstyd po prostu. Zhowujesz się tak, jakbyś wiedział najlepiej. Prawda jest taka, ze okej, Leniu was zaprosił, nikt nie wie po co, niektórzy twierdzą w prost, że po ♥♥♥♥, inni ze go posrało (ale to po 2 latach), ja do was nic nie mam. Serio, zaprosił to zaprosił, jego decyzja, z racji prestiżu i tego, ze jakoś ma posłuch nawet jak nic nie robi.

Większosć z was urywa się z domu spod mamusi i tatusia, nie umiecie pić, zachowujecię się tak piwniczniakowo ze mam ochotę zaczać was nazywać ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥, nie mówie ze wszyscy, ale bywacie bardziej niezręczni niż to jest przewidziane nawet w famdomach dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (furry, MLP, Boku no Pico etc).

Mieliśmy dwa lata na ten zajebiaszczy eksperyment socjalny i trzeba przyznac, ze o ile część kuców jest nawet okej, tak cała reszta na siłe chcę być fajniejsza niż w ogole może pomarzyć. I ten eksperyment trzeba przyznać, że średnio sie udał. Jak dla mnie, mozemy mieć obozy obok siebie, wspólnie nad nimi pracować, ale obozy jednak chce oddzielne, mi też momentami przeszkadzała ilośc ludzi w furrywiochaPL na woodzie, bo tak stoje i myśle, kim on ♥♥♥♥♥ jest, bo futra juz w większości chociaż wizualnie pamiętam, ale uznaje, ze kazdy ma prawo życ i zdychać jak mu sie podoba. Twoje argumenty o piciu tez są jakieś lewe, mieliscie własną wódkę, te 5 osob co ją piło to prawie kurna zdechło na placu a wódkę ktoś wam podpierdoił bo nawet do połowy jej nie dopiliście. Litości ♥♥♥♥♥... To jest umiejętne i odpowiedzialne picie?

Ja wiem ze nie ma nadzoru rodzicow czy coś, ale popatrz na futra, ja też sie raz najebałem i Simba mnie rollował razem z trawnikiem do namiotu bo nie przewidzialem, ze arbuz ma takie pierdolnięcie jak zmieszasz go z wodka, miodem, piwem, prytą i mozliwe ze spermą, nie pamietam nic wiec mogliscie mnie tam nawet wyruchac. Ale nie było problemu, bo futra nad swoimi jakoś czuwają, za co jestem im wdzięczny bo jednak nie chciałbym spać na dworze.

U was jak padł jakiś kuc tak do rana prawie by leżał, dopiero żeśmy z dwoma osobami oddali wlasne śpiwory czy coś i przykryli denatów. Nie wypominam niczego, ale kurna, daruj sobie. Wiemy jak było.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

-1
(+1|-2)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 19:04:23
anthrocat
Anthro
Kochane robaczki, dajcie sobie spokój bo i tak nie jesteście siebie nawzajem przekonać do swoich racji. Jedyny sens tej przynudnej dysputy jaki tu widzę to podnoszenie sobie nawzajem ciśnienia. Ja osobiście mam w dupie animozje jakie macie do siebie, jadę tam odpocząć i spotkać się z ludźmi których lubię, a że nie ograniczam się tylko do jednego fandomu to bardzo mi przykro. Ale stwierdzam smutny fakt, przez dziesięć lat fustocku nikt mnie nie próbował wspomóc w organizacji, z kolei kuce czy FSM jakoś sami zaczynają się rozwijać i organizować.

8
(+8|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 19:54:03
Klacz huculska
ty sobie odpoczniesz a ja bede sie kisic w domu z dzieciakiem.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 23:17:33
Witam
Emm no a więc zaplątałem się na forum z pytaniem czy zawsze znajdzie się miejsce w waszym obozie? Rok temu też się tam przypałętaliśmy Nie wiem czy pamiętacie rok temu i dwaa lata temuuu kuzyna arcana ;d byłem z taką dziewczyną 16 lat krótkie blond włosy :p no.. także chciałbym poprostu wiedzieć czy można się rozbić w waszym futrzastym obozie ;p
1
(+1|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 23:23:01
Dodam tylko że ta dziewczyna lubi udawać kotka! ;d

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456789>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane